FALL beauty essentials


Käes on juba mõnda aega sügis (mis siis, et maas on juba paks lumekiht) ning sellega seoses tahaksin teiega rääkida mõndadest toodetest, mis minu jaoks sügisel tõelised hitid! Ja mitte ainult toode, vaid just selle värv ning kuidas see sügisesse sobib. Minu jaoks on sügisel kolm märksõna - tumedad huuled, matt ja hele näonahk ning soojad/pruunid lauvärvid. Huulteks meeldib mulle väga kasutada oma lemmikut lilla-huulevärvi kombot - Mac huulepulk heroine ja lainer magenta. Lainer on pigem roosakas kui lilla ning just seetõttu ta mulle eriti meeldibki, et seda saab kasutada väga mitme erineva huulepulgaga, mis mul on. See lilla toon sobib ideaalselt sügist veidi ekrsamaks tegema! Samuti on muidugi vältimatu ka klassikaline punane huul, mis tavaliselt muutub eriti popiks muidugi jõulude ajal, kuid miks mitte ka varem? Punaseks huuleks kasutan mina tihti Manhattan 44N lainerit ja Chanel Emoi huuleläiget. Mulle meldib see huuleläige just seetõttu, et ta ei läigi liialt vaid on ilusa kreemija, pigem lausa vedela huulepulgaliku tekstuuriga. Sügisel ma hullu kontuuri omale ei tee vaid panen rõhku pigem imeilusale veatule heledale nahale, kuhu lisan ohtralt põsepuna.Mulle meeldib eriti L'oreal Le Blush toonis 145, mis on ilus mitte liiga erk roosa. Ilus ja julge lainerijoon lisab igale meigile vunki juurde ning minu lemmik selleks on L'Oreal Super Liner Perfect Slim, millega saab suurepäraselt teha nii imepeenikest ja vaevu märgatavat lainerijoont kui ka paks ja julget. Ning lauvärvideks kasutan enamuselt The Balm Nude Tude paletti, milles on 12 heledat ja tumedat, vähe värvilisemat kui täiesti neutraalset, matti ja sädelevat tooni. Seal leiab endale meeldivaid kombosid igaüks. Mõnel laisemal või kiiremal hommikul kasutan Maybelline Color Tattoo kreemjat lauvärvi toonis On and on bronze. Kannan seda näpuga üle terve lau ja ongi ilus ja lihtne silmameik olemas! Ja sama effekti annavad ka Oriflame Velvet Blaze lauvärvid.

Mis on teie lemmikud ilutooted, just sügisel? :)


As it is fall time (even tho we have had snow already many times in Estonia), I thought that it would be appropriate to talk about my favorite colors and products for this time of the year. I have got three main things that I usually follow - dark lips, fair skin and bronze eyes. So, for lips, I really like using my favorite lip combo of all time - Mac lipstick in Heroine and lipliner in Magenta. This lipcombo is perfect to bring a little bit of more bright color to fall, but still dark and matte enough to match the season. Or, a good alternative is a red lip, which I usuallt achieve with Chanel Emoi lipgloss, and I love it because it is not too glossy for me. It is almost like a liquid lipstick. I do not usually contour my face a lot during this time, I usually make my skin clear and fair (a good rhyme ;) and use a lot of blush on my cheeks. For that I really love L'oreal Le Blush 145, and it is good because it is not too bright pink for fall. Another L'Oreal product I really love is their Super Liner Perfect Slim, which is perfect for creating the prettiest liner for your look. And for your perfect bronze eyes, I reccomend using the The Balm Nude Tude palette, which has 12 different shades and I am sure thet everyone will find many combos in there that they will like! And if, you know, you are lazy or in a hurry some morning (which I sometimes are), I reccomend you to use Maybelline Color Tattoo in the shade On and on bronze, or I really like those Oriflame Velvet Blaze eyeshadows too. They are both very easy to create a one step eyelook - just blend it all over your eyelid with your finger and it is done!

What are your favorite products ore makeup looks for fall? :)

2 kommentaari

  1. Hehe, mul endal sama probleem, tahaks väga mingeid sügisepostitusi teha, aga siis vaatan õue ja täielik talvetunne, seega tahaks juba talveasjadele keskenduda :D

    VastaKustuta