All you need is DOVE! (+kingiloos)


Dove esindus oli taaskord imelahke ning saatis mulle (ning ka tegelikult teile!) pakikese, mille sisu just kuival ja külmal sügisesel ajal väga rõõmsaks teeb. Dove tuli välja uue Dry Oil kehahooldustoodete sarjaga, mis on rikastatud eksootilise Maroko argaaniaõliga ja pakub meie külmas kliimas nii kehale kui ka hingele kosutust. 
Dušigeel lõhnab imeliselt (nagu kogu see sari, ütleks, et mõnus vanilje lõhn, kuid väga täpselt on seda lõhna keeruline kirjeldada). Olen alati Dove lihtsaid pakendeid ning imehead lõhna armastanud, pole kunagi pidanud pettuma. Geel läheb kergesti vahule ning vaht on veidi paksem ja kreemjam kui tavaline dušigeel välja annab, ning just seetõttu ongi nahk koheselt peale pesemist niisutatud. Kuna ma tavaliselt kehakreemidega mässata ei viitsiks (aga alati tegelikult peaks), siis see kaks ühes variant on suurepärane lahendus!
Kreemseepi ma varem proovinud polnudki, kuigi tean, et neid on Dovel teisigi. Ma ei teadnudki, kuidas seda kasutada, alguses arvasin et tegu on tavalise kätepesuseebiga. Rohkem guugeldama ja arvustusi lugema hakates taipasin, et sellega võid pesta mida iganes. Olgu, võibolla mitte mida iganes, aga nägu ja keha küll. Kehapesuseebiks sobib see suurepäraselt! Ajan seebi kät vahel vahule ning siis hõõrun vahu kätega kehale. Nägu eelistan siiski veidi teiste toodetega pesta, kuid on tore, et on toode, mis on jällegi mitu ühes. Ning veel peab arvestama sellega, et seepi tuleks hoida mingisuguses teises pakendis/anumas kui sa seda juba kasutama hakkad, kuna pakist pakend vettib ilmselgelt läbi.
Sarja kroon on kindlasti dušiõli, mis on 55% ulatuses naturaalseid õlisid. Olen varem ühte dušiõli proovinud ning see oli suurepärane, just seepärast olin ma seda toodet proovides väga elevil. Ning kogemus oli taaskord suurepärane! See imendub peale pesemist kiiresti nahasse ning ei jäta õlist kihti nahale, nagu olen kuulnud, et paljude dušiõlide puhul võib juhtuda. Lähnab jällegi, i-me-li-selt ning tore on see, et see lõhn jääb nahale ka pärast pesemist. Suurepärane toode, pole midagi halba öelda.


Ning nagu alguses mainisin, siis võite selle sama luksusliku paki saada endale ka TEIE, minu kallid mõttekaaslased/lugejad. Loos toimub facebooki teel, mille leiab SIIT!

Head loosiõnne! :)

I am sorry, my English readers, but this post is in Estonian only as the giveaway is not international. But overall, these Dove Dry Oil products are all amazing and they help to keep your skin supersoft, even in the Nordic conditions. So try them out if you are suffering from dry skin or you just want to pamper yourself real good! ;)

Kommentaare ei ole