New favorite natural skincare products!

Jeppiiii! Lisan siia kiirelt ühe hea uudise. Nimelt leiab mu blogi nüüdsest aadressilt www.elisabethpurga.com! Kole pikk blogspoti aadress on kadunud, kuigi muidugi leiab mu blogi üles ka vana aadressi kaudu. Aga nüüd, jätkame postitusega! ;)

Jepppiii, good news! Now you can find my blog at the www.elisabethpurga.com. The too long blogspot part is gone! Anyway, back to the real topic of today now. ;)


Võibolla juba mäletate, et veidi aega tagasi kirjutasin SIIN postituses Marmini kinkekotist, kust avastasin sellise toreda firma nagu Isabella's Clearly. Kolme toodet nimega TUJU, KÜÜS ja PIKK ma seal juba lühidalt arvustasin ning see ei jäänud brändil endalgi märkamata ning sealt algaski meie koostöö! Sain omale nende lahkel loal veel paar toodet nende imehuvitavast valikust valida (päriselt ka, see valik oli äärmiselt raske!) ning nüüd on aeg mul neid teilegi tutvustada! 

In one of my recents posts about the Marmin goodie bag HERE I wrote about this great brand I discovered called Isabella's Clearly. In that post I talked about three of their products: MOOD, LONG and NAIL and the brand itself noticed it. And that lead to a new cooperation with them! I could pick some products out for myself (and trust me, it was hard to pick a few) and now it is the time when I can talk about them!


Valisin omale kolm toodet: RAHU, mis on kehakoorija/vannisool; JUME, mis on päevitusõli ning KODU, mis on siis kodulõhnastaja. Selle viimase pärast olingi vist kõige enam põnevil ning kui toodete nimekirja vaatasin, siis teadsin, et seda soovin kindlalt. Kuna kolisin just mõnda aega tagasi ning olin juba alates sellest ajast omale taolist pudelikkest igatsenud, siis just selle valisingi. Pudel on ise lilla (all pool pildil on näha), mis ei pruugi tegelikult kõigile sobida, oleneb kodu sisustusest. Meie korterisse sobib see ilusti kuna mingit nii konkreetset värviskeemi meil pole. Mulle väga meeldib see pidelike ning need puupulgad seal sees, näeb väga dekoratiivne välja. Lõhn on väga tagasihoidlik ja kuidas nüüd öelda, loomulik? Ühesõnaga ei hakka nii konkreetselt ninna, et nüüd on väga püüdlikult head lõhna korterisse lastud. Õhus levib selline vaevu-vaevu tuntav sidrunlik lõhn ja see mulle sobib väga. Ning muidugi see toode (nagu ka kõik teised nende tooted) on 100% looduslik. Hoiame seda magamistoa aknalaual kuid mõtlen, kas ta saab äkki seal liialt päikest ning õlide lõhn aurustub siis kiiremini? Oskab keegi öelda? :)

I picked three new products for myself: CALM, which is a bathsalt/bodyscrub; TAN (maybe the name is different, but I could not find this product on the English site right now), which is a tanning oil and HOME (same thing, maybe the name is different). which is a home perfumer. I was the most excited about this last one and as I just recently moved and I had been looking for something like that, I knew I had to pick that. The bottle itself is actually violet toned, which might not be suitable for everyone, but it suits perfectly in out bedroom. It looks very decorative, too. The smell is very neutral, you almost can not tell that there is something that gives the room a scent. It is kind of a light citrus scent flowing around. The ones who are looking for something very strongly scented, this might not be for you. 

