Marmin Management goodiebag overview!

Uuh, jah. Uskuge või mitte, aga ka selles postituses kirjutan teile ilumessist. Nimelt umbes viis päeva enne messi sain meilile kirja, et selline bränd nagu Marmin Management ootab mind enda boksi ja neil on mulle üllatus! Iiiih, muidugi läksin! Marmin tundub mulle kui firma, milles suurima heameelega töötaksin, kuna sisaldab endas kõiki elemente mida armastan: ilu, modellindus, blogimine, müügitöö, turundus. Just sellepärast olingi eriti põnevil nende boksist läbi hüppamise üle, et kaeda, mis seal täpsemalt toimub.

Some time ago I got the opportunity to visit the Marmin Management box and recive a goodibag from them. The goodiebag contained a lot of cool and new stuff for me, so let's get into it!Boksist vaatasid mulle vastu naeratavate nägudega neiud, kes mu märgusõna peale "Tere, olen kutsega külaline!" mind kohe rikkalike kingikottide poole juhatasid. Puhusin nendega pikalt ja laialt juttu, kuid teile näitan nüüd kingikoti sisu. Üldiselt esindab Marmin väga palju erinevaid ja tuntuid firmasid ning mina tutvustan teile neid tooteid, mis minu kingikotti sattusid. Näiteks kohe esimesena jäi mulle silma need Isabella's Clearly erinevad õlid. Olen ise just viimasel ajal erinevaid õlisid oma näo- ja juuksehooldusrutiinides kasutama hakanud, enne suhtusin neisse miskipärast veidi skeptiliselt. Tundus vist, et õli on liiga rasvane naha ja juuste ja ükskõik mille hooldamiseks, kuid kui seda õigesti kasutada, teeb see imesid! Näiteks TUJU õli on keha- ja näoõli, mida on vaja ainult tilgake peopeade vahel laiali hõõruda ja nahal kanda, ning nahk on koheselt nii siidine! Juukseõliga PIKK (mis peaks ka juuksekasvu parandama ja kiirendama) ma jällegi nii sina peal veel pole kuna on veidi vedelama koostisega kui harjunud olen, aga ilmselt ongi siin asi ainult harjumises. Ning KÜÜS õli on küüntenahkade raviks ja küünekasvu parandamiseks. Pole veel tähele pannud, et küüned oluliselt pikemad oleks, kuid küünenahad on pehmed kindlamalt. Kõige enam avaldab mulle muljet see, et need tooted on 100% looduslikud ning võluvad mind just oma kerguse ja lihtsusega. Tõsiselt tore uus avastus, soovin kindlasti neilt midagi veel proovida!

The first things I nocited in my bag were the Isabella's Clearly oils. They caucht my eye with their simple but yet so nice packaging I think. The three oils are all for different uses: one called TUJU is for your face and body; next called PIKK is for hair and it should help it grow; and the last one called KÜÜS is for nails and should help them grow. I really like them and they are 100% natural. That also makes them so simple and easy, I just love it. Nothing too much, I think that is why they work so well. I have been loving the one called TUJU the most. You just need a little bit to rub between your palms and then on your face. It asorbes immediately and leaves your skin feeling super soft.


SÖÖK! Oli raske neid imemaitsvana tunduvaid asju juba mitte teepeal koju ära süüa (olgu, ühe Diablo batooni tegelikult sõin) kuna oli ju vaja blogi jaoks pilti teha. Diablo batoone olen tegelikult varem söönud ka ning meeldivad nad mulle siiani! Mina sain oma kingikotist vaarika ja pähkli maitselise. Üks oli ju veel, kuid kuna sõin selle nii kiiresti ära, siis ei mäleta isegi, mis maitsega see oli. :D Semu mahlasid ma varem proovinud ei olnud, kuid neid nähes teadsin juba, et need mulle meeldivad. Nende põhikomponendiks on astelpaju ning pole peaaegu mitte ühtegi marja, mis mulle astelpajudest enam meeldiksid. Niiet nende astelpaju nektar oli kindlasti mu lemmik ning ega ka ebaküdoonia mahlal koos chia seemnetega polnud üldse midagi viga. Pakendid on samuti mõlemad väga kenad. Jälle üks hea kodumaine bränd juurde avastatud! :)

