Essence for fall: part I


Mul on suur heameel, et saan teile taaskord näidata uudistooteid Essence'ilt! Mind ootas Türgist koju tulles suur-suur pakk, milles sisaldus nii uuemaid kui ka vähe vanemaid tooteid, mida õhinaga kohe katsetama hakkasin. Eelmine Essence katsetus oli niivõrd positiivne, et ma lausa ei jõudnud oodata! Kuna tooteid oli tõesti palju ning osasid pean veel põhjalikku ülevaate andmiseks katsetama ja testima, jagan ma selle posu kaheks ning täna toon teie ette esimese poole.

I was so glad to see when I arrived home from Turkey that a big package from Essence was waiting for me and right after I opened it, I started testing them out. As there were so many products and I still have to test some of those out, I am going to make this post as a two part one, and you can see the first part here today.


Täna räägin teile silmatoodetest, mis ma seal pakist leidsin ning ka ühest küünelakist. Viimasest alustangi. Essence The Gel Nail Polish toonis 83 on ilus mahe hallikasroheline küünelakk, mis püsib tõesti väga kaua peal, nagu geellakk. No olgu, mitte päris nii kaua, olgem ausad. Ilusa läbipaistmatu värvi saamiseks kandsin küüntele kaks kihti, mis pole minu puhul mingi haruldus. Küünelaki pudeli disain pole just mulle kõige lemmikum, mulle meeldivad vist pigem ilma kurvideta minimalistlikud pudelid, kuid see on muidugi nii väikene miinus. Pudel on 8ml, seega mitte liika suur, et sa seda enne kuivamist ära kasutada ei jõuaks.
Nii, ma ütleks, et selle postituse staar on Extreme Lasting silmapliiats toonis 05. Esiteks, see toon ise. Kuidas nad jälle teadsid ja saatsin mulle täpselt tooni, mida mul just vaja oli? Selliseid juhtumeid tuleb esile ka järgmises postituses, eks te siis juba loete. Imeilus, sätendav, tumepruun värv. See püsib tõesti kaua ning on suurepärane ka silma sisejoones (inglise keeles waterline). Rock 'n' Doll silmalainer on väga huvitava kuulikese kujulise otsaga. Ma hästi ei saa aru, mis selle eesmärk on. Vist see, et teha veidi paksemat lainerijoont? Kuid eks me kõik teame, et pigem on peenikese lainerijoone tegemise raskuseks ja ihaldatud sooviks ja selle laineriga sa seda kindlasti ei saa. Selle laineriga saab sa julge ja paksu joone, mis mõne meigi juurde on lausa ideaalne. Lainerit on lihtne eemaldada, mis mulle meeldib, kuna tihti ei saa lainerit ka vöga tugeva meigieemaldajaga õhtul maha. Make Me Brow powder pen on vägaväga huvitav toode, taolist pole ma enne näinud. Sellega saad endale väga naturaalse kulmu teha, näiteks, kui sa muidu oma näole eriti meiki ei kanna ning väga tugevad kulmud tunduvad liiga julged ja silmatorkavad. Otsikut tuleb korgis enne kulmudele kandmist keerutada, et ta puudri külge saaks. Täitsa töötab! Eriti loomuliku tulemuse saad, kui kulmud hiljem ka läbi kammid. Kuigi igapäevaselt jään siiski pigem kulmupliiatsi ja kulmugeeli juurde.

Today I will show you the eye products I got. Oh and also, one nailpolish. I will start with that. Soo, this is the Essence The Gel Nail Polish in the shade 83, which is a gray-ish green that I really like. It stays on for a really long time, but not like a real gel nailpolish ofcourse. I used two coats for a full on color. The bottle is not my favorite, but ofcourse, this is not the most important thing, the polish itself is great! The bottle is 8ml, so it is not too big, you can use it up before it dries completely.
The next product is probably my favorite from this post. Extreme Lasting silmapliiats in the shade 05. First af all, how did the Essence family knew again exactly what color I needed? It is the perfect taupe color, which is perfect for waterline and for just regular eyeliner. It stays on very well and you can also blend it if you want. I do not know, I just love it! The Rock 'n' Doll eyeliner has a weird ball-shaped wand, you can see it from the picture down below. I do not know exactly what the purpose of this is, I guess it is for making a thick line, because it is very hard, basically impossible to create a thin line with it. So that is why I know most of the girls would not love that, as the usual wish we have is a crisp thin eyeliner with a wing. But, I think I will learn to love it. Then, comes the weirdest product to me: Make Me Brow powder pen. Yep, it is a round soft pen, that had brow powder in it. I have not seen anything like that before, I do not know about you. It works wonders if you need very natural brows I would say. I will stay to my brow pencil and brow powder routine, but still, this product is worth a mention.


