#NYXfriday: wishful thinking


NYX pood avatakse juba ÜHE PÄEVA PÄRAST! Kes on elevil?! Mina igaljuhul olen ja kuidas veel. Selle vägagi tähistamist väärt sündmuse puhul kirjutan oma viimase #NYXfriday postituse, kus tutvustan teile tooteid, mida lähimal ajal NYXilt soetada soovin.

Nonii, ma alustaks vist kahest kõige olulisemast, kuna nende soetamisest olen tõesti elevil! Soft Matte Lip Cream toonis Moscow. Sellest, kuidas mulle soft matte lip creamid väga meeldivad kirjutasin juba esimeses #NYXfriday postituses SIIN ning ma kangesti tahaks seda tumesinist tooni samuti endale nendele lisaks, mis mul juba on. Olen ka palju maininud siin blogis seda, kuidas ma oma värvide valikuga meigis olen aina ja aina julgem olnud ning ma isegi ei oska kirjeldada, miks mulle see sinine nii sümpaatne on, aga on! Mul on üks väga kena sinine Bless This Messi seelik ka ning ma juba kujutan ette, kuidas nad kokku sobivad! Issand, ma olen tõesti elevil. :D
Ning sama elevil olen ma Prismatic Shadow toonis Golden Peach pärast. Nägin, kuidas ühel NYX iluõhtul seda Maret Ubaleht särapuudrina kasutas ning see nägi imeline välja. Sooviksin teisi toone ka, miks mitte samuti sinist. Midagi värvilist lisab näole maagilist kuma juurde. Ning muidugi oleks seda suurepärane ka lauvärvina kasutada. Sooviksin proovida ka palju kiidetud Powder Blushi, toonisoovi konkreetselt ei olegi, lihtsalt tahan proovida. Samuti tahan proovida ka HD blushi toonis Taupe. Seda kasutatakse tihti just kontuurimiseks ja peaks sobima ideaalselt minu mitte väga pruunile nahale (loe: põhimõtteliselt lumivalgele nahale). 
Huuletoodetest tahaksin endale ka süsimusta huulepulka (küll ma olen eksperimentaalseks muutunud, eksole?) ning selleks tundub ideaalselt sobivat Macaron Lippie. Ma pole nendest huulepulkadest väga kuulnud, kuid eks tulebki proovida. Tean seda, et neid on väga paljudes eri värvides, mis on kõik suhteliselt ebatavalised ja äärmiselt huvitavad. Kuna otsin ka uut kulmugeeli, siis miks mitte proovida Control Freak Eyebrow Gel'i. Ning sama on ka mu peitekreemi otsinguga, miks mitte siis proovida Gotcha Covered peitekreemi? Nendest toodetest ma väga jah kuulnud pole, kuid võibolla ongi põnevam. Ning kindlasti kui olen need kätte saanud ja ka katsetada jõudnud, annan teile teada, kuidas tundub!

Ma oleksin väga tänulik, kui annaksite teada, milline on teie kogemus nende toodetega. Ning kui teil neid pole, siis milliseid NYX tooteid soovitaksite mul veel proovida? Ja muidugi, rõõmsat shoppamist uhiuues NYX poes! :)

The NYX store in Estonia openes only in ONE DAY! So, it is the appropriate time to publish my third and last #NYXfriday post! As you can see, today I will tell you about the products I will purchase from the NYX store and why I chose them.

First of all, the two products I am the most excited about! Soft Matte Lip Cream in the shade Moscow.  As I have been very experimental with my makeup lately, I would really like to try this dark blue on my lips. I can imagine it would suit me quite well, and it would also match with one of my skirts. And the Prismatic Shadow in Golden Peach, I have seen it as a highlighter and it looks so amazing! These two together would be a great swith to your usual nude makeup.
One other lippie I have been thinking of is the Macaron lippie. I do not remember the exact shade but it is the darkest black you can imagine, so it is hard to miss when you go and look for it in the shop. I have not heared much about this lipstick, but I know they have lots of veryvery colorful shades in their range. I have heared much good things about Powder Blushes and HD Blushes. From powder blush I do not know exactly what shade I want, I just want to try out the product, but from the HD blush range I want the shade Taupe, because I have seen it used as a contour shade and it should perfectly suit my fair skin. I am also looking for a new drugstore contour product, so I want to give that a go.
Also, two other things I have not heared anything of but I just want to try them because I need them are  Control Freak Eyebrow Gel and Gotcha Covered concealer.

What are your favorite products from NYX? And have you tried some of these products I mentioned in this post? I would really like to hear your oppinions on them. :)

Kommentaare ei ole