Beautyblogger meeting with NYX

Eile oli mul ülitore võimalus osaleda NYX tutvustusõhtul, mis toimus kifti vaibiga kultuurikatlas. Mind (ning kõiki teisi IBK osalejaid + veel paljupalju blogijaid ja jumestajaid) kutsus sinna NYX Baltikumi ülisümpaatne esindaja Riti. Üritus toimus kolmel päeval, mina sain osaleda neljapäeval ning kolme tunni jooksul anti meile põhjalik ülevaade NYX brändist, mida ta esindab, kuidas tooteid kasutada (meigikoolituse viis läbi imeline Maret Ubaleht), kuidas youtubega alustada (lühikoolituse viis läbi imearmas Merlin) ning lõpus toimus ka mini Face Awards. Nimelt see ülikuulus meigivõistlus tuleb ka Baltikumi ning võitja sõidutatakse LAsse osa saama Face Awardsi finaalist! Ka mina tahan ennat proovile panna ning juba peagi (juuni alguses) näete ka minu videot, mis sellel konkurssil osaleb. Nii põnev! :) ma pole varem sellise meigistiiliga ja samuti ka professionasete videote tegemisega kokku puutunud, niiet see on väga sur ja huvipakkuv katsumus mulle. Igaljuhul, lahkusin ürituselt kiirustades oma kingikotiga (mille sisust kirjutan teile all pool) ning kuna Kopli pool oli tramm rööbastelt maha sõitnud, siis ei jõudnudki õigeks ajaks koju ja kokkuvõttes sain pea oma padjale asetada alles kell 01.00. Aga see oli seda väärt, üritus oli väga inspireeriv ning NYX bränd meeldib mulle väga. Meie lettidele jõuavad need tooted ilmselt suve lõpus.

Yesterday I got the awesome opportunity to participate in the NYX blogger event. I participated on Thursday where most of the participants were makeup artists, so it was very interesting to see that side of the community too. I got to know a lot about the nrand NYX itself, how to use the products they have (Maret Turbaleht showed her magic to us), how to start a youtube channel and also we had a little mini Face Awards challenge. That's right, this big USA contest is also coming to Baltics! I am for sure going to participate (you will see my video in about two weeks). It is really new for me as I have not done makeup like that very much before, but I like a challenge, so I am going to try. Ofcourse I did not leave the event without a goodiebag, so I will show you some more NYX products I have right now.


Nii, kuna NYX on ju bränd, mis esindab värve ja julgeid meigilooke, siis arvasin et oleks väga kohane soetada ilu messilt omale need kolm tooni: heat (sädelel purpurpunane), electric (erk sädelev sinine) ja psychedelic (matt tibukollane). Kõik toonid on imelise pigmendiga ja armsates potsikutes, kuid et pigmenti veel paremini välja tuua, soetasin ka kurikuulsa Jumbo silmapliiatsi toonis Milk. Kui seda enne värve silmalaugusele kanda, töötab see nagu primer ning toob värvid erksamini esile. Aga NYX ürituse kotist sain omale aluskreemi Shine Killer. Mulle meeldib Pore Filler isegi rohkem, kuna jätab näo pigem siidiseks ja puudriseks kui silikoonise tundega. Kuid see sobibki ilmselt just rasuse nahaga inimestele nagu pakendil öeldud, niiet eks ma saan seda nende peal katsetada ja uurida, mis nemad arvavad. Teiseks haarasin endale peitekreemi ja kontuurimispaleti, mis on samuti hea kasutamiseks just jumestuses (jah, ma hakkan peagi jumestusteenusi pakkuma!), kuna seal on palju eri toone üheskoos. Siiani olen seda ühe korra proovinud ning olen rahul! Ning üliüliväga meeldib mulle see intense butter gloss toonis Orangesicle. Just nagu kuulus butter gloss huuleläige, lihtsalt veelgi parema pigmendiga. Nagu vedel huulepulk pigem kui huuleläike. Kuid huulelainerit oleks sellega vaja kasutada, muidu kipub veidi huulepragudesse voolama. :)

Oled sina NYX tooteid katsetanud? Millised sulle enim meeldivad või mida sooviksid proovida?

From Ilu Sõnum 2026, I purchased these three vibrant eyeshadows: heat (shimmery red), electric (shimmery blue) ja psychedelic (matte yellow). As NYX is all about colors, I felt like it would be wrong to buy some nude shades from their stand. But overall, these highshadows are highly pigmented and to bring out their color even more, I bought the famous Jumbo Eyepencil in the shade milk. It also works as a primer, so 2in1. From the NYX event, I grabed the conceal and contour palette, which is perfect for makeup artists (and I am tring to become one by the way ;), because it has many different shades for different skintones. So far, I love it! Also I got the Shine Killer Primer, but I prefear the pore filler more. I guess it is because I do not have oily skin, so I will test this on some of the oily-skinned friends and see what they have to say. And last but definitely not least, the Intensive Butter gloss in the shade Orangesicle. It is soooo pigmanted and rich in color! Very glossy and easy to apply. I just would reccoment to use a lipliner with it, as it is kind of like a liquid lipstick, but tends to "run" away.

What are your favorite NYX products?

Kommentaare ei ole