5 steps to outstanding eyes


Ütlen ausalt, silmad on minu lemmikosa meigist üldse! Seal on nii palju mängimisruumi ning täna jagangi teiega oma kõige basicumaid nippe, mis silmadele kohe kindlasti tähelepanu tõmbab.

Eyes are my favorite part of makeup. You can play so much with eyemakeup, starting with the colors you choose and what kind of liner you want… the options are endless. That is why I decided to share with you some of my basic tips when it comes to creating outstanding eye makeup.

1. Kata tumedad silmaalused peitekreemiga. Ideaalis võiks silmade all kasutatav peitekreem olla toon või kaks heledam kui su silmaalused muidu on. Mulle on viimasel ajal selleks väga meeldinud Bourjois Radient Reveal peitekreem. 

1. Cover your under-eyes with concealer. Ideally, your under-eye concealer should be a shade or two lighter than your skintone. For this, I have really been loving the Bourjois Radient Reveal concealer.


2. Täida oma kulmud. Muidugi, nad võiksid ka eelnevalt olla kitkutud (mis minu omad pildil kindlasti mitte ei ole :D), kuna see teeb su enda elu lihtsamaks. Ning kulme võib muidugi ka keemiliselt värvida, kuid seda mina veel proovinud pole. Kulmupliiatsit saab edukalt kasutada ka silmapliiatsina, et lainerijoont teha. ;)

2. Fill on your brows. In this step, you can ofcourse make your life easier by plugging your eyebrows (as you can see from the picture, I have not done :D). But brwos are really important and they are the frame of your face. I have really been loving this 


3. Rõhuta oma silma sisenurka ja kulmukaart. Olen selleks endale viimasel ajal leidnud ka imelise toote, Bourjois brow beauty touch pliiats. Kannan seda kulmukaare alla ja silma sisenurka, et silma ärksamaks ja silmatorkavamaks teha. Selleks sammuks sobib ka ideaalselt valge silmapliiats või lauvärv.

3. Highlight your browbone. This step is really important as it really makes a big difference and your eyes appear bigger and brighter. I have been loving usind this Bourjois brow beauty touch pencil for that.


4. Kanna laugudele huvitavaid värve. Mulle on väga hakanud meeldima see GOSH'i lauvärvi palett, mida ka oma wishlist postituses natuke aega tagasi mainisin. Natuke peale seda postitust ma selle ka endale soetasin ja olen nii rahul! Eriti suvel on värvidega silmadel väga huvitav mängida ja kuna üldiselt kasutatakse silmadel neutraalseid toone, siis erksad värvid panevad su kindlasti massist eristuma!

5. Ripsmetušš! Siin pole ilmselt pikka selgitust vaja, see on nii ilmselge! Lauvärv pole kohustuslik, kuid kui üldsegi meigid, siis ripsmetušš kindlasti on. Minu lemmiktoode selleks on Maybelline Lash Sensational.

Minu poolt tänaseks kõik! Millised on teie põhinipid silmade meikimisel?


4. Use bright colors on your lids. I have really been using this GOSH eyeshadow palette a lot for this. It has such amazing colors which deffinitely make you stand out from the crowd.

5. Mascara! I do not think I have to explain it, it is extreamely important that if you use some kind of makeup at all, that you color your lashes. My favorite mascara is the Maybelline Lash Sensational.

Kommentaare ei ole