Vahva neljapäev Gerli ja Bless This Mess'iga


Täna tutvustan teile midagi imelist. Tegelikult, lausa kahte! Alustan Gerliga. Gerli on hobifotograaf, kellega olin tegelikult kohtun enne vaid ühe korra, ühe meie ühise tuttava sünnipäeval. Jäime sealt kuidagi üksteist sotsiaalmeedias jälgima ning kui ma ta pilte nägin, olin lummatud. Samuti köitis mind tema positiivsus ja rõõmsameelsus, mis isegi läbi interneti minuni paiskus. Seetõttu otsustasingi talle välja pakkuda võimaluse minna kuhugi koos pildistama. 
Minule on juba ammu silma jäänud selline brand nagu Bless This Mess, mis paistab välja oma ainulaadsuse, lillelisuse ja rõõmsate toonidega. Kui ma esimest korda nende stuudios käisin (mis oli umbes aasta aega tagasi), tundsin kohe, et mul on vaja neilt veel midagi oma riidekappi soetada. Hetkel on mul üks sinililleline seelik. Mõni kuu tagasi tärkas mul pähe mõte, et ühendaks Gerli ja BTMi ja teeks BTMi stuudios ühe sessiooni. Mõlemad osapooled olid mu pakkumisega nõus ning tulemus on nüüd teie ees! :) 

Bless This Mess teeb nii pusasid, seelikuid, kleite kui ka mantleid. Proovisin kõike, mis enim silma jäid (ja valida oli oioi kui raske…). BTM stuudio asub Telliskivis ning see sobib sinna kogu loomingulisuse sisse suurepäraselt. Sealt käis meie seal oldud paari tunni jooksul väga palju inimesi läbi, kuna neil oli just samal ajal allahindlus. Enam see kahjuks ei kesta, kuid hinnad pole sellegi poolest üldse mitte liiga kallid, arvestades seda kui kvaliteetsed ja imeilusad need esemed on. Pluss need kõik on üpris ainulaadsed, ühtegi eset pole tavaliselt üle kümne ja igal esemel on tegelikult oma lugu, kuna enamus kangast on disainerid ise välismaal reisides toonud.

 Visake kindlasti pilk peale nii Bless This Messi riietele kui ka Gerli piltidele. Usun, et samalaadseid koostöid tuleb meil Gerliga veel. ;)

Kommentaare ei ole