Review and GIVEAWAY: Dove


Oi kui põnev postitus! :)
Nimelt on mulle antud imetore võimalus teile tutvustada nelja vägevat Dove toodet. Ning mitte ainult tutvustada - loosin ühele õnnelikule ka kolm nendest toodetest välja! Usun, et olete sama põnevil kui mina, sest auhind on tõesti loosis osalemist väärt. Täpsem info loosimise kohta postituse all osas, kuid kõigepealt soovin teile neid tooteid tutvustada.

Oh, exciting!
I have an awsome opportity to inroduce four Dove products to you. And not only introduce, I have the chance to give three of them to you! I believe that you are as excited as me, because the price is really worth participating. More info about the giveaway, you will find down below, but first, let me say something about these products.


Kui ma kingikoti kätte sain, tegi esimesena meele heaks see imearmas kirjake seal sees. Kui bränd on viitsinud käsitsi kirjutada tervituskaardi, teeb see kingituse kohe palju personaalsemaks, aitäh selle eest! :) Kotis oli kaks deodoranti: Maximum Protection deodorandikreem ja Powder Soft rulldeodorant. Kasutan mõlemat nüüdsest igapäevaselt, kuna olen väga üllatunud just selles, et nad ei jäta tumedametele pluusidele üldse jälgi! Kuna mõlemad deodorandid on pigem puudrjad kui kreemjad, mis tähendab, et nad ei kuiva väga kaua. Tavaliselt ma väga rulldeodorante just selle pärast ei kasutagi, kuna pean pikalt käed üleval hoides ootama, millal see deodorant nüüd ära kuivab. Dove deodorantide lõhn on mulle alati meenutanud veidi beebipuudri oma, mis omakorda meenutab mulle puhtust ja värskust. Mõlemad deodorandid hoiavad ilusti kogu päeva higi lõhna eemal! Maximum protection deodorandikreemi puhul on ka päris huvitav see otsik ja augukesed, kust kreemi välja keerata. Nii saad väga täpselt valida selle koguse, palju sa kasutada soovid. Uurisin veel, et seda deodoranti on ka kurgi-rohelise tee kui ka granaatõuna lõhnaga, soovin ka neid kindlasti proovida! Samuti armusin ma esimesest kasutuskorrast Derma Spa kehakreemi, mis lõhnab kui vanilje-unelm ning jätab keha nii siidiselt pehmeks. See on üpris kerge koostisega, mis tähendab, et see imandub imekiiresti sisse. Ning viimaseks üllatajaks oli Oxygen Moisture juustele kohevust lisav sprei. Kasutan seda peale juustepesu: pihustan umbes 10 pumbatäit juuksejuurtele, sasin juukseid ja lähen magama. Hommikul ärgates on juuksed kohevad ja volüümi täis, just nagu oleksin neid föönitanud (kuigi seda ma päriselt peaaegu mitte kunagi ei tee). Kindlasti töötab see toode ka siis, kui sa märja peaga ei maga. Toode annab põhimõtteliselt sama toime nagu soolasprei, kuid ei jäta juukseid raskesti kammitavaks nagu soolasprei seda minu juustega teeb.

The first thing that cought my eye when opening the package was this lovely hand-written note. When a brand was taken it's time to write a note to the one who is going to recive the package, it really makes the gift more special. Dove, thank you for that! :) I had two deodorants in my goodiebag: Maximum Protection deodorantcream and Powder Soft deodorant. I use them both daily, because it does not make my darker clothes dirty as deodorants like these usually do, they do not make me sweat, and they smell great. The smell of them reminds me of baby powder, and baby powder reminds me cleanness and freshness, so that is perfect! I also fell in love with the Derma Spa body lotion. Great product, smells like vanilla-dream and the consistency of it is not very heavy. Oxygen Moisture root lifting spray works kind of like saltspray, but does not leave your hair all tangly like saltspray did to my hair. I spray about 10 times of in to my roots after I have washed my hair in the evening and then go to sleep. When I wake up, my hair is all volumenous and that is perfect for the summer as I do not want to use any heat on my hair.


Aga nüüd, loosi aeg! Kuidas osaleda?

1. Pane like blogi facebooki lehele SIIN!
2. Jaga loosi postitust oma seinal, mille leiad SIIT!

Ja ongi kõik! Võitja avalikustan 20. juuni õhtul oma facebooki lehel. Edu! :)


And about the giveaway:

1. Like my facebook page HERE!
2. Share THIS post on your timeline!

And that is it! The winner will be announced on my facebook page on the 20 of June. Good luck! :)

Kommentaare ei ole