Ripsmetuššid eraldi on keskmised, kuid kahekesi koos on nad minu jaoks super-kombo! The False Lashes on pigem sellise, ripsmeid pikendava effektiga ja Rock 'n' Doll on ripsmeid paksendav. See tuleb kindlasti nende harjastest. Minu jaoks ongi üldiselt väga raske leida ripsmetušši, mis teeks mõlemat, nii pikendaks kui paksendaks. Meeldivad nad mulle siiski ning minul on ka ripsmete puhul väga konkreetsed soovid, niiet soovitan teil siiski neile ripsmekatele pilk peale visata, kui mõnusalt soodsa otsingul olete.

Those mascaras are acarage individually but perfect together! The False Lashes is rather lengthening mascara and Rock 'n' Doll is more of a volumizing mascara. So depends on what you want. I really want both, so I need to use them together to get the desired result. It is pretty commun actually that I use two mascaras at once, so I would not say they are bad at all. And I know they would be perfect for some of you, so I reccomend you to try those out if you are on the hunt fur good and cheap mascaras.


Siin näete mu käe peal silmapliiatsi, kulmupuudri ja laineri testi. 
Järgmises postituses räägin teile huule ja näo toodetest, kust leidsin kohe mitu uut lemmikud! :)

These are the swathes of the eyeliners and brow pen.
In the next post, I will show you face and lip products and from them, I found many new favorites. :)

6 kommentaari

 1. Sain samuti Rock'N'Doll silmalaineri ning esialgu olin üsna imestunud, et mida taolise kuulikesega nüüd saavutama peaks? :) Peale googeldamist sai aga selgeks, et toote mõte on lisaks tavalisele lainerijoonele luua täpikesi. Proovisin üks päev järgi: silma alla, üsnagi ripsmepiiri lähedale, tegin pisikesed täpid (olin taolist silmameiki varem näinud), et luua "nukulikud" silmad. Päris minu stiil pole, aga huvitav siiski! :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Jaa, nukulikke silmi olen ka mina proovind varem, aga ei tulnud selle pealegi, et see kuulike selleks võiks olla. Huvitav tõesti, aitäh, et ütlesid! :)

   Kustuta
 2. Autor on selle kommentaari eemaldanud.

  VastaKustuta
 3. Kuidas sul see kulmupuudri pliiats töötas? Ostsin endale selle paar päeva tagasi, aga puudrit tuleb peale nii vähe ja imelikult, et võibki jääda kulme nühkima. Kas võib olla, et sain mingi praagi või pooltühja eksemplari poest? Vaatan, et sul käe peal paistab päris ilusti jäänud olevat, kui ma tõmban siis jääb heledalt ja puudritükikesi sinna vahele (ostsin tumedama tooni). Muidu tundus nii mugav toode olevat.

  VastaKustuta
 4. Jaa, mul tuleb puudrit täitsa korralikult sealt. Pakendil oli ka minu meelest kirjas, et enne toote kulmudele kandmist tuleb seda otsa veits tema korgis kruttuda et see toode välja tuleks, kas sa seda proovisid? Minul aitas see väga palju :) aga jaa, muidu täitsa mugav toode ja nii huvitav mõte! Ainult kulmupliiatsit ja puudri puhul tavalist pintslit eelistan siiski seetõttu, et nendega saab veidi teravamaid jooni teha.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Mul vahel tuleb tuju hästi loomulike kulmude järele. Keerutada proovisin küll. Proovin rohkem, kui see ka ei aita lähen uue eksemplari järele :P

   Kustuta