Veel 10 fakti minu kohta!


Olen juba kord sellise postituse teinud, (seda saab lugeda SIIT) ja kuna sellest on kaua aega möödas ja mulle taolisi postitusi väga lugeda meeldib, siis siin on teile veel 10 fakti minu kohta!

1. Ma absoluutselt armastan banaane. Kuigi viimasel ajal olen aina enam märganud, et tegelikult armastavad vist peaaegu et kõik, aga ma söön neid ausalt hea meelega vähemalt 10 tükki päevas, kui mul nii palju on. 
2. Tegelikult, armastan üldse põhimõtteliselt kõiki puuvilju. :)
3. Turundus või kultuurikorraldus? Just nende kahe vahel ma olengi, mida peale gümnaasiumi õppida. Hetkel kaldun vist turunduse poole, kuna kultuurikorralduse tõdesid olen saanud juba päris palju omal käel proovida.
4. Minu unistuste linn on Barcelona. Mitte, et ma seal käinud oleks, kuid Hispaania keel ja kultuur on midagi nii paeluvat minu jaoks ja see linn tundub lihtsalt imekaunis. Plaanin sinna minna võibolla sellel sügisel.
5. Kui mul on mingi unistus/mõte/idee, siis üldjuhul teen selle kohe ära. Elu on elamiseks ja liiga lühike, et mitte oma unistusi püüda. Ilublogijate kokkutulek on üks näide minu suhtumisest. Kui mul tuleb enda arust geniaalne idee, siis mis seal oodata, hakka tegutsema!
6. Mul on väga varieeruv naer. Olenevalt olukorrast, kui tuleb nali kuskilt, kust ma seda oodata ei osanud, kõõksun ma tavaliselt (see võib isegi ehmatav olla). Vahepeal kihistan kui väikene plika, vahepeal naeran jällegi mehelikult. See viimane juhtub tavaliselt siis, kui keegi mulle komplimendi teeb. Ma väga ei oska neid vastu võtta ja siis punastan ja teen veidrat häält. :D
7. Kassid. Kassid, kassid, kassid. Ma võtaks 23 kui see oleks võimalik, aitäh!
8.  Olen külmalembeline inimene. Magamine külmas, külm dušš. Kaks parimat asja. 
9. Veel söögist. Lapimaa juust! Juust on üleüldiselt hea, kuid lapimaa juustu juures on midagi erilist ja kuidagi kerget, värskendavat, mis ta teiste seast välja toob.
10. Tahan elada oma elu nii, et oleksin põnevil, kui hommikul üles ärkan ja oma päeva alustan. Jällegi, elu on liiga lühike et leppida millegi sinu jaoks keskpärasega. Igaühe võimuses on teha, mida ta soovib ning sellega saavutada elu, mis talle rahuldust pakub. Mina võin rahuliku südamega öelda, et olen küll hetkel oma eluga staadiumis, kui soovin hommikul ülesse ärgata, et elada ja unistusi täide viia. :)

Kommentaare ei ole