PERFUME OF SUMMER


Täna tahaksin teile lühidalt tutvustada oma uut suve armastust - Prada Candy Florale lõhna! Olen sellel juba ammu silma peal hoidnud ja teadnud, et kui uut lõhna vajan, kraban just selle järgi. Mul vedas lausa nii palju, et sattusin sellele peale loverte.ee lehel, kui sellel oli suur soodustus. 30ml lõhna, mis tegelikult maksis kuskil 45 eurot, sain 27ga + sel päeval oli ka tasuta transport! Mõnikord kohe veab. :) Ei kahelnud hetkekski, tellisin selle kohe ära ning järgmisel päeval kui selle kätte sain lõhnas see täpselt sama imeliselt nagu ma seda mäletasin.


Loverte leht ütleb selle lõhna kohta: Prada Candy Florale kinnitab oma armastust lillede vastu. Sensuaalses ja säravs lõhnas on Candy magus aroom segunenud elegantsete ja pehmete lillenootidega. Candy õitseb! Lõhanoodid: karamell, bensoe, muskus, pojeng, mesi, sidruniliköör.
Täpselt nii ongi. See lõhn on just imeline suveks, kuna see on nii värske ja lilleline. Ütleksin, et see sobib enim neidudele ja naistele, kellel on särtsakas ning veidi lillelapselik iseloom. Seda lõhna kandes tekib mul kohe enesekindlust juurde, see toob hea tuju ning tekitab tunde minna lillede sisse põllule keksima. Kes midagi sellist oma suvesse või ka miks mitte sügisesse/talve otsib, siis soovitan kindlasti seda lõhna uudistada! :) Ilusat suve jätku!

In todays short blogpost I want to share with you my new summer love - Prada Candy Florale perfume! I knew I was going to buy it one day as I fell in love with it the first time I smelled this. I was lucky enough to get it with half price and free delivery from loverte.ee website and when I opened the package I got the next day, I remembered why I loved it so much. It is the nicest floral scent I have ever used and they are indeed one of my favorites. I would suggest it to girls and women who want to feel free and happy, because that is exactly how this makes me feel. Perfect for summer! I deffinitely suggest you to smell it if you have the opportunity. Have a nice summer! :)

Kommentaare ei ole