ILUBLOGIJATE KOKKUTULEK 2016 (üldülevaade + korralduslikud telgitagused)

Huh, täitsa lõpp, ja see ongi tehtud! Vaid veidi rohkem kui paar kuud tagasi postitasin siia, oma blogisse üleskutse/küsimuse, et kas keegi oleks sellisest asjast huvitatud. Nii seda korraldama kui seal osalema. Ja kuna sealt tulnud tagasiside oli meeletult positiivne, siis teadsin, et nonii, teeme ära! Minu ümber kogunes imeline meeskond: Anna-MariaHelerin ja Lauriina. Helerin ja Lauriina on tegelikult mõlemad samuti Ida-Virumaalt, mis minu jaoks oli hästi tore uudis. Mina kui Ida-Virumaa patrioot soovin siiski meie maakonna lippu kõrgel hoida, kuid arvasin alguses pigem et meeskond tuleb kokku pigem Tallinn/Tartu/Pärnu kandis elavatest inimestest, kuna eks seal enamus inimesi ja blogijaid elavad.  Anna-Maria on Pärnust ja Tallinnast. Me ei olnud üksteisega varem kohtunud (välja arvatud Helerin ja Lauriina, kes käisid koos põhikoolis ja isegi lasteaias), kõik koos saime esimest korda õhtu enne üritust. Anna ning tema poisssõber olid agaralt juba kuu enne üritust pea iga päev Tallinnas tiirutanud ja meie toetajatelt kaste ära korjanud. Paar asja olid ka meie teiste korraldajate käes, kuid kuna Anna viibis ise meist kõige rohkem Tallinnas, siis tema sai selle au seda suurt tööd teha. Kui me reede õhtul kokku saime, et kingikotte komplekteerima hakata, nägi Anna korter välja nagu üks korralik iluguru lemmikpaik:Alguses oli küll selline tunne, et oh boy, kust otsast alustada. Et mingisugune süsteem peab olema, muidu läheb sassi, mis asjad kuhu kotti lähevad ja kuhu on juba pandud. Aga asi hakkas iseenesest väga ilusti sujuma. Alustasime nendest asjadest, mida oli kõigile ja täpselt samad asjad ning sealt edasi jagasime juba need asjad, mida polnud kõigile või olid kõigile erinevad. Kokku tegime seda umbes kaks ja pool tundi. Võtsime enda kingikotid juba siis kaasa ning kuna ma öösel mõnusa ärevuse pärast niikuinii eriti magada ei saanud, siis avastasin toetajate lahkel käel antud kingitusi väga hiliste õhtutundideni. Mul on juba enamvähem plaan olemas ka, mida ja kuidas ma postitama hakkan. :)

Aga päevast endast. Üritus toimus Al Bastiones, algusega kell 10.00. Jäime oma ettevalmistustega kahjuks natukene hiljaks ja ei saanud osalejaid lubatud ajal (9.30) sisse lasta, kuna meil oli veidi probleeme kingikottide kohale toimetamisega. Kuid õnneks saime siiski esitlustega õigel ajal alustada. Meile kõnelesid oma brändist ja uuematest toodetest Teazy, MOSSATurblissSundari Day SpaNYXVestige VerdantJOIK ning kevadisi soengutrende tutvustas Helerini tädi. Kuna esitlused olid lühikesed ning väga informatiivsed, siis usun, et kõigile meeldis. Tegime meeskonnaga just sellise lühikeste esitluste valiku, kuna siis ei jõua tähelepanu hajuda ja on suur tõenäosus, et kõigil on huvitav. Ja tagasisidest kuulsime ainult, et kõigile meeldis. :)

