Camping beauty essentials

Ma armastan suvel matkamas ja telkimas käia! Just sel suvel tahan seda varemast enam teha, juuli ja august on mul põhimõtteliselt plaanivabad just seetõttu, et veeta spontaanselt aega looduses. Muidugi ma end metsas olles ei meigi ja lasen näol puhata, kuid mõned lemmiktooted mis kindlasti kaasa võtan mul siiski on ja tahan neil teilegi tutvustada.

PS! Pildid ongi tehtud matka ajal mu telefoniga ning nad pole ka erilist töötlust läbinud, ehk siis täiesti "naturaalsed", nagu tooted pildilgi. :)

I love to go camping in the summer! I have July and August almost plan-free so I could enjoy the weather and nature spontaniously. And ofcourse, being in the nature is not only a resting time for my mind, but also for my face as I do not wear makeup while being there. But I still do have some beauty favorites I must take with me.

Esiteks, suvi on küll tore, kuid niiskete õhtutega metsas käivad kaasas ka sääsed. Ilublogijate kokkutuleku kingikotist sain omale Moshi sääsetõrje õli, mille üle juba siis aprillis nii elevil olin, kuna ma absoluutselt vihkan Offi ja kõiki temasugiseid. Täielik keemia, ja see lõhn ajab pea valutama. Moshi variant on see eest imelise lõhnaga ning täiesti looduslik ning mis veel olulisem, tõhus. See ka niisutab nahka, kuid peseksin ta võimalusel siiski enne magamaminekut maha, kuid see pole üldse nii oluline kui offiga. Teine looduslik toode (või noh, tegelikult on kõik siin postituses mainitud tooted looduslikud) on Isabellas's Clearly päevitusõli JUME. See teeb naga imepehmeks, säravaks, hästi lõhnavaka (veidi nagu porgandi lõhnaga). Seda ma ei oska endiselt öelda kas ta päikest kiiremini ligi tõmbab, kuna päike pole viimasel ajal väga lahke olnud, aga siiski kasutan seda niikuinii. Samuti imendub ta väga kiiresti nahka, ei jäta sind kleepuvaks. Huulekaitseks kasutan Nurme huulepalsamit, mis on muidugi mõista looduslik ning sellel on ka SPF, mis kaitseb huuli päikese eest. 

First of all, summer is great, but the mosquitos... Oh hell no. I absolutely hate Off and all kinds of chemicals that help to keep them away, because the smell of them just makes me sick. But I am glad that I found an alternative for that and that is the moshi mosquito oil. It smells amazing and is 100% natural and really keeps the bugs away. Another 100% natural (okay, actually, all of the products mentioned in this post are) product is the Isabella's Clearly TAN tanning oil, which should make you a lot tanned faster and it really does also make your skin soft and shiny. And to protect my lips, I use the Nurme lip balm, which also has SPF to protect your lips from the sun.
Hambaid harjan Humble hambaharjadega, mis on tehtud bambusest ja näevad tänu sellele nii stiilsed välja. Hambapastaks kasutan Himalaya Herbals Sparkling White hambapastat, mis on ainuke hambapasta mida näinud olen, kus pole ühtegi keemilist kübekest sees. Mulle meeldib ka selle
mahe piparmündi maitse, ma ei kujuta ettec kuidas ma ennem ilma selleta hakkama sain. Kasutan seda nüüd koguaeg. Mis looduslikke tooteid teie kasutada armastate või mis on teie lemmikud looduskosmeetika formad? Ootan väga teie vastuseid. :)


To brush my teeth, I use two natural products: Humble tooth brushes (which are made out of bamboo) and Himalaya Herbals Sparkling White tooth paste. The taste of it is a very suddle mint, which I love, because usually tooth paste tastes are too strong for me. But, what are your favorite natural beauty products brands? :)

Kommentaare ei ole