BACK TO SCHOOL HACKS1. Õpi koos sõbraga! Kelleltki teiselt õppimine aitab asjadel palju paremini kinnistuda kui raamatust lugemine, kuna sellega kaasneb mingisugune kogemus ja emotsioon. Ning kui sina ise saad sõpra ka vastu õpetada, kinnitab see sulle õpitut veelgi enam ja nii leiad kergemini üles kohad, kus annab veel juurde õppida ja milles sa nii hea võibolla et veel ei ole.

2. Osta omale vahvaid kooli asju! Ilusad ja head asjad annavad igal ajal tegutsemistahet ja motivatsiooni juurde, kas pole? 

3. Võta aega, hinda enda ümber toimuvat. Vahepeal tuleks aeg maha võtta ja vaadata ajas tagasi ning samuti mõelda ajas edasi. Analüüsida, mis toimub. Ja olla tänulik, kui kõik on hästi ja kui miskit on paigast ära, leida see juur üles ning asja parandada.

4. Ära lükka asju edasi. Mina näiteks teen kodutöid koolis. Kohe, kui ülesande saan, katsun selle ära teha kui mul vähegi aega on.

5. Kasuta pinteresti. Pinterestis on nii palju erinevaid asju, sealt leiab tegelikult ka KÕIKE! Ka õppimisel aitavaid nippe, niiet tasub kindlasti pilk peale visata!

6. Motiveeri iseennast. Vale on sõltuda mingisugusest välisest motivaatorist. Ennast peab oskama ise motiveerida, et isegi siis, kui keegi sind väljaspoolt ei kiida, ei kaoks sinu edu. Kui niimoodi edukalt igas olukorras edasi tegutsed, märgatakse sind üks hetk niikuinii. ;)

7. Ära õpi voodis! Voodi peaks jääma ainult lõõgastumiseks ja puhkamiseks. Kui su kehale seostub voodisse minnes õppimise ja töötamise emotsioon on sul väga raske uinuda.

8. Loe veel produktiivsuse kohta SIIT! :)1. Learn with your friend! That makes it easier to remember things because you have a great memory to it.

2. Buy yourself pretty school things. Pretty things always makes you want to use them. ;)

3. Take your time, be grateful. It is very important to take your time off from time to time and think about what is going on. Are you happy with it? If so, be gratefu. Should you change something? Then do it!

4. Do things right away. If you get a task, like homework, try to do it as soon as you get it.

5. Use pinterest. Pinterest has literally everything, you can find DIYs and tricks from there, so deffinitely check it out!

6. Be your own motivator. You can not always rely on somebody else to motivate you, so if you know how to motivate yourself, you will always succeed.

7. Do not study in bed! Bed should only be for resting!

1 kommentaar