Peale "ametlikku osa" kostitas Al Bastione meid oma pitsade ja suupistetega, John Lemon oma imemaitsvate naturaalsete limonaadidega ning vahvlihaldjad oma vahvlitega. Ürituse alguses oli iga osaleja saanud omale ka pudeli Vitamin Well maitsevett ning suu sai magusaks teha Maiasmoka maiustustega, niiet ka esitluste ajal ei pidanud kellelgi kõht korisema. Söömise kõrvale sai ka tutvuda mõnede brändidega, kes olid ise soovi avadanud ja kohale tulnud oma tooteid tutvustama. Muidugi tutvuti uute inimestega ning räägiti omavahel, jagati emotsioone. See oli ka minu üks peaeesmärkidest seda üritust korraldades - et Eesti blogijad saaksid omavahel tuttavaks. Mõned ütlesid, et osalejaid oli liiga palju ja aega liiga vähe, et põhjalikult tutvuda, kuid seda ma ei eeldanudki, et peaks jõudma. Ega usun, et see oligi alles algus, põhiline tutvumine algab ilmselt hiljem ja usun, et hiljemalt järgmine aasta samal ajal tuleb ka uus taoline üritus juba veidi teistsuguse ülesehitusega, et teineteisega tutvuda. Mõtlesime meeskonnaga ka mingisuguste seltskonnamängude või tutvustusringi peale, kuid lõouks ei leidnud sel mõtet kuna ruum oli piiratud ning ei leidnud ka head võimalust, kuhu seda osa sisse pressida. Meie jaoks läks igaljuhul kõik nii nagu lootsime ning ette kujutasime ja isegi meie, korraldajad jõudsime osalejatega suhelda. Kuigi üldiselt korraldajatel seda võimalust siiski pole, peab ikkagi koguaeg valvel olema. :) Ning üks kommentaar tuli ka, et üritus võiks hiljem hakata. Selle varase kellaaja valimise taga oli väga konkreetne põhjus. Nimelt kuna restoran ise avati 12.00, siis tahtsime võimalikult vähe selle aja sees olla. Kuna tegu on siisku väga tuntud restoraniga ja ka laupäevaga, siis kliente aina tuli juurde ja me ei tahtnud ruumi kaua kinni hoida.

Ühesõnaga (mis on imelik väljend, sest sellele ILMSELGELT ei järgne vaid üks sõna, vaid pikk seletus :D), mina isiklikult olen vägaväga rahul! Kuna see päev oli mulle ühe teise põhjuse pärast ka oluline, siis tegin sellest päevast oma esimese ja ilmselt ka üpris kesise vlogi, kus räägin pikemalt oma emotsioonidest. Laen selle samuti lähiajal blogisse ülesse. Järgmise kohtumiseni ja toredate koostöödeni! ;)

11 kommentaari

 1. Olite ikka üks väga asjalik korraldustiim :). Päris põnev oli ka teie ettevalmistusprotsessist lugededa. Niipalju kui ma teiste postitusi lugeda olen jõudnud, on ikka kõik kohalolijatest rahul olnud, kaasaarvatud mina. :) Järgmise ürituseni!

  VastaKustuta
 2. Väga väga tublid olete!! Super tore üritus oli :)

  VastaKustuta
 3. Meeletult tublid tüdrukud ja kihvt üritus, aitäh! :)

  VastaKustuta
 4. Suured tänud nii toreda ürituse eest! Hea, et see varem ei hakanud, sest siis poleks mind ükski buss Tartust Tallinna toonud :).

  VastaKustuta
 5. Meeletult lahe üritus oli, aitäh korraldajatele! Ootan juba järgmist! ;)

  VastaKustuta
 6. Väga hästi korraldatud ja kogu õhkkond ja melu oli super! Aitäh kõigile! :)

  VastaKustuta
 7. Tõeesti oli väga vahva, te olete meeletult tublid ja asjalikud! :)

  VastaKustuta
 8. Ja nõustun kõikide eelmistega, et mega tublid olite ja nii tore, et sellise ettevõtmise ette võtsite. :D Suurepärane üritus oli!

  VastaKustuta
 9. Aitäh, aitäh kõigile! Nii tore kuulda ja näha, et see mõte, mis mulle vaid veidi aega tagasi pähe kargas sai teoks tehtud ja et kõigile meeldis. Uus tuleb ilmselt järgmine aasta, samal ajal. See võikski jääda iga aastaseks kevadiseks suureks ilublogijate sübdmuseks! :)

  VastaKustuta
 10. Suur kiitus tubliduse ja asjalikkuse eest! Pole küll ise blogija, kuid meeldib väga erinevaid blogisid lugeda, siis on tore ka näha et sellised ürituses toimuvad, mis blogijaid ühendavad ja omavahel tutvustavad. :)

  VastaKustuta
 11. Nii tubli töö!

  Järgmine kord tahaks ka ise jõuda!

  VastaKustuta