Some new dove stufffff


Astusin mõni aeg tagasi läbi PR stategies kontorist, et endale laenuks üks Canoni kaamera võtta (millest teen samuti peagi juttu!) ning selgus, et selles kontoris töötas ka Dove esindaja, kes eelmine kord minuga kingiloosi suhtes suhtles. Oli tore äratundmisrõõm ning ta andis mulle veel super lahke käega Dove tooteid kaasa! Oh my, armastan Dove aina enam, sest iga toode mis siiani proovinud olen on mulle ääretult palju meeldinud. Tahan neist teilegi rääkida ning kordan üle, kõik siin blogis avaldatud arvamused on täiesti ausalt minu enda omad, keegi mulle sõnu suhu ei pane. :)

Oh my, another Dove goodie bag! Without a longer intro, let's just dig in!Palsameid ja shampoone on mul tegelikult hetkel nii palju kogunenud, nii kingituseks kui ka olen ise paar ostnud (sest Selveris oli soodukas, ups!). Kuid neid Dove Regenerate Nourishment shampooni ja palsamit ma kindlasti ära ei kingi, shampoone ja palsameid on koguaeg vaja ja neid kulub ka ruttu, niiet nii nad kapis oma järjekorda ootavad. Kasutasin neid proovimiseks ühe korra, niiet mu arvamus ja kogemused ei põhine pikaajalisel katsetusel. Lõhnavad hästi, shampoon läheb kergesti vahule ja palsam teeb juuksed mõnusalt pehmeks. Peale juustepesu lisasin ka niisketesse juustesse Dove Regenerate Nourishment juukseõli, mille rumala peaga küll hoopis alla pildile lisasin. Juukseõli kasutan üldiselt koguaeg ja ka just see konkreetne meeldis mulle väga, jättis juuksed mõnusalt pehmeks ja läikivaks ilma neid liiga "õliseks" tegemata. Seega üks väga tore komplekt! Eriti meeldib mulle shampooni ja palsami pakendid, kuna nende otsad on punased ja need lubavad olla eriti head just tihedalt värvitavatele juustele (mis minu omad ilmselgelt on) ning siis nad justkui lähevad mu juustega kokku! 

Dove Regenerate Nourishment shampoo and conditioner are a very good combo - it foams nicely, makes your hair clean and soft. For extra softness and shinness, I use Dove Regenerate Nourishment Serum In-Oil after I have washed my hair (you can find this product on the picture down below). I truly like this combo all together, but I have only used them once ecause there are so many other products I have already opened and I want to finish using them before I hop into new ones. I like that the design of the bottles are red, because they are specially for colored hair and mine is colored red, so they kind of match!Uut vannivahtu mul just oligi vaja! See Dove Caring Bath vannivaht/vannipiim teeb vanni mõnusad mullid ja muudab vee helesiniseks ja piimjaks, mis muudab omakorda naha pehmeks. Väga hea alternatiiv näiteks osadele õlistele vannisuladele, mis teevad küll naha pehkeks, kuid vannis olemise ebamugavaks. Seega kui soovid ennast pika õhtu lõppedes väheke poputada luksusliku vanniga, siis just see vannipiim on õige valik! Dove Derma Spa sari hakkas mulle huvi pakkuma alates eelmisest kingikotist, kui sain sealt omale selle sarja kehakreemi. Sain ta ka teistkorda, kuid seekord tuubi sees - Derma Spa kehakreem. Täpselt nagu eelminegi kehakreem, mis mul potsikus on, lõhnab seegi nii imeliselt, nagu vanilje. Kerge koostisega, imendub kiiresti kehasse ja jätab naha beebi-pepu pehmeks! :) Kehakreemide puhul ma vist ei eelistagi üht teisele, et kas tuubis või potsikus. Koostis on sellel kreemil täpselt nii vedel ja täpselt nii paks, et sobib ideaalselt mõlemasse. Derma Spa Uplifted+ keharulliku kinkisin emale, kuna see on just naha pinguldamiseks ning ma loodan, et minu noorel nahal seda veel vaja ei lähe. Kuigi ega ta midagi halba kindlasti ei tee. Igaljuhul usun, et selle kasutamisel peab olema järjepidevust ja ega oodatavaid tulemusi kohe ei näegi, seega uurin mõne aja pärast kuidas emale meeldib ja annan teilegi teada. Proovisin seda ühel õhtul isegi ning tegu on mettallist kuulikeste laadsete otsikutega, mida vastu keha hõõrudes tuleb ka geeljat kreemi kehale. 

Millised on teie kogemused Dove toodetega? 

Just when I needed a new bathmilk, Dove gave my this Dove caring bath bathmilk. It really is caring - it makes a decent amount of bubbles, but it is rather for creating this milky bathwater that makes your skin sososo soft. It does not make the water sticky or oily like some products like that tend to do. So if you are looking for something to make your usual bath more luxorious, this is a great pick! From the last goodie bag I already got the Dove Derma Spa body lotion, but I got that in another packaging. I like it a lot, it smells like vanilla-dream and is not too heavy, dries in quickly and does not make your skin sticky for a long time. Perfect, I love it! And the Derma Spa Uplifted+ body roll I gave to my mum, as it sould help your skin to tighten. As she has not used that for a long time and I think that if you want to see the result you have to be consisdent for a long time, she can not comment it yet. But if the time is ready, I will sure let you know!

What are your experiences with Dove products?

Kommentaare ei ole