5 lip-balm reviews

Kes on veidi pikemalt mu blogi lugemud, teab, et ma absoluutselt jumaldan huulepalsameid! Kahjuks on mu huuled ka nendest üpris sõltuvad, kuna mu huuled kipuvad väga tihti vähegi tugevama tuule ja külma käes pragunema. Ilublogijate kokkutuleku kingikotis peitus viis huulepalsamit, mida nüüdseks olen ka jõudnud katsetada ning jagan oma kogemusi teiega!

If you have been reading my blog for some time, you should know that I absolutely love lip-balms! Unfortunately I have to use them all the time, as my lips tend to get cracked up very easely. That is why I was happy to find those five new lip-balms in my "beautybloggers meetup" goodie bag. I have had some time to test them out and here are my opinions!


Alustaksin brändist, millest tegelikult varem kuulnud polnud - Sõsar. Kõik Ilublogijate kokkutulekul (edaspidi: IBK) osalejad said endale kas nende mündi maitselise huulepalsami või mee maitselise. Valisin endale mee variandi, kuna mündi maitselisi huulepalsameid on justkui palju, mee omi aga mitte. Sõsar ise on kodumaine looduskosmeetika firma, kus ühendatakse kaasaegsed teadmised kodumaistest taimedest Eesti pärimusmeditsiiniga. Palsam ise lubab olla nii: "Leebe olemusega huulemesi sobib kasutamiseks ka kõige pisematele huultele. Kaitseb huuli nii kõrvetava päikese kui talvel karmi pakase eest. Lisaks saab huulemett kasutada salvina, niisutuseks kuivadele pindadele, kriimudele, marrastustele ja väiksemate põletuste korral." Mina ütleks, et see huulepalsam on üpris õline, kui nii võib öelda. Ta ilmselt otseselt ei ole, aga tundub nagu oleks. Kui purgis näpuga paar ringi teed, on näpp "õliga" koos ning saad seda huultele kanda, vaja läheb imevähe. Kasutaksin seda pigem öösel, kuna tegu on üpris kaua huultesse imbuva huulepalsamiga ning kuna see on potsikus, siis keset päeva oma musta näppu sinna panna ja siis veel suule ka pole kõige hügieenilisem. Kui aga selle kõrval vaadelda Nurme kaitsevat huulepalsamit, siis just see on pigem päevane palsam, kuna see on pigem kreemjat tüüpi toode. Toode lubab: "Kaitseb külma, tuule ja päikese eest. Teeb huuled pehmeks ja ennetab lõhenemist." Nurme on samuti üks Eesti looduskosmeetika bränd. Mul on väga hea meel, et meie maal on nii palju looduskosmeetika firmasid! Igaljuhul, mõlemad huulepalsamid on head, kuid kasutaksin neid täitsa erinevatel juhtudel - ühte öösiti ja teist päeval.

I would start of with a brand that I had never heared of before:an Estonian natural brand Sõsar. From the beautybloggers meetup (from now on, I will use BBM) goodie bag, I got their honey lipbalm. This lipbalm contains only natural ingridients, which is always really nice as we have so many cosmetics in the world that are filled with chemicals. As this lip balm is rather oily and it takes a lot of time for it to ansorbe in the lips, I would rather use this in evenings, so I could wake up with the softest lips possible! If I compared it to the Nurme protective lip balm that I also got from the goodie bag, then Nurme's lip balm is more appropriate for daytime use. Nurme's lipbalm is more a protective one that a healing one, so I love them both. I just would use one at night and the other in the daytime.


Ning viimaseks, minu lemmikud, Blistexi huulepalsamid. Oh, kuidas ma neid armastan! Siiani pole ükski huulepalsam neist parem olnud. Mul oli hea meel näha, et Blistexi poolt said kõik osalejad lausa kolm palsamit: kirsi huulepalsam, Complete Moisture huulepalsam ja Protect Plus huulepalsam. Complete Moisture on juba ammu minu kõigi aegade lemmik huulepalsam: imemeeldiv (ja ka imemaitsev) sidruni lõhnaline huulepalsam, mis teeb huuled koheselt niisutatuks. Mida veel tahta? Protect Plussi pole ma proovinud, kuid tegu on SPF 30 huulepalsamiga, seega katsetan seda pigem suvel. Kuid ma ei usu, et pean selleski pettuma! Tuubis olev Blistexi huulekreem on kirsilõhnaga ja väga palju kreemisem kui eelmised kaks huulepulga kujulist palsamit. Samuti on see ka veidi kleepuvam, niiet eelistan siiski oma vanu Blistexi lemmikuid. Kuid ega ka uuel kirsimaitselisel midagi viga pole. :)

Millised on teie lemmikud huulepalsamid?

You all should know how much I love my Blistex lipbalms! That is why I was very happy to see that Blistex had been so generous and given us three of their lipbalms: the new cherry lipbalm, Complete Moisture lipbalm and Protect Plus lipbalm. The Complete Moisture one has been my favorite for many years: great citrus smell and even taste, that gives you supersoft lips almost immediately. What more could you want? As the Protect Plus has SPF30, I will try it when summer arrives to Estonia, but I so not think I will be dissapointed. :) And last but not least, the cherry lip balm. It is in a tub, smells like cherries and is more glue-like that the other two, so I think I will stick more to my usual favorites.

What are your favorite lipbalms?

2 kommentaari

  1. Ma avastasin enda jaoks selle Blistex Protect Plus huulepalsami ( no see magus lõhn ja maitse mu huultel on imeline!), kuid kiidaks neid kõiki. :) Igaüks neist teeb oma töö ära ja niisutab huuli.

    VastaKustuta
    Vastused
    1. Jep, blistexid on ka minu vaieldamatud lemmikud! :P

      Kustuta