4 face masks - which one is the best?Oma (näo)naha eest hoolitsemine on eriti oluline just karmil ja praeguseks juba meile saabunud talvel (kuigi, noh, hetkel lumi sulab, ei saagi aru mis aastaaeg on). Näomask on üks hea võimalus näo sügavuti puhastamiseks ning selle ergutamiseks. Olgem ausad, tegelikult, ma ei tee näomaski kindlasti nii tihedalt kui peaks. Olen kuulnud, et kord nädalas (või isegi kaks) oleks paslik. Kuid olen hakanud maskidest aina enam huvituma ning mul on neid hetkel neli, ning tahan teiega jagada (ning samas ka teie soovitusi kuulda), millised mulle enim meeldivad.
Alustan Oriflame Love Nature Peel-Off maskist.  Mask lõhnab imeliselt! Täpselt nagu viinamarjad. Mulle meeldib selle juures enim, et seda saab näolt ära tõmmata. See on nendest neljast ainuke, ja tegelikult ma tahaksin selliseid veel. Maski tuleb peal hoida umbes 20 minutit ning peale seda tunnen, kuidas mu nahk on palju toidetum ja värskem kui varem. Muidugi ka puhtam, kuna mask eemaldab ka vanad naharakud. Kümnest punktist annaksin sellele hindeks 8. Miks kaheksa? Ma ei teagi, mis puudu on, kuid sisetunne ütleb nii, et natukene saaks isegi sellest veel parem olla.
Vestige Verdant Organic mask. Selle kalli (39 eurot) kingituse osaliseks sain Ilublogijate Kokkutulekul, kui see mask õnne korral ka minu pakki potsatas. Kodulehekülg ütleb maski kohta nii: "Vestige Verdant tõeliselt mõjus, sügavpuhastava toimega ja nahka tervistav näomask pakub Sulle esmaklassiliseid orgaanilise, loodusliku ning keemiavaba nahahoolduse hüvesid, mida iseloomustab absoluutne puhtus." Ma väga-väga hindan seda, et mask on täiesti looduslik. Maski on veidi ebameeldiv kasutada seetõttu, et kuna tegu on tumedat värvi maskiga, siis selle maha pesemisega võib tekkida natukene segadust.  Tuleb ettevaatlik olla. Kui maski peal hoiad (5-10 minutit) on tunda, kuidas  mask veidi naha kipitama ajab. Muidugi põhjusega, sest looduslikud toimeained tungivad naha alla ning teevad seal oma maagiat. Peale maski kasutamist tunneb nahk ennast täitsa keskmiselt ning muid ilutooteid peale maski mahapesemist kohe peale ei soovitatagi kanda, et bioaktiivsed koostisained edasi töötada saaksid. Muidu täitsa hea, kuid hind veidi liiga krõbe. Hinne - 6.
Madara PEEL mask. Mask tundub alguses oma koostiselt õrn, kuid seda peale kandes tunned kindlalt selle mõju. See mõjub kui koorija, kuid ilma teradeta. Peal tuleb seda hoida 3-10 minutit. Ma tunnen, et see mask on veidi liig õrnale nahale, kuna tänu oma keemilistele koostistele ajab ta naha veidi kihelema ja punetama, kuid peale mitut korda kasutamist on näha, kuidas nahk on paremas korras ning särab rohkem! Samuti kiidaksin Madara pakendeid üleüldiselt, nii minimalistlikud ja imeilusad! Seetõttu, paneksin hindeks 7 (just seetõttu, et see kõigile ei sobi, kuid minule iseenesest sobib!).
Puhas Loodus sügavpuhastav mudamask. Koduleht ütleb: "Haapsalu ravimuda ja kaoliin eemaldavad naha pinnalt mustuse ja imavad pooridest rasu. Pärast maski kasutamist on nahk
värske, puhas ja sametine." Jällegi, looduslik, jesss! See mask on tegelikult neist neljast mu lemmik. Maski tuleb peal hoida 10-15 minutit ning ei aja nahka liialt kihelema, kuid jällegi peale seda on nahk niivõrd siidine ja sügavalt puhastatud. Mask ise on ka ülimalt pehme peale kandes, meenutab struktuurilt veidi avokaadot näiteks. Sellegi sain Ilublogijate Kokkutulekult ning see on ka esimene Puhta Looduse toode, mida proovinud olen, kuid see on kindlasti huvi selle firma vastu minu jaoks tõstnud. Hinne - 9!

Milliseid maske teie kasutate? Ma tõesti väga sooviks teie kommentaare kuulda, et uusi maske proovida!


Facemasks are an inportant par of facecare routine, and I am trying really hard not to forget to use it one or twice a week. You see, I tend to forget it really easily, because it takes some time and I usually do not have a lot of time for that. But now, when it is cold outside, I have understood the real meaning of facemask and how important they are. So, I wanted to show you my four masks I own and tell you the perks and minuses of them.
Oriflame Love Nature Peel-Off mask. I love this mask because this is the only peel-off mask I have. It smells extreamely nice (like grapes) and after using it, my face feels purified. So I would give it a 8 out of 10.
Vestige Verdant Organic mask. It is the most expensive mask i own, 39 euros, but I was lucky enough to get it as a gifts. I do not think I would have bought it myself. It is 100% natural, which I love, but using it is a little bit messy as it is black. You feel it doing it's magic while it's on because the skin feels kind of itchy. After using it, I feel something has changed, but not that much. Sooo, I think it is a solid 6.
Madara PEEL mask. It suits me very well! I do not think that people with very gentle skin would love it as much because it has some chemicals in it which brighten your skin and I could really see the effect after some time of using it. Also, the packaging od Madara products is really nice. I will give it a 7. But just because it does not suit everyone.
Puhas Loodus mudmask.  This is an Estonian brand (actually, Vestige Verdant is too), which offers organic and affordable skincare products. This is the first one I have tried from them and now I really want to try out more! It made my skin feel soooooooo soft, as the mask itself feels kind of like an avocado. Super-mask! Definitely a 9 (if not more)!

Which facemasks do you use?

2 kommentaari