An amazing discovery: ESSENCEMõni aeg tagasi sain armsa kirja Essence esindajalt, kes pakkus mulle võimalust proovida nende selle aasta kevad/suviseid tooteid. Muidugi ei suutnud ma keelduda ning tema küsimuse peale, et milliseid tooteid ma täpsemalt proovida sooviksin vastasin, et sooviksin just erinevaid jumestuskreeme/puudreid katsetada, kuna nendega eksperimenteerin üldiselt kõige vähem. Juba järgmisel päeval jõudiski minuni see imearmas roosa pakike (sobib imeliselt mu blogi roosa kujundusega, eksole? :)) ning jagan teiega nüüd hea meelega oma arvamusi kõigist nendest toodetest.

 Some time ago, I got a lovely letter from the Essence brand representor, who offered me the opportunity to try out their new spring/summer products. And ofcourse, I could not resist! And only one day after, I recieved this super cute package and now I am ready to share my Essence experience with you.


Alustaksin sellest, et Essence on just minu kõrvu jõudnud sellega, kui imevähe nende tooted maksavad. Niiet ei panegi mina näiteks pahaks inimestele, kes siis koheselt eeldavad, et toode on ka hea hinna tõttu kehvem kui mõni teise kallima firma tooted. Kuid proovimise käigus olen pidanud tõdema, et mis siis, et Essencil ei maksa ükski asi üle kuue euro (jah, isegi jumestuskreemid mitte!), on kõik tooted mulle igati väga meeltmööda olnud! Alustaksin siis tootest, mis mind kõige enam üllatas - All about matt! jumestuskreem. Olin selle suhtes just kõige skeptilisem selle tõttu, et tihti ka mitmekümne eurosed jumestuskreemid ei taha mulle meeltmööda olla. Kuid see on hetkel mu lemmik! Osaliselt ilmselt sellepärast, et see on lihtsalt hetkel mu nahaga sobivat tooni ja sobib just suveks, kuna pole oma koostiselt väga paks. Meenutab veidi pigem BB-kreemi, kuid katab paremini. Samuti täpselt minule hetkel õiget tooni on ka Soft touch mousse peitekreem, mida kannan silmade alla pintsliga, mitte beautyblenderiga nagu tavaliselt. Kuna tegemist on vaha/vahu laadse tootega, peab veidi rohkem vaeva nägema selle hajutamisega, kuid selle eest on tulemus väga kattev ja just pigem sobiv õhtumeigi juurde. Põskedele olen viimasel ajal kandnud Matt touch põsepuna ja Sun club matt päikesepuuder. Mõlemad on täitsa hea pigmendiga ning need mõlemad tooted on just suveks väga sobilikud, kuna põsepuna annab põskedele selle mulje nagu oleksid päev läbi õues olnud (mis ma loodan, et kui te vähegi saate, siis nende ilusate ilmade korral oletegi) ning päikesepuuder annab jumele lisa. Kulmud fikseerin Make me brow kulmugeeliga, kuigi see on minu jaoks veidi liiga tume toon. Aga geel iseenesest on hea, hoiab kulmud paigas. Ning kompaktne ka, armas väike toode. Huuled teen suviselt roosaks heleroosa huulelaineriga ja vedela huulepulgaga. Mulle meeldib selle huulepulga pakendi disain väga, peaksin mainima. Ning sellises heleroosas toonis huulelainerit olin just otsimas! Mis on täiesti pliiatsilaatsete huulelainerite juures tavaliselt hea on see, et need tõesti hoiavad huuleläiget huultel paigal, mitte ei pane koos sellega mööda huuepragusid ajama, seegi huulepliiats teeb seda imeliselt.

First of all, I would just like to say that Essence is a brand with very good prices (nothing costs over 6 euros), so I do not blame people who do not think that these makeup products are with a good quality. But I would tell them that you should try them, because I was sooo positively suprised! I would start off by showing you the product which suprised me the most and it was the All about matt foundation. It feels so fresh on the skin, like BB-cream, but has the coverage of a foundation. It is even my favorite at the moment. :) Then, on the foundation, I apply my Soft touch mousse concealer. As is it a mousse not a cream, I apply it on my skin with a brush, not a sponge, so it takes a little bit more time to blend it in, but once you have done it, it looks perfect! It is good for heavier makeup in my opinion. Then, I use my Matt touch blush and Sun club matt bronzer to bring out the colors on my face. Both of the products are with a good pigmentation and do their jobs well. I set my brows with Make me brow browgel, which is a bit too dark for me, but the product it self is good, makes your brows stay in place! I make my lips babypink with those two products: Essence lipliner and Essence liquid lipstick. Both of them I loooove! Especially the lipliner, as I just needed a babypink one and it stays on all day, literally. 


Kokkuvõttes, taaskord üks vägaväga tore pakike täis imevahvaid avastusi! Kavatsen uurida, kus minu kodu lähedal Essencit müüakse, ma ei olegi märganud, muidu oleksin ilmselt juba ammu neid tooteid proovinud. Plaanin kindlasti neilt veel midagi soetada, juba nägin nende kodulehel palju huvitavat. :) Millised on teie kogemused Essenciga?

Overall, I am very happy with all of the things I got. I am planning on finding out where thei sell their products close to where I live, because I have not seen them, but I am sure that I want more! What are your experiences with Essence? 

3 kommentaari

  1. Mina ostsin Essenc'i letist endale viimati lauvärvide komplekti (nude toonid) ja fännan neid täiega. See päikesepuuder ja kulmupliiats on mul ka samal firmalt, olen mõlemaga rahul! Jumestuskreeme olen vaadanud aga ei ole julgenud osta (hetkel seisab 4 jumestuskreemi, mida mixin omavahel kokku, sest mõni (aka mina :D) ei oska poes enda nahatoonile vastavat valida).

    VastaKustuta
  2. Autor on selle kommentaari eemaldanud.

    VastaKustuta
  3. Oh, ülisuper head on olnud siiani minu proovitud tooted (mõeldes hinnale). Isiklikult on mu lemmikud huulepulgad- nii odavad ja täitsa hea pigmendiga, soovitan proovida! Ning samuti kasutan igapäevaselt põsepuna, mis on üks lemmikuid.Leiad ka minu blogist ülevaate. Aga teadmiseks, et Kohtla-Järve Selveris on Essence täitsa olemas ;)

    VastaKustuta