200th blogpost Q&A - beauty, hobbies, future plans and soup


Aeg on kätte jõudnud minu jaoks juba 200nda postituseni, ma ei suuda seda uskuda! Ja nagu ka sajanda blogipostituse puhul tegin küsimused-vastused stiilis postituse (mida saab lugeda SIIT), teen seda ka seekord. Alustame! :)

1. Mida meeldib sulle vabal ajal teha? Mulle meeldib teha kohe väga paljusid asju, kuid mida just vabaks ajaks nimetada, ei oskagi nagu öelda. Mulle näiteks meeldib tohutult tantsida, kuid kuna teen seda nii Toila kui ka Kurtna vallas tööna, siis vaba aja alla see vist ei lähe… Ütleme, et kui mul on täiesti terve vaba päev, kus ma ei tegele oma kohustusega (näiteks koolitööde või noortekogu projektidega), siis suure tõenäosusega ma kas blogin või loen, saan sõpradega kokku, lähen jalutama, veedan rahulikult aega, et end kiiremateks aegadeks "laadida".

2. Mida oled kõige enam blogimisega õppinud? Vist ideid arendama ja inspiratsiooni ammutama. Mul pole nende 200 postituse jooksul tulnud ühtegi hetke, kus ma poleks teadnud, mida järgmiseks kirjutada soovin, ja see meeldib mulle meeletult. Olen aina arendanud ka oma, ütleme "maitsemeelt" bloginduse vallas, et millised mu pildid võiksid välja näha, millises stiilis kirjutan ja kuidas ja kuhu end reklaamin, millega pelgalt blogimise kõrvalt aga bloginduse vallas tegelen ja nii edasi. Et olen leidnud mingisuguse oma stiili, või vähemasti hakkan sinna jõudma, see meeldib mulle.

3. Millist kogemust hindad blogimise juures enim? Ma arvan, et koostöökogemust. Nii erinevate partneritega kui ka näiteks ilublogijate kokkutuleku korraldamine, mis ajast alates tean nii palju toedaid blogijaid ja suhtlen nendega aina enam. :)

4. Kes on su iidol? Konkreetselt niimoodi polegi, ja eks see oleneb ka mis valdkonda mu elus mõelda. Üleüldiselt mulle meeldivad inimesed, kes tegelevad vaid sellega, mis neile südamelähedane on ning on selles edukad, see inspireerib mind väga.

5. Kas hapu- või värskekapsasupp? Hmm, kuna ma kapsasuppi tihti ei juhtu sööma, siis ma ei oskagi valida ja ei tule praegu maitset suhu ka, et mis nende vahe täpsemalt on. Niiet kahjuks ei oska vastada, aga iseenesest kapsasupp on hää!

6. Kuidas sa nii hästi tantsida ja meikida oskad? Kui vanalt tantsimist alustasid? Alustasin omaette lihtsalt tantsimist ma usun et kolme aastaselt, aga tõsisemalt kuskil 11selt, kui hakkasin moderntantsu trennis käima. Ja aitäh, kui arvad et hästi oskan, aga ma täpselt ei tea kuidas. :) Arvan ja eeldan, et see tuleneb nendest kolmest aspektist - anne, harjutamine, pühendumus.

7. Milline on su kõige lemmikum jumestuskreem? Mul ausalt öeldes ei ole, kuna mulle meeldib katsetada ja neid tihti vahetada. Aga kunagi oli selleks kindlalt L'Oreal True Match.

8. Mis on su kõige lemmikum meigitoode ja mis on kõige lemmikum tantsustiil? Meigitoode kui selline, ma arvan, et ripsmetušš, kuna minu arust saab seda toodet edukalt kasutada ilma ühegi teise meigitooteta ja annab juba näole nii palju juurde. See oleks ka vastuseks küsimusele mis sain, et kui ma saaksin elu lõpuni kasutada vaid ühte meigitoodet, siis mis see oleks. Ja tantsustiil… arvan, et house.

9. Kas tunned vahepeal, et sa ei jaksa enam blogida? Vahepeal tunnen pigem, et ma täna ei jaksa, aga mitte üleüldiselt et paneks blogi kinni. Ma tunnen, et mu blogi ja kogukond selle ümber aina kasvab, minuni jõuavad ka aina vahvamad koostööpakkumised ja olen oma blogis aina enesekindlam, mulle meeldib, kuhu poole see kõik suundub. Niiet lõpetada ei plaani ma veel kindlasti. Kuid, võibolla võtab mingil hetkel mu blogi veidikese teise suuna, milleks on reisimine, KUI üks plaan/unistus ühel hetkel teoks saab, kuid see jääb tuleviku… ;)

10. Millised kohukesed on kõige paremad? Kindlasti Tere omad. Nii head ja mitte liiga rammusad! Pluss neid on palju erinevaid ka. Aga kui mõnel päeval olen eriti maias ja kisub millegi rammusama poole, siis Karums. 

11. Ning viimaseks ja kõige tähtsamaks, mis on elu mõte? Arvan, et see on kõigil täiesti erinev ja me otsime seda suuremal või vähemal määral kõik elu lõpuni ning täiesti selleni me ilmselt ei jõuagi, kuna kõik lihtsalt muutub nii suure kiirusega. Kuid, ma arvan, et elu mõte EI OLE liigselt kiirustada ja aina midagi taga ajada. Sellest võib tekkida sõltuvus ja hakkadki unustama hetke, milles samal ajal elad. Olen selles kindlasti ise ka süüdi ja elan vahepeal liiga tulevikus ja unistustes väärtustamaks olevikku, aga tuleb ilmselt leida mingisugune tasakaal - kuidas unistada, aga samas ka praegu sinu ümber olevat hinnata.


I can not believe it, this is my 200th BLOGPOST! And, to celebrate, I decided to do a Q&A, which included questions you asked me, as I did when I hit my 100 blogpost milestone. You can read it from HERE if you havent already and are interested. But, let's get started!

1. What do you like to do when you have free time? It depends, what do you consider as free time. For an example, I really love dancing, but it is also my job. Usually, on days where I do not have to do any schoolwork or other projects, I just relax, read, maybe blog, meet my friends and charge myself for upcoming times.

2. What have you learned the most from blogging? I have learned how to gain inspiration, if that makes sence. Because, I have never had a problem with what I wanted to write about and I love thet very much, I always have ideas.

3. What is the best experience you have gained from blogging? How to work together and cooperate, with bloggers and partners.

4. Who is your idol? I have non, but in general, people who do what they love inspire me the most! You know, the kind of people whos hobby is their job and they do it with love.

5. Kale soup or sauerkraut soup? I like cabbage soups in general and I do not know which one to choose actually.

6. How can you dance and do your makeup so well? How old were you when you started dancing? I started dancing when I was 11, but I also loved it when I was very little. I do not know how I do them well, I guess I just do what I love and put my whole heart in it. :)

7. What is your favorite foundation? I do not have one right now as I switch them up a lot, but it used to be L'Oreal True Match for a long time.

8. What is your favorite makeup product and dance style? My favorite makeup product is mascara, as it gives so much to your face and it is not weird as you use it on it's own. And dance style… I really love house.

9. Do you ever feel like quitting blogging? No, I have never felt that. I feel my blog is only getting better and I really love it!

10. I can not answer this question correctly in English as this is about an Estonian desert called Kohuke.

11. What is the meaning of life? I think it is definitely different for everyone, but I would reccmoned not to rush and chase too much. It can be relationships, it can be money, it can be whatever, but try to find balance between dreaming and living in the present, as people tend to get used to dreaming and then they forget to enjoy the moment they are actually in.

Kommentaare ei ole