We all have the perfect lipcolor


Kas te olete varem mõelnud huulevärvi valides peale seda, et teile toon lihtsalt meeldib ka sellele, mis toon tegelikult teie nahatooniga sobib? Mina igaljuhul väga ei ole ja otsustasin seda asja veidi lähemalt uurida ning teiegagi jagada. Ning muidugi valin ma huulevärvi ka olenevalt meigist ning ülesse paningi teile pildi, kus mul on sama meik, aga erinevate huulevärvidega. Mõned näiteks ütlevad, et kui on tumedad silmad, peaksid olema huuled neutraalsed nagu mul on parempoolsel pildil. Kuigi tegelikult mulle meeldib ka tegelikult selline vampiirilik effekt, nagu on keskmisel pildil. Ning mõned lisavad värvilist huulepulka vaid värvilisele meigile, mitte neutraalsele/tumedale. Aga noh, need on vaid jutud ja inimeste eelistused, mina arvan, et meik võiks olla kunst kus kõik teevad seda, mida nad tahavad. :) Aga millist pilti teie nendest kolmest eelistate?

Have you ever thought about when buying a lipstick or lipgloss, that which color actually suits your skintone? I really have not, and that is why I decided to educate myself on this topic and also share my new knowledge with you. Also, people say different things about what lip color suits what eye makeup. Above I have three pictures with the same makeup with different lip colors. I actually like them all, but some say that you should not use bright color lipstick with dark or neutral makeup and if you have very dark eyemakeup like I had that day, that you should not wear dark lipstick with it. Well, I think it is up to you. Makeup is art, and everyone should be able to choose what they like. :)

Niisiis, ma leidsin internetist midagi sellist. Muidugi ka seal on palju vaidlemiskohti ja seda nahatooniga huulevärvi sobitamist ei tasu liiga tõsiselt võtta, kuid mingi tõepõhi sellel tõesti all on. Heleda nahaga (mis ilmselt meil enamustel eestlastel on) peaksid väga laheda effekti andma just tumedad toonid, näiteks just selline tumeda poolne punane. Lugesin, et tuleks vältida heledaid toone mis on kollase alatooniga ja see tundub ka väga õige, mulle need näiteks ei sobi, kuid selle pildi peal on selline toon siiski olemas… Noh, nagu ma mainisingi, eriarvamusi siin on, peaasi, et teile endale valitud toon meeldib! Oliivitooni nahaga peaks sobima enamus toonid, kuid eriti oranžikad ning punakad toonid. Tumedamatele nahatoonidele peaksid sobima soojemad ja marja-karva toonid. Kuid see on muidugi alles algus. Kui soovite sügavamalt sellesse eemasse sukelduda, siis internet on erinevaid teooriaid ja sooritusi täis. Mina jagasin teiega vaid paari soovitust, millega ka ise nõustus.

I found so many different oppinions online how you can or how you should pair your lip color with your skintone and I am going to share with you only a teeny-tiny bit of what I found, so if you want to know more, google is your best friend. With light skin tones it is reccomended to use dark lip colors actually. Like if you choose to wear a red color, it should be a darker tone of red. You should also avoid really fair colors with yellow undertones and I agree with that because those colors do not look good on me. That is why you barely see me with a very neutral color, I usually wear pink tones. With Olive skin tones, if you go for red or orange tones, you can not go wrong! And if you have a darker skin color, warm-toned and berry toned colors suit you perfectly!Tahan teile ka näidata huulepliiatsite toone, mis minu arust kõigil peaksid olemas olema. Kui sul need on, siis minu äranägemise järgi on sul iga erineva huuletooniga kokku sobiv pliiats olemas. Ja nagu ma varemgi öelnud olen, toon ei peagi olema täpselt sama, mõnukord annab kaks natukene erinevat tooni koos väga maheda huulevärvi. Niisiis, kõigil võiks minu äranägemise järgi olla punane, helebeež, neutraalne roosa, erkroosa, lillakas-punane ja tumetumelilla. Mina olen selliste toonidega väga edukalt hakkama saanud. Mul on muidugi ka veidi teisi toone, kuid nendest mis on pildil esitletud täiesti piisab. Ja muidugi võib mingi tooni välja jätta kui te teate et te näiteks erkroosat kunagi ei kanna. Huulepliiats üleüldiset lisab huulevärvile imeilusat puhtat väljanägemist ning muidugi ka püsivust. Millised on teie huulepliiatsite või üleüldiselt huulevärvide lemmiktoonid? 

I also wanted to show you my favorite lip liners and I think if you have those, then it does not matter how many different lip colors you have, you still have a pencil to match it. And usually a pencil does not exactly have to match your lipstick or gloss. Anyway, in my opinion, it you have red, light nude, neutral light pink, vibrant pink, violet-red and dark violet lipliner, you will be fine. What are your favorite lipcolors? 

Kommentaare ei ole