My hair after Placent Activ

IBK kingikotis oli veel (jah, sellest kingikotist on mul vee ja veel postitusi) lisaks kõigele muule heale ka Placent Activ juuksehoolduskomplekt. See sisaldab endas šampooni, palsamit ja ampulle, mis kõik sisaldavad 100% naturaalset platsenta ekstrakti. Saksa professionaalsel valemil põhinev Professional Placent-Activ on loodud kõikidele juuksetüüpidele, kuid on eriti soovitatav õhukeste, rabedate ja habraste juuste puhul. Tänu koostises olevale platsenta ekstraktile aitab toode vältida juuste väljalangemist. Losjooni korrapärasel kasutamisel muutuvad juuksed elujõuliseks ja tänu loomuliku kasvu stimuleerimisele aeglustub juuste väljalangemine füsioloogilistel põhjustel. Ootasin nende toodete proovimist väga, kuna olin neist nii palju kuulnud ning see oli Placent Activ poolt nii lahke, et nad igale osalejale terve komplekti andsid! :)

Bloggers, who participated in BBM, got the opportunity to try these Placent Activ products. We got the whole range, which includes shampoo, conditioner and 12 ampules, which you need to apply to your hair after washing them. All af these products contain natural Placent extract. Placent extract should help your hair to grow. I was really excited to try these products as I had heared so much about these. And it was so lovely of the Placent Activ team to give us the whole range, thank you for that. :)
Aga kusjuures, oh üllatust, mulle ei avaldagi need tooted nii väga muljet kui lootsin. Või tegelikult, šampoon ja palsam on muidugi head, nagu suhtelist kõik teisedki mida eelnevalt kasutanud olen, kuid ootasin wow-effekti just ampullidelt. Ma ei oska öelda, kas mu juuksed nende kasutamise tõttu nüüd pikemaks kasvasid või mitte, aga mind häiris just nende ampullide puhul see, et mu ampullides olev vedelik on nii vedel, et juuksed kuivavad peale selle juustesse kandmist väga kaua. Ei märganud, et juuksed peale ampulle eriliselt säravamad või siidisemad oleksid (ilmselt see polegi nende ampullide point, kuid mina ootan just sellist tulemust oma juuksehooldusvahendidelt). Jään siiski juukseõli kasutamise juurde, kuna see jätab juuksed siidisemaks ja ei kuiva ka peale pesu nii kaua. Ning mul pole juuste välja langemisega ning kasvuga probleeme ka, seega soovitaksin teile vaid šampooni ja palsamit. Eriti meeldib mulle nende juures see, et nad on nii suured (250ml), et neid saab kohe pikka aega kasutada. Aga võibolla on asi ainult minu juuksetüübis, kuna olen kuulnud palju arvamusi, kuidas inimesed väga just neid ampulle jumaldavad, niiet proovida võiks ikka. :)

Millised on teie kogemused seoses nende toodetega?


But, surprise-surprise, I actually did not like those products as much as I expected. Well, I had big hopes for the ampules, but they were hard to use because of their glass packaging (you had to brake). I liked the shampoo and conditioner tho, they did their job well. But the ampules… I don't know. They leaved my hair so wet for so long, but I like to wash my hair before I go to sleep, so when I woke up in the morning, my hair was crasyyy because it was so wet when I fell asleep. They were kind of hard to apply, too. So I think I will stick to my regular hairoil, because it makes my hair soft and silky, and it does not dry for that long. So I would only reccomend the shampoo and conditioner.

Have you tried these products?

Kommentaare ei ole