#WARPAINTWARRIOR


Mulle saadeti selline vahva ja uudne toode nagu WARPAINT ja täna tahan seda teile tutvustada. Ausalt ka, südamest tahan, mitte ma ei ütle seda viisakuse pärast, sest see on mulle saadetud (nii ma ei tee kunagi, jagan teiega oma ausaid emotsioone). 

Warpaint on 100% looduslik hammaste valgendaja. Mina pole selliseid palju näinud. Mul oli väga hea meel teada saada, et mulle seda saata soovitakse, kuna minul on enda arvates üpris kollakad hambad (eks seda rõhutab ka minu eestlaslikult valge nahatoon), kuid enda hambaid ma kahjustada küll ei soovi. Warpaint sisaldab endas: kookospähkli koore aktiivsüsi, bentoniit savi, magusa apelsiini koort, piparmünti, sidrunmünti ning näeb välja nagu süsi. Ta kasutamine ei ole üldse mitte nii räpane nagu ma ootasin, kuigi soovitaksin hambaid pesta suu kinni, et mustad pritsmed igale poole ei pritsiks. Ja kui pritsivad, tuleks need kohe maha pühkida. Ning see süsi ei maitse väga nagu süsi, mis oli ka minu jaoks väga meeldiv üllatus. Pigem on sel veidi piparmündine maitse ning sellega kõlbab ideaalset asendada ühe hambapesukorra päevas. Hambad jäävad ilusad ja puhtad ja mis oluline, VALGEMAD!Ma ei uskunud nende kodulehelt lugedes, et effekt on näha peale esimest kasutuskorda, kuigi veidi tõesti on. Olen praeguseks kasutanud seda umbes 14 päeva (igapäevaselt) ning tulemused on üpris märgatavad. Kasutan tavaliselt ka tavalist hambapastat peale sütt, kuna siis saab suu kiiremini puhtaks kui mitmeid kordi veega loputades, ning eks seda kipub veidike ka hammaste vahele jääma. Üks potsik maksab 37 eurot (50ml) ning sellest piisab umbes 150ks kasutuskorraks, mis pole tegelikult üldse nii kallis, kui hindad looduslähedast viisi hammaste valgendamiseks. Mina igaljuhul hindan ja pean toodet väga väärtuslikuks. :)

Samuti meeldib mulle toote lihtne pakend ning tore lähenemisviis läbi instagrami, milleks on oma hashtag #warpaintsõdalane ja #warpaintwarrior ning viis, kuidas söetriibuga pilte üles laetakse on tõesti vahva! Ning lisaks, kõigi pildi lisanute vahel loositakse iga kuu välja üks tasuta potsiku võitja! Kahjuks ei õnnestunud mul pildile jäädvustada, kui palju valgemad mu hambad on, kuna hambad pole muidugi nüüd ebaloomulikult valged, kuid luban teile, et tulemust on! Kui soovite ka seda sama lahedat toodet proovida, siis mul on teile ka sooduskood, milleks on lihtsalt "elisabeth". Nii saate tasuta toote kohaletoimetamise, niiet soovitan teil seda head võimalust kasutada! :)

Warpaint sotsiaalmeedia lingid:
Instagram: @warpainteesti.eeSoooo, this cool product was sent to me. It is the Warpaint natural teeth whitener. As I have said in my blog before, I am always curious for something to make my teeth look whiter, but which will not do any harm to them. So this product is perfect! I did not believe it at first when I read that it makes your teeth whiter ven after the first use, but it actually does. And using it is not as uncomfortable as I thought. I just reccoment to keep your mouth shut when you are washing your teeth as it can get quite messy if you do otherwise. And if it gets somewhere you do not need it, just wipe it of as soon as you can and it is all good. :) I use it daily and I have been doing that for 14 days and the results are quite impressive. So I Really reccomend you to check it out! :)

Here are their social media links (they are estonian ones tho):
Instagram: @warpainteesti.ee
Facebook: https://www.facebook.com/WarpaintHammasteValgendaja
Koduleht: www.warpainteesti.ee

Kommentaare ei ole