Skincare routine (UPDATED)

Minu õhtune näihooldusrutiin on suuresti muutunud tänu IBK kingikotis saadud paljudele imeheadele toodetele. Tutvustangi teile etappide kaupa nüüd oma uut õhtust näohooldusrutiini ning tutvustan ka oma arvamust nendest konkreetsetest toodetest.

As my skincare routine has changed a lot since I got my BBM goodie bag, I decided to show you what products I use and how I use them.


Alustan oma rutiini muidugi meigi maha võtmisest. Teen seda imeliselt lõhnava ja mitsellaarvee kohta üllatavalt hästi meiki eemaldava Mossa vaarika mitsellaarveega. Ma polnud sellest brändist varem kuulnud, kuid sain teada, et see käib minu poolt väga armastatud Madara alla ning see tegi mind väga elevaks. Selles mitsellaarvees pole ma pidanud pettuma, lõhnab meeldivalt ja eemaldab peaaegu kogu meigi ja mustuse näolt. Meigijäägid eemaldan Turblissi rabatoonikuga. See toode, ja see pakend! Pakend näeb väga looduslähedane kuid samas šikk välja, pudel on nimelt klaasist ja tunepruuni värvusega. Toode lubab olla 100% rabavesi ning seda ma täitsa usun, kuna see lõhnab täpselt nagu see. Teeb naha puhtaks ja rahulikuks. Peale seda pesen näo Nurme sügavpuhasta mudaseebiga, mida olen juba tegelikult ammu kasutanud ning olen seda varem ka blogis maininud. See lõhnab üpris tugevalt, teeb näo kogu meigieemaldusjääkidest absoluutselt ja sügavuti puhtaks. Aitab ka mu nahka, kui mul on punnid näos, paari pesukorra järel on punnid kadunud!

I start off with removing my makeup with my new Mossa micellar water. Mossa is a brand that is under a Latvian brand called Madara. Mossa's secrets are berries they use to make their products. The rasberry micellar water I own smells a lot like rasberry and removes almost all my makeup. The rest of it I will take off with my Turbliss peat toner. This product is 100% bog water, so it's all natural and leaves my skin feeling super clean and fresh. As I usually also like to wash my face with some kind of facewash, I tend to use the Nurme mudsoap. It is deep cleansing and literally, leaves my skin feeling squeaky-clean! This is not a necessary step, I usually use some kind of makeup remover and then either a toner or a facewash, but I thought I would tell you both. :)


Kui ma tunnen, et soovin ka maski teha, siis üks parimaid variante selleks on Puhta Looduse mudamask. Parimaid variante, kuna see meenutab pigem savimaski ning seetõttu pole temaga palju mässamist. Seda peab peal  hoidma 10-15 minutit, tavaliselt kreemitan sellel ajal keha või pesen hambaid. Peale selle maski kasutamist on nahk palju ärksam ning muidugi on Puhta Looduse tooted täiesti looduslikud. Kui ma sel õhtul ka duššiall pead pesemas käin, siis olen hakanud väga armastama Nurme rosmariini juuksepalsamit, mis lõhnab täpselt nagu saunaskäik ning jätab juuksed meeldivalt pehmeks. Viimaseks niisutan keha siidiseks Nurme greibi kehakreemiga ning kätele jätan ööseks Blistexi kätekreemi, et hommikul ärgates käed pehmed oleksid. :)

If I feel like my face needs a little more pampering, I will do a facemask. I have really been loving this Pure Nature's mudmask, which is a all natural mask that makes your skin feel supersoft and awake. You should hold it on for 10-15 minutes. If I have the need to wash my hair that night, I have been using a conditioner from Nurme. Smells excatly like sauna and makes my hair extreamly soft. After all that, I will use a Nurme greipfruit body lotion and a Blistex hand cream to make all my body soft. :)

Kommentaare ei ole