Oriflame haul


Nagu ma ka oma ühes hiljutises videos mainisin, olen ma Oriflame't noorest peale armastanud. Mitte, et ma enam noor ei oleks, vaid seda brändi hakkasin kasutama juba kuskil 12 aastaselt, mõtlen seda. ;) Viimasel ajal on mulle eriti hakanud meeldima sari The One, mis on oma hinna kohta väga kvaliteetne ning suure valikuga. Selle sarja puhul meeldivad mulle näiteks ka selle ilusad ja tagasihoidlikud pakendid.

Tellisin sealt viimati omale neli asja - The One Lip Sensation Matte Mousse (tooni ma kahjuks ei mäleta, kuna mul pole seda hetkel endaga, aga selline matt tuhmroosa värv), The One Illuskin Foundation, The One Wonder Lash ripsmetušš ja Color Match Eyeshadow Duo toonis Blue. Samuti tellisin veel ühe küünelaki, mis pole küll samast sarjast, kuid lihtsalt Oriflame küünelakk toonis Satin Rose. Olen kõigi toodetega siiani väga rahul ning just seetõttu neid teiega jagada tahangi. Eriti rahul olen selle mati vedela huulepulgaga, sest selle toon on imeline! Muidugi, nagu kõik matid huulepulgad, jätab seegi huuled kuivaks ning selle ennetamiseks panen sinna alla huulepalsamit. See võtab küll ka toote püsimust vähemaks, kuid kuivi huuli ma tõesti ei soovi. Aga toode on igaljuhul seda pisikest lisaliigutust väärt. Jumestuskreem on keskmise katvusega mis on igapäevaseks just sobiv ning sulandub kergesti nahaga. Lauvärvidega saab teha kifti sinise silmameigi, kuid karbi saaks muidugi teha oluliselt väiksemaks kui sealt eemaldada pisikene aplikaatori osa, sest mina seda isiklkult ei kasuta. Ripsmetušši kasutan tavalselt just ripsmete pikendamiseks ja nende tihendamiseks kasutan veel mingisugust teist ripsmetušši, kuna mulle meeldib nende kahek effekt koos rohkem. Küünelakk on imeilusat beebiroosat värvi ja teeb küüned väga kaunilt naiselikuks.

Milliseid Oriflame tooteid teie oma lemmikuks peate?


I have recently ordered some new things from my long beloved Oriflame, and as I have been very happy with them, I wanted to share those with you.

I ordered: The One Lip Sensation Matte Mousse (unfortunately I do not remember the shade and it is not currently with my, but it is a dusty pink), The One Illuskin Foundation, The One Wonder Lash mascara and Color Match Eyeshadow Duo in the shade Blue. I also ordered an Oriflame nail polish in the shade Satin Rose. I love the liquid lipstick the most, the shade is gorgeous! But ofcourse, you should use lip balm under it or otherwize your lips will be dried out. The foundation is nice. As it is medium coverage, it is perfect for everyday usage. The blue eyeshadow due makes it really easy to create a blue smokey eye and the mascara makes your lashes really long, but kind of only long. That is why I use some other mascara with it, to also give my lashes some volume and thickness. The nailpolish is very feminine and suttle, I love it!

What are your favorite Oriflame products?

Kommentaare ei ole