Travel diaries: Roadtrip in pictures - SANTORINI

Nii, Santorinil olin küll juba tükk aega tagasi, kuid minu emotsioonid on ikkagi samad, niiet parem hilja kui mitte kunagi, eks? See postitus ongi pigem piltide jaoks, kuid kirjutan oma mõned tähelepanekud selle Kreeka saare kohta siiski siia alla. Punktidena, sest mulle meeldib nii! :P

1. Kuigi meie seal oldud ajal oli keskmiselt 17 kraadi sooja, arvasid kohalikud, et me oleme HULLUD kui me päevitasime ning ise käisid sulejopedega.
2. Armastan Kreekat, sest seal on nii palju kasse!
3. Apelsiini ja oliiviistandusi me küll saarel ei näinud (kuna seal puid oli niikuinii maruvähe, vaid mõned palmid), kuid viinamarjaistandusi oli tohutult palju.
4. Santorini on randade ja maastiku poolest nii vaheldusrikas, kõigile midagi! Kiviseid randu (erinevate kivide ja teokarpidega), eri värvi liivarandu, palju kaljusid, on merega samal joonel olevaid randu kui ka randu, mida ääristab kalju jne. Pluss üle saare on väga palju erinevaid matkaradu, mida oleksin soovinud lõputult käia!
5. Kreeka kurikuulus magustoit on paklaava/pahlaava, kuid minu lemmik versioon sellest juba ammu on Kataifi. Imehea! Mulle meeldib just see, et kreeklased teevad oma magustoite magusaks meega, mitte suhkruga.
6. Pealinn on küll Thira, kuid kõige kuulsamad vaated ja turistikohad on linnas nimega Oia. Kuigi sinise kupliga kirikuid on peaaegu iga kohaliku aias, kuigi kedagi neid kirikuid kasutamas mina küll ei märganud.

NB! Mina ööbisin kohas The Fisherman's House, soovitan üliülisoojalt! Nii imeilus koht ja suurepärane, lahke teenindus. :)

Kommentaare ei ole