Kehakoorija RAHU valisin seetõttu, et kehakoorijat mul hetkel ei ole. Just seetõttu mulle meeldibki väga kui firmad ise pakuvad mulle valida, mida ma proovida sooviksin, sest tihti saadetakse tooted lihtsalt ise ja võib juhtuda, et mulle saadetakse tooteid, mida ma tegelikult ei vaja ning seetõttu ei jõua tooteid ilusti ära proovida. Miks mulle veel Isabella's Clearly meeldib on see, et nende toodete põhjal on  kleeps, kuhu peale on märgitud, millal see toode aegub! Minu arust peaks selline sildike igal tootel olema, ka meigitoodetel. Looduslikel toodetel vist tihti ongi, kuid ma ei kujuta ettegi kui paljud meist pidevalt oma nahka vananenud toodetega rikuvad. Igaljuhul, need kaks toodet, RAHU ja JUME kestavad mul veel aasta ning selle ajaga ma ka nad kindlasti ära kasutan. Aga koorijast endast siis niipalju, et tegelikult ma nii suhkruseid/soolaseid koorijaid isegi ei eelista vaid valin tavaliselt pigem sellised pooleldi geeljad (Victoria's Secreti sugar scrubid hea näide). Selle tootega ei osanud ma ennustada milline ta on, kuid kuna teda saab ka kasutada vannisoolana (kuigi nii ma pole seda veel proovida jõudnud), siis annan selle soola rohkuse seal sees meeleldi andeks. Üldiselt lihtsalt liiga suure soola hulgaga koorijad teevad neid nahale hõõrudes haiget, kuid panen selle koorija sekka veidi pesugeeli/ihupiima ning siis on kasutamine minu jaoks palju meeldivam. Ilmselt ongi tore, et saan ise vastavalt oma naha seisukorrale oma koorija "tugevuse" valida. Tegu on iseenesest surnumere soolaga seal sees, mis on igatpidi väga kasulik. Lõhnab veidi nagu greip ning sellised tsitruselised lõhnad on mu lemmikud. Ahjaa, potsik on klaasist, ehk siis näeb vähe šikim välja. Mulle ei meeldiks see toodete puhul, mida kaasas soovin kanda, kuid kehakoorijat (ja eriti veel nii suurt) ei kanna ma kunagi reisidel kaasas, niiet klaasist potsik on pluss!

I picked the CALM bodyscrub simply because I did not have a bodyscrub. That is why I love when brands let me choose what I want to try so I will not choose myself something I do not need ofcourse, and that leads to me actually using the product up and reviewing it fully. if you know what I mean. Anyway, another thing I love about Isabella's Clearly is that their products have labels on them which say how long is the product good. Most natural cosmetic brands have them, but not all of them and I even think that all of the makeup brands should have them. I can not imagine how many of us are using too old products and ruining their skin because of that. And that scrub is good for another year, so I can deffinitely use that up. The scrub is actually much more hard and salty that I normally like, but because you can use it as a bath salt, I agree to that. You can mix it with your body lotion or wash and scrub your skin that way, it works perfectly. It smells nice, too! And the packaging is made out of glass.JUME päevitusõli peaks aitama päikesel kiiremini su nahka kuldpruuniks muuta, kuid kahjuks ma nii kaugele sellega veel jõudnud ei ole. Panin ühel päeval päevitama minnes seda endale peale kuid JUST SIIS läks päike muidugi lõplikult pilvede taha. Kuid tead seda, et õli lõhnab mõnusalt nagu porgand ning see tegi naha ilusalt säravaks (loomulikult säravaks) ning isegi niisutas nahka. Niiet kasutaksin seda isegi niisama! Kuid esimesel võimalusel, kui mul päevitada õnnestub, annan teile kindlasti tulemusest teada, kuna mina olen igaljuhul väga põnevil!

Ei suuda juba oodata, kuni uutele Isabella's Clearly toodetele küüned taha ajada saan! Looduslikud, mitte liiga kallid, imeilusad tagasihoidlikud pakendid... mida veel tahta? Paarile tootele ei saanud ma panna linki, kuna nende lehel polnud hetkel kõiki tooteid näha, kuid soovitan soojalt silma peal hoida! ;)

TAN should help the sun to make you tanned quicker, but when I decided to try it, the sun went behind the clouds as soon as I stepped out. What are the odds. But I noticed that my skin was shining nicely and felt soft after using it, so I would even use it when you are not sunbathing. But I will sure let you know about my tanning experience as soon as I get it!

Overall, I can not wait to try more of their products - natural, affordable, nice and simple packaging... what more could you want? ;)

Kommentaare ei ole