Colorful for spring with NYX

Nii tore uudis on see, et NYX varsti Eestisse tuleb! Seda olete ilmselt te kõik juba kuulnud, kui erinevaid blogisid jälgid, kuid kas ka seda teate, et Inglot ja Urban Decay tulevad Eestisse juba mais?!? Ma juba tean, kuhu kõik mu raha läheb. :D 

Aga seekord siis NYXist. NYX on bränd, mis on just värvilise meigi poolt. Nende valikus on nii palju erinevaid erksavärvilisi tooteid, mida on just kevadel tore kasutada. NYX on soodne kuid samas ideaalse kvaliteediga, niiet super diil! Sain NYXi esindaja Ritiga kokku päev enne Ilublogijate Kokkutulekut ning olin nii elevil kui ta tõi endaga ka kaasa kingikoti, mis oli spetsiaalselt sulle. Lisasin selle sisu ka alla piltidele ning samuti ka ühe värvilisema meigi-looki, mille kasutades neid uusi tooteid tegin. Teen teile ka lühida ülevaate nendest toodetest ning mis kogemused mul nendega siiani olnud on.

I am so glad that so many good and famous brands are coming to Estonia this year! I am extreamely excited for NYX, because it is such a cheap but soo good wuality makeup brand, that I always go looking for it when I am abroad. Before Beauty Bliggers Meetup, I had a meeting with NYX representor Riti who gave me this generous gift bag filled with NYX goodies. I will talk you throu of them and tell you my opinion so far. Oh, and what's more, NYX is all about that colorful makeup, so it is ideal for spring!

Kuna tooteid on palju ja ma räägin neist kindlasti blogis veel, siis tooksin hetkel välja oma uued lemmikud. Kindlasti on üks nendest NYX contour stick. Kuna ma ise pole veel kontuurimises meister, siis see pulk teeb selle õppimise imelihtsaks! Värvi on herge hajutada ning üleüldiselt on seda toodet nii lihtne kasutada. NYXi erinevad huuleläiked on mulle alati meeldinud ning ka see kord pole erand. Sain kohe päris mitu juurde: mul enne oli kolm ja viis sain juurde! Neil on nii palju toone, on nii matte kui läikivaid, nad lõhnavad imeliselt ja ei kleepu. Pole ühtegi halba sõna öelda. Samuti olen NYX lauvärvi headuses juba ammu veendunud. Ning mis veel, need värvilised lainerid on imelised! Selline pigment, meenutab veidi nagu guašši (:D). Ehk siis ei ole selline "vildikane" ja ei haju peale kandes kuidagi laiali, kui te mõistate mida ma silmas pean. Vaid veidikene on mulle pettumust valmistanud kulmupaleti vaha osa, kuna see ei kuiva üldse ära ja kulmud jäävad veidi kleepuma ning meigi aluskreemi tuleb kasutada ettevaatlikult. Kuna tegu pole otseselt kreemiga (mis jääb su näpu külge kui selle välja vajutad tuubist), vaid veidi tahkema tootega, siis juhtub mul tihti hommikuti nii, et pool kogusest kukub kogemata tuubist hoopis põrandale. Seda soodustab ka see, et tuub on veidi nagu õhku täis ning toodet pritsib sealt vajutades välja. Aga tööd teeb toode iseenesest imeliselt!

Millised on teie kogemused NYXiga? Olete elevil, et nad ka Eestisse jõuavad? Mina küll olen!! :)
PS! Olen ka blogiauhindadel kirjas. Kui soovite, saate minu poolt hääle anda siin: https://surveer.com/s/W94RS22J

As I recieved quite a few products, I am not going to talk you through all of them right now, as you will hear about them in my blog later on anyway. But I am going to tell you about some products I really enjoy using. First of all - the contour stick! It makes contouring so easy and do-able for everyone. Even me, who is not really used to contouring yet. It is easy to blend and that is the best feature about it. I have always loved all of the NYX lip glosses and I was happy to see that I got five new ones. They have ones with matte finish and glossy finish, all the shades that you can possible imagine and they smell oh-so-good. Like vanilla and caramel mixed together. You know the thrill - we all love them and have absolutely nothing bad to say. What also really suprised me was the colorful eyeliners. I have not really used something like that before, but I was happy to see how good it actually looks. And the pigmentation blew me away. What I have some questions about is the brow palette, and the wax part doesn't really dry and just leaves my brows sticky. And the primer is kind of hard to get out of the tube correctly, but once it's done, it is perfct!

What are your opinions about NYX? :)

6 kommentaari

 1. Kust saab NYX tooteid soetada? On neil kodulehekülg, kust tellida?

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Jah, NYXil on kodulehekülg, kuid nad jõuavad ka ise kohe Eestisse (kuskil sügisel). Kuid sel nädalavahetusel saab NYXi näiteks Ilu Sõnumilt soetada. :)

   Kustuta
 2. i am browsing this website dailly , and get nice facts from here all the time .

  VastaKustuta