Ülevaade: Sohvy laimi-mandariini kehakreem


Loverte.com veebipood oli nii kena ja saatis mulle proovimiseks ühe uue kodumaise toote ühelt (minule vähemalt) uuelt brändilt nimega Sohvy.  Nägin seda brändi esimest korda veidi aega tagasi, kui külastasin Nopri talupoodi Võrumaal, kuna ühes Sohvy kehakreemis kasutatakse just Nopri talu jogurtit. Sattusin sinna poodi seetõttu, et mu perel on Misso vallas külalistemaja nimega Siksälä Vesiveski Loodusmaja. Niiet kui soovite imeilusas looduses mõnusat majutust Võrumaal, tasub see variant kindlasti üle vaadata. :)


Aga asja juurde. Sohvy on bränd, mille kõik tooted on naturaalsed ja orgaanilised. Samuti on kõik tooted valminud meie kodumaal käsitööna ning tooteid ei testita loomade peal. Sohvy orgaanilisse nahahooldussarja kuuluvad näokreemid ja silmaümbrustooted, kehakreemid- ja koorijad, kätekreem, tooted beebiootel emale ja lastele, Lõhnatu sari. Mulle väga meeldib selle brändi moto, milleks on: looduse naturaalne puudutus - see ongi luksus! Olen ise täitsa sama meelt ning seetõttu olingi väga rõõmus, kui selle toote kingiks sain. Samuti armastan ma ju tsitruselisi lõhnu, mis peaks minu regulaarsematele lugejatele juba ammu ilma selge olema. Ainuke pisikene miinus, mis mulle kohe silma torkas oli see, et kreem on tselluliiti lagundav. Ma muidugi loodan, et minu 18 aastasel kehal ei ole veel tselluliiti, mida lagundada, kuid vast on kreem ka kuidagi ennetava toimega? Igaljuhul, vaevalt ta mu kehale halba teeb, kuid pigem ilmselt kingiksin selle kellelegi veidi vanemale, kes sellest kreemist võibolla veel suuremat rõõmu tunneks. Kreem ise lubab anda nahale mõnusa tunde, kaitsta nahka vananemise eest ja parandada naha struktuuri. Toode on valitud Cosmopolitani 2015 parimaks ilutooteks ning ma ka täitsa mõistan, miks.


Minu meelest toimib kehakreem suurepäraselt, kuna nahk on peale kasutamist sügavuti niisutatud ning ka hea lõhnaga. Seda muidugi lühikese kasutamise käigus ma veel pole osanud märgata, kas mu nahk on parema struktuuriga ja kaitstud vananemise eest. Samas on pakendil soovitatud seda kasutada nii hommikul ja õhtul, nii tihti ma seda ei tee, üldiselt ikka peale dušši all käimist. Kreem imendub kiiresti (ning kui paned kreemi peale vahetult peale dušši alt väljumist, on toime kõige parem!). Igaljuhul, väga armas roosa toode! Kui ta vaid ei oleks tselluliiti lagundav… kellele pluss ja kellele miinus. Ilmselt kingingi selle näiteks emale, kellele see toode veel enam rõõmu teeb. :)


Toodet saab soetada nii sohvy.ee lehelt kui ka lovertest, kus mõlemal tootel on hinnaks 9.70 eurot. Sellise toreda toote kohta väga mõistlik hind! :)
Kas olete Sohvy tooteid varem proovinud? Soovitate mul veel midagi katsetada?

Kommentaare ei ole