Essence for fall: part II


Ja ongi aeg Essenci sügistooteid tutvustava postituse teiseks osaks! Esimest osa saate lugeda SIIT, ja seekord tutvustan teile tooteid, mis esimesel pildil näete, kuid eelmises postituses mitte. Alustame!

And it is time for the second part of my Essence for fall part II! You can read the first post HERE and today I will talk about the products I did not talk about in the last post, ofcourse. Let's dig in! 


Mul oli suur elevus sees, kui nägin, et saan katsetada järjekordset Essenci jumestuskreemi, Camouflage 2in1 Make-up and Concealer, kuna eelmine mida proovida sain meeldis mulle vägaväga! Kuigi toon 15 on mulle hetkel veel õigem, sest tulin hiljuti reisilt, kuid toon 10 on talveks kindlasti väga hea. Jumestuskreem lubab olla hea katvusega ning tulemus lubab olla matt. Ja nii ongi! See jumestuskreem on tõesti suurepärase katvusega ja kuna ta lubab olla ka veidi peitekreemi eest, katsetasin ka seda. Kui nägu jumestuskreemiga kaetud, võtan veel natukene kreemi ja kannan seda silmade alla. Pärast panen muidugi tavalist peitekreemi ka peale, kuid eelnev topelt-jumestuskreem teeb töö tõesti lihtsamaks! Väga meeldib mulle ka Essence Luminizer palett, kus on kolm tooni: pruunikas, valkjas ning parempoolne on veidi oranžikas, mis sobiks isegi põsepunaks. Eriti meeldib mulle keskmine, kõige heledam toon. Ideaalne särapuudriks, kuid ei sädele liialt, mida kipub tihti särapuudrite juures kohtama. Kõige vasakpoolsemat ma väga pole kasutanud. Tegu peaks vist olema päikesepuudriga, kuid on minu jaoks selleks liiga hele. Võibolla sobib talvel? Väga meeldib mulle Essence Satin põsepuna toonis 10. Jällegi oskasid nad saata mulle tooni, mida mul JUST vaja oli - oranž. Mulle meeldib seda väga kasutada, ta annab nahale nii ilusa loomulike kerge õhetuse. Mõnikord on väga valge naha juures erkroosa põsepuna liiga lämmatav, kuid see toon on igal juhul ideaalne, ka päevitunud nahale.

I was very excited when I saw that I will get the chance to try out the new Camouflage 2in1 Make-up and Concealer foundation, as I really liked the last Essence foundation I got to try out. It really is a very high-coverage foundation that also acts as a concealer too. I ofcourse use a regular concealer too, but using this foundation before makes hiding my beauty mistakes much easier. Alhtough, the shade called 10 is too light for me right now, but I am sure it will be perfect for winter. Next… the Essence Luminizer palette. I really enjoy using it. The shades are fine, but I do not use the left one which I think is meant to be a bronzer, but it is way to light for that. The other two shades, perfect. They are not too shimmery too. And the Essence Satin blush in the shade 10 is also very lovely. And again, how did they know that I needed an orange blush? They know me so well… :) It is a really good alternative to your usual pink blush.


Pakikeses olid mulle ka kahte sorti matte huuletooteid. Esiteks, Matt Matt Matt longlasting lipgloss 01 ja 03. Nagu toote nimigi ütleb, siis on huuleläige matt (mis on sügisel väga moes) ning ka kauakestev. Matt ta tõesti on, aga kauapüsiv… noh, ma ütleks, et püsivus on keskmine. Nende koostis on veidikene veider minu jaoks, harjumatu, kuid samas nad ei kuivata jällegi mu huuli nii palju kui tavaliselt mattid huuleläiked teevad. Värv 01 on veidi barbilik heleheleroosa ja 03 imeilus punakas-roosa, ideaalne sügiseks! Enim meeldisid mulle Matt Matt Matt huulepulgad, mille sain toonides 02 ja 07. 02 on tumedam nude-toon ning 07 tume-marjalilla, mõlemad väga sügiselikud. Huulepulgad väga kauapüsivad ja matid. Niiet Essence on sügiste toonidega ja mati effektiga täiesti täppi pannud! Kasutangi hetkel nendest teile tutvustatud toodetest huulepulki, põsepuna, jumestuskreemi ning pruuni silmapliiatsit ning need tooted koostöös mõnede teistega loovadki ideaalse sügisese meigi!

I also got to try out two matte lip products - the Matt Matt Matt longlasting lipglosses and Matt Matt Matt lipsticks. I absolutely love the lipsticks. I got them in the shades 02 and 07. 02 is a dark nude and 07 a berry violet color. This lipstick is longlasting and matt, both perfect for fall! But the lipglosses… well, they are not bad, but the formula is not my favorite. And they are not very longlasting as well. But, I like the colors. 01 is a barbi-pink and 03 is a very nice dark pink. Anyway, from the products I have shown you, I like the lipsticks, blush, foundation and the brown eye pencil the most. With those and a few other products you can create a perfect fall look!


Millised on teie kogemused Essence toodetega? Mida olete proovinud ja mida soovite edaspidi proovida?

What are your experiences with Essence? What have you tried and what do you want to try in the future?

Kommentaare ei ole