10 beauty tips and tricksKes meist ei tahaks oma igapäevast ilurutiini võimalikult lihtsaks ja kiireks teha? Just igapäevast, õhtuti mulle täitsa meeldib ennast kaua ja põhjalikult sättida enne, kui välja lähen. Kuid mul on kogunenud mõned nipid, mis minu ilurutiinis väga suure tähtsusega on ning tahan neid ka teiega jagada. Samuti oleksin väga tänulik ja loeksin huviga teie nippe, niiet jagage neid vabalt kommentaarides! :)

1. Kanna tavalist ripsmetušši enne veekindlat. Me kõik ju vahel soovime kasutada veekindlat ripsmetušši, kuid kes meist seda maha viitsib võtta? Kui kannad tavalist tušši alla, ei ole ka selle veekindla eemaldamine üldse raske.

2. Raseerimiseks sobib ideaalselt ka kehakreem. Võibolla veidi veider nipp, kuid minul näiteks koguneb alati väga palju igasugu kehakreeme, aga kasutada ma neid väga ei jõuagi, koguaeg unustan ja mõned mulle ei sobi kah. Kuid kui seda dušši all olles jalgadele kanda ja raseerida, on see justkui kaks ühes!

3. Kanna värvilise küünelaki alla aluslakki. Minu nõrgad küüned olid kunagi koguaeg koledad ja kollased. Ma ei mõistnudki, miks. See oli vist mu ema kes siis ütles, et kui ma oma küüsi nii erksate lakkidega värvin, siis eks see olegi paratamatu. Kui aluslakki hakkasin kasutama, pole mul sellist probeemi enam küll olnud, värvigu ma kui erksate või kui ebakvaliteetsete lakkidega tahes. 

4. Maniküüri huvitavaks muutmiseks värvi neljas sõrm teist värvi. Seda teevad ilmselt paljud, kuid mõtlesin selle siiski ära mainida. Minu arust teeb see maniküüri kohe palju silmatokavamaks ning omapärasemaks (näiteks kui ülejäänud küüned on valged ja neljas sõrm kollane).

5. Tõmba näpp suust läbi. Heheee, noh, mitte just niisama, vaid siis, kui oled tumeda huulepulga peale kandnud. See väldib seda, et sul huulepulk hammastele satuks. ;)

6. Värvi laineriga rohkem kui ainult huuleäär. Kuna huulelainer ei pruugi alati olla sama värvi kui su huulepulk (ja minu arust ongi huvitavam kui ei ole), siis ühtlasemaks sulandumiseks on mõistlik terved huuled laineriga õrnalt üle teha.

7. Kasuta valget silmapliiatsit. Just silma sisenurga ja kulmukaare esile toomiseks, et silmad ilusad ja avarad paistaksid.

8. Särapuudrit ei pea ainult traditsioonilistes kohtades kasutama. Mina kasutan särapuudrit ka silmadel ja näiteks huultel. Kui matti-poolsemat huulepulka särapuudriga üle tupsutada, on tulemus imeilus!

9. Värvi ripsmeid ka tagant poolt. See teeb ripsmed veelgi tihedamaks ning tagant poolt saad kätte kohad, mida eest poolt värvides kindlasti ei saa. 

10. Kanna lainer silmale peale ripsmetušši. Minu meelest teeb see lainerijoone tegemise palju lihtsamaks, kuna saad laineri otsa toetada tugevalt värvitud ripsmetele.


I have some tricks in my makeup routine that really have made life easier for me and today I decided to share them with you. And also, really, feel free to share your own in the comments below, I would love to read them! :)

1. Use regular mascara before the waterproof one. That makes it easier to remove it.

2. You can use body lotion as shaving cream. I do not know why but I always have more body lotions than I do have shaving creams. That is why I use body lotions for shaving instead. Ans it instantly makes your feet smoother!

3. Use a base coat of nail polish. I have very bad nails and if I do nto use a base coat, my nails will even turn yellow. So this is a very important step for me.

4. Paint your fourth finger a different color. That will add a little something special to your nails. Really, try it, it looks supergood! :)

5. Use your finger! Hehee, I know you do not know what I mean yet. But if you apply a dark lipstick, pull your finger through your mouth and it will remove the lipstick that would get on your teeth.

6. Do not only line your lips. If you line your whole mouth with your lip liner, it will make the blending between your lipstick and lip liner smoother.

7. Use white eyeliner. When you use white eyeliner in your inner corners and under your browbone, it will make your eyes instantly look bigger and more awake.

8. Use highlighter on your eyes and lips. This will also make your eyes and lips look bigger.

9. Cover your lashes with mascara from the back too. This way, you will even get the lashes that you do not get to when you only try to cover them from the front.

10. Apply eyeliner after mascara. I do not even know exactly why it is easier that way, but it is. :)

Kommentaare ei ole