FOOD! I have actually tried these Diablos before and I really liked them, so it was a really lovely suprise to find those in my goodiebag. I got three: one was rasberry flavored, the other was peanut flavored and I can not remember the third one as I was so hungry when I got them, I just had to eat one of them. I could not resist. :) Semu juices are make in Estonia and the main component of them is buchthorn. As they are my favorite berries, I knew I would like them when I saw them. And so I did. Another great discovery!St. Moriz'e isepruunistuvad kreemid ja vahud on alati mu lemmikud olnud, niiet ega siin pikemat juttu polegi. Väga hea hinnaga võrreldes oma mõningaste teiste konkurentidega (nt St. Tropez), kuid teeb töö sama hästi ära. Proovisin ka Jamela silmamaski. Need toimisid muidu väga hästi! Ma polnud varem sellist silmamasku kasutanud, kuid pärast oli nii hea ja värske tunne, mida pelgalt silmakreemi kasutamine pole mulle kunagi andnud. Brändist Tilk olen palju kuulnud ja lugenud, kuid ise katsetada polnud veel jõudnud. Sain endale selle maasikamaitselise ja veidi sära andva huulepalsami, mis samuti väga meeldib mulle (jätab huuled väga pehmeks ning annab neile veidi sära) ning jällegi, kodumaine uus avastus. Tahaksin lähitulevikus ka nende erinevaid kreeme proovida. Olen juba ammu mõelnud ka hammaste valgendamisele, niiet Brilliant Smile väike komplektike oli mulle väga tore üllatus. Kasutasin nii hambavalgendusribasid kui ka hambapastat, kuid kahjuks ei ütleks, et see väga seda väärt on. Kindlasti oli katsetamist väärt, aga ma ei tea kas ma ostaksin. Võibolla hoidsin ribasid kuidagi valesti peal, aga hoidsin veidi üle tunni aja ja väga ebamugav oli. Ribad eritasid koguaeg mingisugust liimi taolist massi, mis tegi neelamise väga ebamugavaks ning maitse polnud ka väga meeldiv. Hambad olid peale tunni ajast protseduuri veidiveidi valgemad, kuid mitte märgatavalt. Kuid lõpetades positiivse noodiga, väga vahva üllatus oli minu jaoks Kids Stuff Crazy Soap, mis on vaht/seep, millega ennast siis muidugi pesta, aga seda saab ka VORMIDA ja PÕRGATADA! Ma ei uskunud seda kuni proovisin, aga ausalt, saab. Seda ma ei jäta muidugi endale vaid kingin selle kellelegi väiksemale, kellel sellest veel enam rõõmu on, kuid tõesti imevahva leiutis. :)

Ja ongi kõik! Olin kingikoti sisuga väga rahul, nii palju uusi ja toredaid avastusi. Olete teiegi mõnda toodet nendelt brändidelt kasutanud? Millised on teie kogemused?

St. Moriz self tanning lotions and foams are always been my favorite, so it is no suprize that I also liked the one I got now. A product with a very good price and a very good quality. Tried the Jamela eyemasks and they worked wonders! My eyes were feeling so refreshed after the treatment, so I will try to find the packaging and also reccomend these to you. A new brand called Tilk has been going around for some time now ans I still had not gotten the opportunity to try these products out, so I was very happy to try this lipbalm from them. A strawberry scented and with a little shimmer, it give your lips the softness you need! I tried to whitehn my teeth with this Brilliant Smile kit, but I did not think it was worth it. Okay, my teeth were a little whither after it, but holding the strips on your teeth was so uncomftrable for me that in the end, it was not worth it for me. And last but not least, the Kids Stuff Crazy Soap. Ofcourse, you can wash yourself with it as it is a soap, but to make bathtime more fun for your child, you can shape and bounce the soapfoam!!! You really can, I did not believe it until I tried.

Have you tried some of those brands/products? What are your oppinions?

Kommentaare ei ole