Rocca al Mare koolilõpu konkurss!


Täna sooviksin tutvustada teile mitte mingisugust meigi- või kehahooldustoodet nagu mul tavaliselt siin blogis kombeks, vaid hoopis ühte imevahvat kataloogi. Eriti soovin seda tutvustada just koolilõpusirgel olevatele noormeestele ja neidudele, kellel pole veel aimugi, mida selle tähtsa sündmuse puhul võiks selga panna.
Nimelt oli maikuu jooksul võimalik kõigil 9. ja 12. klassidel esitada Rocca al Mare koolilõpukonkurssile enda klassist vahva ühispilt ning seeläbi võita nii koolilõpuriided, koolilõpureis kui ka võimalus poseerida Rocca al Mare kaubanduskeskuse koolilõpukataloogi fotodel. Võitjaks osutus Tallinna Prantsuse Lütseumi 9a klass ning tõsiselt, kui kataloogi sirvida, ei aimakski, et tegu on tavaliste kooliõpilastega, mitte professionaalsete modellidega. Seda kindlasti ka tänu stilistile, kes oli Liisi Eesmaa isiklikult ning pildid jäädvustas fotograaf Kalle Veesaar.
Soovitan seda veebikataloogi kõigil sirvida, seda saab teha SIIN! Kataloogi saab vaadata kuni selle nädala pühapäeva õhtuni (12. juuni 2016), niiet jagage sõpradega, enne kui hilja! Mainiks ka ära, et veebikataloogil on väga mugav ja lihtne disain, see kõik näeb väga kaunis välja. Imetore mõte Rocca al Marel! Loodan, et samasugune konkurss toimub ka järgmine aasta, siis, kui ma ise lõpetan… :P

Kommentaare ei ole