ÜLESKUTSE KÕIKIDELE ILUBLOGIJATELE!


Tere, kallid Eesti ilublogijad! Või isegi kui sa ei ole konkreetselt ilublogija või üldse blogija, siis kuula (loe) mind palun ikkagi ära. Nimelt, mul on üks idee, kuid selle ellu viimiseks on mul vaja teie abi ja kaasamõtlemist.

Juba oma aastase blogimiskogemuse käigus olen märganud, et Eesti blogijad (kuid mitte ainult ilublogijad muidugi) ei tee koostööd. Nagu eestlastel ikka kombeks, iga üks teeb oma nurgas oma asja ning üksteisega väga ei kontakteeruta. Kuid võiks ju vastupidi olla! Meid, blogijaid, on ju Eestis päris palju ning koos me saaks blogimaastiku taset veelgi kõrgemale tõsta. Ning koos on ju lõbusam. :) Me kindlasti tegelikult ei teagi, milliseid vahvaid blogisid ja kui andekaid blogijaid meie ümber on.

Selle "vea" parandamiseks mõtlesin, et võiks palju erinevaid ilublogijaid kokku kutsuda. Võibolla tekib teil pähe küsimus, et miks liigitada, miks ainult ilublogijad? Just nimelt selleks, et oleks kogu seda üritust veidi lihtsam hoomata. Igaljuhul, mõte järgmine: kutsuks üheks päevaks kuhugi (näiteks mõnda õdusasse kohvikusse) kokku mingi arvu ilublogijaid (kohad oleks piiratud, kuna nii on oluliselt lihtsam organiseerida) ja teeks midagi vahvat: einestaks, tutvuks, jutustaks, tutvuks uute ilutoodetega ja muud vahvat. Ning just nende asjade võimalikuks tegemiseks kasutaks me enda eelist: blogimist! Kui kõik sel üritusel osalejad oleksid valmis kõiki meie toetajaid kajastama, siis usun, et meil oleks võimalik blogijad kokku kutsuda ilma osalustasu küsimata. Kuidas tundub? :)

Kuid mul oleks vaja mõnda abilist, kes mind eeltööga aitaksid. Umbes 3-4 hakkajat ilublogijat olekski ilmselt paras. Kui sa tunned, et sooviksid olla osa selle vahva kokkusaamise korraldamisest, anna mulle kommentaarides teada ning jäta sinna ka oma facebooki nimi, et oskaksin sinuga vajadusel ühendust võtta. Paneksin pundi kokku, räägiksin teile veidi detailsemalt oma ideed ning hakkaks tegelema. Üritus võiks aset leida näiteks aprilli keskel, suure tõenäosusega Tallinnas. Kuigi garanteerida ma veel ju midagi ei saa, aga kui asi käima lükkub, küll te sellest kuulete. Mina igaljuhul tahan proovida.

Loodan, et olete sama elevil kui mina! Ning isegi kui sa korraldamises osaleda ei soovi, siis igasugune tagasiside ning ideed seoses selle kokkusaamisega on alla kommentaaridesse väga oodatud. :)

9 kommentaari

 1. See oleks ülimalt lahe ettevõtmine! :)

  VastaKustuta
 2. Väga super idee! Oleksin rõõmuga nõus aitama, aga kahjuks ei ole mul facebooki. Aga loodan, et ka gmail sobib- lauriina.targijainen@gmail.com
  Päikest!

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Ma usun, et on okei. Nõuab küll veidi rohkem tööd, kuid saame hakkama. Kontakteerun sinuga varsti! Aitäh :)

   Kustuta
 3. Nii hea mõte!
  Kuigi ma ise päris ainult ilublogija ei ole, oleks selline kokkusaamine kindlasti super tore :).

  http://www.liispaalitsblog.com/

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Suur aitäh kiidusõnade eest! Kui asi käima lükkub (ja nüüd tänu positiivsele tagasisidele on üpriski kindel, et see asi saab toimuma), siis ega ei peagi ainult ilublogija olema, et osaleda. Minagi pole ju ainult ilublogija. Peamine on, et ilu oleks üks valdkondadest. :)

   Kustuta
 4. Kuidas sellest üritusest osa võtta? Saan ka panustada, kui vaja :)

  http://www.sincerelybitter.com/

  VastaKustuta