NEW IN: Batiste, JOIK, Rimmel and more!Lubasin teiega jagada neid oste, mis minu kotti esimesena potsatasid peale minu "meigi keelu" läbi saamist. Nagu ma ka seda keeldu kokkuvõtvas postituses mainisin, neid asju ei olegi väga palju. Pigem on mul plaanis nüüd reisile minnes ja Poolest läbi sõites sealset Sephora, Ingloti ja Douglase poodi külastada ja sealt endale nii mõndagi soetada, aga see selleks. Hetkel räägin teile, mis ka miks täpsemalt said just need tooted minu valikuks, kui kaubamaja ilumaailma sisse astusin.

Batiste kuivshampooni oli mul ammu uut vaja, eelmised jõudsin selle kahe kuuga täiesti tühjaks kasutada. Alati on hea, üks neid varuks on, kuna kunagi ei tea millal hommikul juuksed miskipärast kust kõige värskemad välja ei näe ja neile väikest turgutust vaja anda on. Väikese pudeli sain vist kingituseks, vähemalt mina seda osta ei plaaninud, aga kotis ta mul hiljem oli. Kuna kaubamajas oli samal ajal mingisugune kampaania, siis oletan, et see oli kingitus. Olin muidugi väga rõõmus, kui selle kotist avastasin. :)

Ostsin veel oma lemmiku ripsmetušši, Maybelline Lash Sensational. Arvan juba pikemat aega, et läbipaistev huuleläige võiks alati meigikotis olla ja kuna minul sellist hetkel ei olnud, valisin selleks Lumene huuleläike, katsetada pole ma seda veel jõudnud. Kuna mul on palju suuri meigipalette, kus miskil imepõhjusel pole mattmusta lauvärvi, otsustasin selle pisikese Arteco lauvärvi 503 soetada, et seda siis eraldi kaasas kanda. Eks ta veidi tüütu ole ja mina küll ei tea kes disainib suure paletti ilma musta värvita, aga olgu. See ei tähenda, et muidu palett mulle ei meeldiks ja ma ta ostamata jätaks. Ja viimaseks valisin ma ilumaailmast endale ühe kevadise JOIK küünla (lõhn fresh). Põhiline küünlapõletamise aeg on muidugi läbi, kuid kuna armastan küünlaid olenemata aastaajast, otsustasingi midagi kevadisemat valida ning see on selleks IDEAALNE!

Hiljem ideaal kosmeetikast läbi hüpates (kus on kuni märtsi lõpuni Rimmeli toodetele soodustus ;)) valisin endale Rimmeli letist ka jumestuskreemi. Olen palju head selle Rimmel Lasting Finish 25h jumestuskreemi kohta kuulnud, aga kuna seda päris minu tooni ei olnud, valisin sellest veidi kergema katvusega "lasting finish nude" jumestuskreemi. Siiamaani ma täpset ülevaadet sellest anda ei oska, kuna mu näonahk on hetkel üpris kuiv ja vinniline, et ükskõik mida ma näole panen, ikkagi jääb üpris laiguline. Isegi aluskreemi kasutades. Kuid küll te sellest hiljem veelgi kuulete, kui ta mulle meeldib. Valisin veel ühe kulmupaleti ka, ühel pool on vaha ja teisel pool puuder. Nimi on sellel Rimmel Brow This Way kit. Muidu ma poleks selle poole ilmselt vaadanud, aga kuna see oli soodustusega vaid kolme euro ringis, tundus see katsetamist väärt olevat. Ja see meeldib mulle küll väga! Kõik on nii kompaktselt koos, siiamaani kasutasin kulmudeks kolme eraldi toodet/eset: pintslit, puudrit ja geeli.

On teil kogemusi nende toodetega? Ja küsiks huvipärast ka, kas oskate soovitada veel häid kevade lõhnalisi küünlaid? :)

Kommentaare ei ole