Travel makeup bag essentials + packing tips!


Tuli reisi ajal mõte, et millest siis veel kirjutada kui mitte reisi meigikotist! Kuna leidsin, et üksipulgi koti sisu läbi kammimine oleks veidi üksluine, otsustasin hoopis oma nipid ja trikid pakkimisel kirja panna. Siin nad on:

1. Ära unusta, et kui reisid lennukiga, siis kõik tooted peavad olema kuni 100ml suurused ja vedelikud eraldi plastikkotis.
2. Osta minitooteid, kuid eriti neid, mille pakendeid saab täita. Tavaliselt on mini-suuruses reisitooted kokkuvõttes oluliselt kallimad kui tavasuuruses, niiet kui soetan näiteks selliseid tooteid nagu tõin välja viimasel pildil, siis toote lõppedes võtan oma suuremast kehakreemist/küünelakieemaldajast/juukseõlist lihtsalt väikese koguse ja villin eelmisesse pakendisse ümber. :)
3. Kui mini-tooteid ei ole, kasuta toodete lõppe. Näiteks hambapasta lõpu jätan alati reisimise tarbeks ja kodus võtan kasutusele juba uue tuubi. 
4. Kui mini-tooteid kohe üldse soetada ei soovi, saab osta näiteks eraldi reisimiseks sobilikud pakendid, mille sisse tooteid ümber villida.
5. Hoia reisi kosmeetikatoodetega kott eraldi, et kõik oleks alati minnes käepärast võtta ja midagi ei ununeks ega tuleks reisi ajal välja, et oled kodus kogemata miskit sealt juba tühjaks kasutanud.
6. Kanna alati kaasas niiti ja nõela! Kunagi ei tea, mis võib juhtuda.
7. Kasuta ja võta koju kaasa hotellidest saadud shampoonid/kehakreemid jne. Ka neid pudeleid saab tavaliselt täita.

As I was travelling some time ago, I got the idea of sharing my makeup packing tips and tricks with you, so here they are:

1. Do not forget that the limit on airplanes is 100ml max.
2. Buy mini-sized products, that you can re-fill.
3. If you do not want to buy mini-sized products, use the end of your old products.
4. If you do not like the last option either, buy yourself containers that you can fill.
5. Keep your travel makeup bag seperately and always ready, because you never know.
6. Keep needle and thread with you, because you never know. ;)
7. Use the shampoo/body lotions etc. that hotel provides you with.

Kommentaare ei ole