14 day Teazy Teatox

Lõpuks on käes see aeg, kus saan teiega jagada oma Teazy Teatox kogemust! Minu kahe nädalane kuur on läbi ning tahan teile nüüd lähemalt rääkida, mida see endast üldse kujutas ning kuidas ma end selle ajal tundsin.

Info nende kodulehelt: "Tea + Detox = Teatox! See on efektiivne ja 100% looduslik viis oma tervise ja enesetunde parandamiseks! Teatox ei ole dieet ega asenda toidukordi! Teazy koostises on ainult looduslikud komponendid, mis käsitsi valitud oma unikaalsete omaduste tõttu. Need koostisosad on teaduslikult kombineeritud kasutades “toidusünergia” effekti. Erinevad koostisosad mitte ainult ei täienda üksteist, vaid töötavad koos ja harmoonias paremini kui ükshaaval tarbides. Et sinu Teatox oleks maksimaalselt efektiivne, on meie ekspertide meeskond välja töötanud kaks väga erilist ning teineteist täiendavat teed mis aitavad sul end veelgi värskemana tunda! 

Lõpetasin oma kuuri eelmise nädala pühapäeval ning panin tähele, et selle aja jooksul oli minu ainevahetus palju kiirem kui tavaliselt. Käisin sel ajal ka palju rattaga sõitmas ning ausalt, tundsin isegi, et kuidagi parem oli olla ja kaal langes samuti veidi. Kuigi mingisugust imet ei tasu muidugi ootama jääda, et jood ainult natukene aega seda teed ja nii need kilod kaovad. See peab olema kooslus heast toitumisest ja trennist. :) Energiline ja rõõmsameelne olen ma niikuinii, niiet ma otseselt ei märganud, et ma sel ajal oleksin kuidagi rohkem olnud. Kuna hommikuteed peab jooma igal hommikul, siis on see suurepärane asendus kohvile. Mina olen üldiselt kohvijoodik, kuid ei ole sellest otseselt "sõltuvuses", seega minu jaoks polnud raske seda rutiini teega asendada. Ja muidugi teed maitsesid imeliselt, mis seal salata. Väga suure tõenäosusega ostan suvel ka 28 päeva kuuri komplekti! Ahjaa, mis veel: minu meelest jagub 50g hommikuteest küll rohkem kui kaheks nädalaks. Minul on pool veel kindlalt alles (mis on ju väga tore).
 Aitäh Teazy tiimile, et nad meie Ilublogijate Kokkutulekut toetasid! :)I had the opportunity to try out Teasy Teatox teas, and I loved every second of it! The 14 day package consists of 50g morning tea and 7 teabags of night tea. You should drink your morning tea every morning, but night one every other night. It is very important to keep up with that plan, and with eating right and excercising, it really helps you to lose weight faster. As your metabolism gets faster, you should feel more energized and happy. Well, I am always happy and enegretic, but I notied that my metabolism was really quicker. Both of the teas were DELICIOUS and the morning tea was a really good substance for my usual morning coffee. Overall, I am really glad I got to try them out and I am planning on purchasing the 28 day package also. :)

2 kommentaari

  1. Mul jätkus ka hommikuteed rohkem kui 14-päevaks :)

    VastaKustuta
    Vastused
    1. Tore, et ma pole ainuke. Sest puru on ju tegelikult ühe tassi tee jaoks ainult näpuotsatäis vaja. :)

      Kustuta