Hedon Spa beauty products


Kas olete kuulnud Hedon Spast? Ja kas olete kuulnud, et sinna Vaiksesse Spaasse minnes saad soovikorral kaasa ka kotikese kehahooldustooteid? Ja seda kõike 20-25 euro eest! Või tegelikult, kui oled hotelli külaline, siis isegi näiteks 15 euro eest. Ja kas sellise raha eest need tooted ka hea on? Just sellest täna teile rääkida otsustasingi.
Ööbisime ema ja vanaemaga paar nädalavahetust tagasi Pärnus asuvas Hedoni hotellis ning muidugi külastasime seal asuvat Spaad samuti. Selle nimi on vaikne spa, kuna sinna lubatakse alates 14. eluaastast ning see aitab luua vaikse ja väga hubase keskkonna. Osa sellest võivad külastada ka inimesed igas vanuses, kuid see osa spaast ei kanna minu meelest vaikse spa nime. Spaast endast nii palju: seal on kaks basseini (üks nendest surnumeresoolaga, kus mõnusalt hõljuda saab), mitumitu sauna ning puhkeala, kus rahulikult teed ja aega nautida. Samuti on seintel kirjas juhend, kuidas, kus ja millal sulle antud tooteid kasutada. Kuid juhend on muidugi soovituslik.
Tooted tulevad pisikeses kotikeses, mis on täiesti okei kvaliteediga ning seest kaetud kile taolise materjaliga, niiet põhimõtteliselt saaks kotti ka veidi niisked tooted panna. Mulle väga meeldib see, et potsikutes on toode piisavalt palju ka koju kaasa võtmiseks. Välja arvatud jalavannisool, millest ma tegelikult alustaksingi. Spaas olid spetsiaalsed istmed ja mõnusad jalavannid, kuhu sool valada ning ma tunnen, et oleksin valanud terve purgi, kuid tahtsin veidi purgi põhja jätta pildi tarbeks. Jalavannisool iseenesest oli väga meeldiv, sulas vees ära ning ei jäänud kraapivaid terasid vanni põhja. Seda kas peale ühte kasutuskorda ta mu jalad pehmemaks/puhtamaks tegi, ei oska ma öelda, kuid kasutada oli teda enda jalgade hellitamise mõttes siiski mõnus. Kehakoorija oli minu jaoks liiga väheste teradega. Meenuas pigem duššigeeli, mida tahaksin nustikule kanda. Lõhnas iseenesest hästi ja vahutas ka, kuid et seda koorijaks nimetada… koorimisest jäi küll minu jaoks puudu. Kehakreem on vägagi töötav, kuid mitte midagi erilist. Vist sellepärast, et ta kuidagi eriliselt ei lõhna. Mõnus, neutraalne, imendub kiiresti, jätab naha pehmeks. Mulle sobib! Eriti meeldib mulle nende potsikute juures nende suurus, sest kui originaaltoode saab otsa, saa need vabalt täita endale sobivaga ning kasutada seda reisimiseks. Kotis oli veel pisikestes pudelites näotoonik ja näomask. Mõlemad toimivad suurepäraselt! Mul oli neidki just hea sellises pisikeses suuruses reisimiseks saada, kuid kahjuks ei saa neid täita. Mulle tundub, et mõlemat jätkub umbes viieks kasutuskorraks. Mask jättis nahale siidise ja värske tunde ning toonik eemaldas perfektselt kõik maskijäägid näolt, mida veega võibolla koheselt maha ei saanud.

Kas teie olete Hedoni spaad külastanud? :)


Did you know that if you visit the Hedon Spa in Pärnu, you can get free beauty products with you? I have not seen it anywhere else, so I decided to write about those products. You may wonder, are they any good, because the spa ticket AND the products together cost about 20-25 euros.
I loved the quiet spa they have there. I also really like three products out of those 5. The positive thing about those products is that there is enough to take some home with you. You can use those 3-5 times, depends on how much you need. The favorite products of mine are the body cream, face toner and face mask. They all work super-well and if you do not like strong smells, then these are exactly for you, because they do not really smell of anything. But they all make your skin smooth and soft, and the toner cleanes all unneeded stuff from your face. But, the dead sea salt and body scrub… well, I do not know. The dead sea salt for your foot (I put it in a foot bath) was actually pretty okay, but I did not recognize any big differences after the first use. Maybe you are not supposed to, I do not know. And the body scrub, there were soooo little amount of scrubs in there (you know, the little "balls" that are supposed to actually scrub your body) and that is why to me, it was more of a shower gel. But, it smelled nice and if you use it as a shower gel, I reccomend it! :)

Kommentaare ei ole