"Ilublogijate kokkutulek 2016" on tulemas!!!Elu on ikka maruvinge! Sellest, kui otsustasin oma ühe pisikese unistuse teie sekka siia, blogisse poetada, on möödas vähem kui kaks kuud ja asjad liiguvad juba meeletu kiirusega. Nii juhtub, kui teed õiget asja, oma südame järgi ja ei karda oma unistusi teoks teha.

Räägin siis täpsemalt sellest üleskutsest, mis 17. jaanuaril siia kirjutasin. Sealt juhtus edasi nii, et leidsingi enda kõrvale need kolm blogijat, kes mind aidata soovisid: Anna-MariaLauriina, Helerin. Esmalt pidasime läbirääkimisi erinevate restoranide ja kohvikutega, kus üritust pidada võiks ning olin nii rõõmus, kui sain kirja, et üks minu lemmik restoranidest Tallinnas oli nõus. Räägime Al Bastionest! Kuupäevaks sai otsustatud 23. aprill 2016.

Järgmiseks sammuks hakkasime kohe hoogsasti kirjutama kõikidele võimalikele sponsoritele, kes meile pähe tulid. Nüüdseks on meil toetajaid juba ligi 15, nende hulgas KUMA, Teazy, Nurme Seep, Macadamia, Vestige Verdant, TopBeauty.ee, Placent Activ, Turbiliss ja paljud teised! Järgmise nädala jooksul teeme valmis ka facebooki evendi, kus on kõik täpsem info registreerimise ja toetajate kohta kirjas. Niiet hoidke silmad lahti, mu armsad kaas-ilublogijad! Varsti kohtume! :)

7 kommentaari

 1. Oi kui kift, ootan huviga :)

  VastaKustuta
 2. Nii tubli, et asja kätte võtsid! Edu korraldamisel! :)

  VastaKustuta
 3. Suur aitäh teile kõigile! Loodan teid kõiki ka 23ndal näha. :)

  VastaKustuta
 4. Satusin juhuslikult Su blogile ja esimese asjana selline uudis. Väga vahva mõte teil! :)
  www.lisberg.ee

  VastaKustuta
 5. Satusin juhuslikult Su blogile ja esimese asjana selline uudis. Väga vahva mõte teil! :)
  www.lisberg.ee

  VastaKustuta