BIG HAUL: Turbliss, Macadamia, Vestige Verdant and many more!

Oh, kui palju head oli IBK kingikotis! Ülejäänud postitused olen proovinud teha mitte ainult hauli vormis, aga muude nimede/vormide all, et oleks huvitavam. Kuid ühest haul postitusest ei saa ei üle ega ümber, niiet siin on minu arvamused osadest kingikotist saadud toodetest!

Oh, there were so many exciting products in the BBM goodiebag! I have talked about many of them in my last posts over the past few weeks, but here is one haul of the ones I have recently tried.


JOIK sidruni-vanilje kehakreem. Saime selle pisikese potsiku, mis sobib ideaalselt just reisimiseks! Nagu teada, siis mulle väga meeldib, kui pakend on läbi nähtav, nagu ka seegi. Siis olen täpsemalt kursis palju mul toodet alles on. Kreem on tugeva lõhnaga, hapukas, mulle väga meeldib ning jätab naha siidiselt pehmeks. MOSSA päevakreem. Väga hea ja kiiresti imenduv kreem, mida kannan näole hommikuti paar minutit enne meigi kandmist. Ta ka ühtlustab nahka, seega ei ole mina leidnud, et selle päevakreemi ja jumestuskremi vahele oleks meigi aluskreemi vaja. Dr. Irena Eris mitsellaarvesi. Väga armas pakend (jällegi, läbinähtav). Sobib reisimiseks, ei võta kotis palju ruumi ja eemaldab meigi väga edukalt (kuigi nagu mitsellaarveele omane, väga tugevat silmameiki sellega täiesti maha ei saa, tasub nägu veel üle pesta). Lirene näopesugeel. Polnud varem sellest firmast kuulnud, kuid tegi oma töö täitsa hästi ära. Eemaldasin sellega meigi ning tõmbasin veel toonikuga üle, nägu sai ilusti puhtaks. Lõhna poolest eelistaksin ma siiski oma teisi näopesuvahendeid. Vestige Verdant näomask. Tavaliselt tehakse sellest üliluksuslikust brändist ja maskist täitsa eraldi postitus, kuid mina otsustasin ta hetkel siia panna (mis ei tähenda, et ma sellest enam kunagi ei kirjuta). Tegu on turbamaskiga, mille kasutamisega ei tasu kiirustada, puna protsess võib olla veidi segadusttekitav ja maski on veidi raske maha saada. Kasutan seda maski õhtutel, kus tahan ennast poputada ja mõnuleda. Mask on 100% looduslik ning sügavpuhastab ja niisutab näonahka, ideaalne! Ja mis on tore, sellest 200ml potsikust jagub kindlalt kauaks!

JOIK citrus-vanilla bodylotion. I like that we got this lotion in travel size, a very good bottle for the future fill-up. It smells amazing (very citrusy, some might not like that tho) and leaves your skin silky-soft. MOSSA day cream. I like it a lot, the bottle is very nice and absourbs quickly into the skin. I use it under my makeup and I even don't find that I need a makeup base after that. Dr. Irena Eris micellar water. Removes makeup nicely, but not very heavy eyemakeup (but micellar waters usually never do). So I use some kind of facewash after that, for example, Lirene facewash that is also new for me. I had not heared of that brand before, but I am quite happy with it. Works well, but I prefear my other ones. Vestige Verdant facemask. An Estonian, veey luxorious organic, bioactive facemask that deepcleanses and moisturises your face. I really love it, I use it to pamper myself after a long shower. 

Olin väga üllatunud, kui avastasin, et Lumene True Mystic Volume on mulle väga meeltmööda! Mitte, et ma eeldaks, et mulle Lumene tooted ei meeldi, nendega on mu kogemused siiani väga positiivsed ning ega see ei muutunud ka nüüd. Olen lihtsalt üllatanud, kuna üldiselt minu lemmikuid Maybelline ripsmetušše ei ületa miski! See tušš aga on täiesti võrdväärne. :) Macadmia Blow Dry Lotionit ma pole veel isegi proovinud, kuna ma kasutan fööni väga harva. Pesen oma juukseid enne magama jäämist, niiet fööniga nende kuivatamine ja kahjustamine pole vajalik. Aga kui mul on vaja järgmine kord juukseid föönitada, siis kindlasti proovin seda ja annan teile ka teada! Ontic'i särapuuder meeldib mulle just sellepärast, et see ei sädele liiga, vaid on pigem hele-hele valge. Seega kui päike su näole särab, et näe sa välja nagu diskokuul, nagu paljud särapuudrid panevad su paistma. Ning kõõõigeee põnevam toode, mis kohe kotis mu tähelepanu püüdis, Moshi sääseõli! Ka see toode ootab suve ja katsetamist, kuid kuna mulle üldiselt sääsetõrja vahendid ja nende lõhn ei istu, kuna nad tunduvad nii keemilised, siis see tundub väga meeldiv lahendus sellele murele. Eks saame varsti teada. Ning samuti oli IBK kotis hulganisti testreid, millesse ma samuti veel pole sukelduda jõudnud, kuid tahtsin nad siiski pildile panna. :)

I was really suprised when I liked Lumene True Mystic Mascara almost as much as my Maybelline mascaras, because I just reallyreally love them and I have not found anything that is as good. So definitely check it out! Macadamia Porfessional Blowdry Lotion, I have actually not tried it yet as I do not blowdry my hair, but when I do, I will let you know. As I have liked Macadamia products a lot, I bet I would like this too. I also have not tried the Moshi mosqito oil, but I am really excited for that! I will sure let you know when the summer comes. And last but not least, the Ontic Minerals highlighter. I like it because it is not too shimmery as a lot of highlighters tend to be. So if the sun shines on you and you are wearing this highlighter, you will not look like a shining discoball.

Kommentaare ei ole