Valentinipäeva meiginipid


Nagu me kõik teame, siis valentinipäeval on vägagi teemas roosa ja punane. Just nendes toonides ma ka selle meigi tegin ning ennäe, jälle üks püha, kus minu juuksevärv täielikult sobib (jõulud on muidugi teine). Seekord otsustasin, et ma nii konkreetseit juhiseid, et mis täpset värvi ma täpselt mis pintsliga kuhu panin, vaid kirjuta teile üles mõned nipid, mida järgides saate kindlasti oma meigi veidi valentinipäevalikumaks muuta. :)

1. Ära päikesepuudrit kasuta, kanna põskedele pigem rohkem põsepuna kui tavaliselt. Just, kuna üldine ilme võiks olla õrn ja roosa, siis väga tugev kontuurjoon minu meelest põsele siin küll ei sobi.
2. Kasuta roosad või punast huulepulka. Neid erinevaid toone on muidugi lõputu hulk, tuleb valida vaid endale meeldiv (ning tegelikult ka nahatoonile sobiv). Tunedama/erksama huulepulga soovitan valida siis, kui silmadel on veidi kergem meik.
3. Ära karda kasutada roosakaid/punakaid toone silmalaugudel. Tihti tundub, et värvilisemaid toone silmalaugudel pigem peljatakse, eriti algajate seas. Kuid üldse ei tasu! Kui kohe alguses päris erkroosaga katsetada ei julge (ja ega ei peagi, isegi mida seda ei tee), alusta heledamadest toonidest või tasakaalusta värve neurtaalsemate toonidega, näiteks helepruuniga.
4. Lainerijoon või kunstripsmed. Need kaks asja või veel paremal juhul, need mõlemad koos, muudavad silmad avaraks ja suureks ning lisavad kogu meigile vürtsi juurde. Ning ka kunstripsmeid on  lõputu hulk. Kui soovid vähe järsemat meiki, vali pikemad ja paksemad, kui õrnemat, siis vali õrnemad. Peaasi, et kui paned silmadele palju rõhku, tasuks huulte ja ülejäänud näoga tagasi hoida.

Imeilusat valentinipäeva aegset perioodi kõigile! Olgu see teil kalli ja südameterohke! :)

Kommentaare ei ole