#NYXfriday: lip products comparison (soft matte lip cream, butter gloss, intense butter gloss)


NYXi Eestisse ja suuremalt ka Baltikumisse jõudmine on viimasel ajal nii palju elevust tekitanud, niiet otsustasin oma blogisse luua postitustesarja nimega #NYXfriday, kus igal reedel kuni 22. oktoobrini (see on kuupäev, kui Tallinna kaubamajas avatakse NYX pood) kirjutan blogis midagi just selle kosmeetikabrändi teemalist.

 Täna otsustasin oma kogemusi jagada just meile ühtedest NYXi tuntumatest toodetest - nende huuleläigetest. Miskipärast on tunda, kuidas meie seas on just need tooted need mis pähe hüppavad, kui NYX brändi nime kuuldakse ning ka minul on need huuletooted olnud esimene kokku puutumine selle firmaga. Soetasin nendest kaheksast kolm omale ise Lätist juba mõnda aega tagasi ning ülejäänud viis olen nüüd jooksvalt mõne kuu jooksul kingituseks saanud. Seega, olen jõudnud katsetada ning enne kui NYX Eestis oma uksed avab, sooviksin anda oma ülevaate mis võibolla äkki kedagi tulevaste ostude valikute juures aitab. :)

I do not know where are you from if you are reading this in English, but if you are not from the Baltics, then NYX brand must not be very new to you. Well, but it is for us and before NYX opens it´s doors in Estonia and Baltics, I wanted to share my opinion about these I could say most famour products among us, which are the different lip glosses and butters from NYX. Also, as I have so much to say about this brand, I decided to make this a Friday thing, where every Friday until 22 October (when the first NYX shop in Estonia is open) I will write something about NYX. Soo… Let´s dig in!Igaljuhul, hakkan neid siis kolmes kategoorias arvustama ning esimesena räägin teile veidi soft matte lip creamidest. Tegu on siis mattide huuleläigetega, mis vastupidiselt tavalistele mattidele huuleläigetele mitte ei kuiva matiks vaid on seda kohe. Eks ta veidi kuivatab huuli ikka, kuid on üldiselt nii kreemine ja ka väga kauapüsiv, et see kõik on okei. Ma muidu üldiselt suur mattide huuleläigete ja huulepulkade fänn pole, kuid need meeldivad mulle väga! Kokku on toone 34 ning minul on neist kaks - Transylvania ja San Paulo. Viimane on selline natuke Kylie Jennerlik tuhm tumeroosa, imeilus! Transylvania sain kingituseks ning alguses olin veidi wow-wow-wow, see on ju nii tume, peaaegu must! Aga see jääb huultel imeilus ja väga silmatorkav ja ütleks lausa, et ainulaadne. Selline toon ei sobi kindlasti mitte igapäevast neutraalset meiki armastavale inimesele. Just sellepärast ta mulle meeldibki, kuna mina otsin eriti viimasel ajal just toone, mis eristuvad tavaliselt ning millega oma meik veidi põnevamaks muuta. See toon sobib samuti ideaalselt sügisesse. Tahaksin väga tooni Moscow, mis on selline suhteliselt tumesinine, see oleks tõeliselt põnev! 

I would start of by saying something about these soft matte lip creams. They are matte liquid lipstick, which are matte from the beginning (so they do not dry matte). Ofcourse they do dry out your lips a little bit, but as it is very soft and stays on very well, I think it is okay. There are 34 shades of these matte lip creams and I have only two: Transylvania and San Paulo. The San Paulo one is a dark dull pink which is very pretty. And the Transylvania one, I got this as a gift and at first I was like oh no, this is way to dark for me, but I ended up really liking it. Very unusual and it will make people make turn their heads and look back at you, that is why I like it! I am all abour unusual lately, so this is perfect for me! I would really like to try the shade Moscow, which is a darkish blue color.


Järgmiseks - intense butter gloss. Suuurepärase pigmendiga! All pool pildil on seda ka näha, et kui seda teistega võrrelda, siis pigment on tõesti palju tugevam. Läigib ilusti nagu huuleläige ikka. Minul on toon Orangesicle mis on väga tugev ja erkoranž, võib kaugelt tunduda isegi heledama punasena. Perfektne just suveks! Kokku on neid toone 24 ning ma ausalt tahaks neist kõiki!

Next - intense butter gloss. The pigmentation is awesome! Down below you can see the comparison and you can really tell that is more like a lipstick that a lipgloss as it is so pigmented. But it still gives the same shine as you would wish from your lipgloss. Mine is in the shade Orangesicle, which is a very intense (duh) orange color, it might even look like a red color. Is is perfect for the summer! There are 24 and I would like them all, please!

Apple strudel, Vanilla cream pie, Merengue, Angel food cake, Devil´s food cake, Transylvania, San Paulo, Orangesicle
 Ja viimaseks minu kunagised suured lemmikud - butter glossid! Neid on mul viis: Apple strudel (virsiku karva), Vanilla cream pie (õrn roosa), Merengue (külma tooni lillakasroosa), Angel food cake (tuhm roosa), Devil´s food cake (veinipunane). Neist maa väga lemmikud valida ei oska, kõik on erinevateks puhkudeks nii sobivad. Kuna nad on üpris läbipaistvad, siis on neid ideaalne kasutada huulepulkade peal. Värvivalik on muidugi taaskord suur, 34 tooni! Need on ideaalsed just neile, kes ei soovi väga silmatorkavaid huuletoone kasutada või siis väga tugeva silmameigi juurde - on aru saada, et sul on midagi huultel, kuid ei midagi liiga silma torkavat. 

And last but not least - the very well known butter glosses! I have five: Apple strudel (peach), Vanilla cream pie (light pink), Merengue (cold violet pink), Angel food cake (dull pink), Devil´s food cake (burgandy red). As they are kind of see-through, I like to use them over my lipsticks. They are perfect for a very suddel lip-look, at least the ones I have. Ofcourse they have darker shades, too. But that is not the purpous I would reccomend them. There are 34 shades all together.

Värvid on samas järjekorrad, nagu üleval pildil / the swatches are in the same order as in the picture above
Nendest kolmest kategooriast ma oma lemmikut ei valikski, kuna kõik sõltub täiesti minu tujust ja kuhu ma lähen ja ülejäänud meigist, kõik on mu absoluutsed lemmikud! Ei suuda oodata, kuni uusi soetada saan! :) Millised on teie lemmikud NYX tooted?

PS! Ma olen ka varem ona blogis palju NYXist kirjutanud, konkreetselt kolme postitust, mis ainult NYXile pühendatud olid saate lugeda SIIT, SIIT ja SIIT! :) Järgmisel reedel kirjutan oma lemmikutest NYX toodetest läbi aegade!

I would not choose my favourite one, because they are all my favorites! It depends on where am I going and all, they all have a different use. What are your favorite NYX products?

PS! I have wrote about NYX in my blog before, so if you are interested, you can read the posts from HERE, HERE and HERE! :) Next friday, I will write about my favorite NYX products of all time, so stay tuned! 

Kommentaare ei ole