Too Faced "Chocolate Bar" review


Ilmselgelt ma teadsin Stockholmi minnes, et tahan seal olevat Sephorat külastada. Selle otsimisega läks päris kaua aega, kuid lõpuks sinna jõudes valdas mind suuuur elevus. Teadsin, et tahan endale soetada uue Too Faced paletti, kuna eelmine, mida olen paar aastat kasutanud, on juba täiesti otsakorral.

Ofcourse I knew I wanted to visit the Sephora shop when I went to Stockholm. As we do not have Too Faced in Estonia anymore, I wanted to buy myself a nice christmas present: a new Too Faced palette.


Pood ise oli puupüsti rahvast täis, kuid kuna teadsin enamvähem, mida ma soovin, ei läinud mul seal kaua aega. Millegi muu järele ma tõesti hetkel ei kahmanud, kuna olgem ausad, mul lihtsalt polnud vaja veel miskit sealt osta. Aga tahtsin mainida seda, kui tore teenindaja mulle sattus. Ta pistis mulle kotti veel paar testrit ning "infolehte", kus peal oli erinevaid meikimise nippe ja õpetusi. Aga tõepoolest, see paar minutit mis ma seal kassa juures veetsin olid imevahvad. Müüja kiitis mu valikut ja vestles minuga üldse meigi teemal, väga hea mulje jättis.

As i knew exactly what I wanted, I didn't spend much time in there. I grabbed what I needed and the cashier I went to was soooo nice! She put a couple of testers in my bag and asked about what I chose t buy. It was just nice to see a cashier who really knows her work and knows how to makes her clients day.
Niisiis, mina otsustasin Chocolet Bar'i kasuks. Lauvärvid on tehtud kakaopuudrist, seega kogu see palett lõhnab lausa ideaalselt! Ning muidugi näeb ka pakend väga kutsuv välja, justkui šokolaaditahvel.

I decided to try the Too Faced Chocolate Bar palette. All af the eyeshadows are made from cocoa-powder, so you can imagine how good it smells. And it also looks very appealing, like a real chocolate bar.


Ma pole veel seda väga kaua katsetada jõudnud, kuid hetkel pole küll märganud ühtegi lauvärvi, mis halva kvaliteediga oleks. Kõik lauvärvid on imelise pigmendiga. Ma küll unustasin teha pilti käele määritud lauvärvidest (swatchidest siis), kuid lisan siia lingi ühest pildist, mis väga hästi lauvärvi kvaliteedist aimu annab. Paletis on 16 värvi: 6 matti ja 10 sädelevat. Mulle väga meeldib, et paletis olev valge on matt, mitte sädelev, mida tavaliselt kipub juhtuma. Väike miinus on mati musta puudumine, kuid sellele annab asendust tumetume pruun toon nimega Triple Fudge. Ahjaa, ja nimed on kõikidel lauvärvidel ka šokolaadi ja magustoidu teemalised! Üldiselt on kõik toonid pruunika alatooniga, kuid on ka paar värvilisemat, mis selle kogu kombo veel huvitavamaks muudab. Näiteks sädelev lilla, heleroosa ja oranžikas toon. Ühesõnaga, mina kiidan taevani! Kindlasti kuulete sellest paletist veel ning näete peagi ka mingisugust meigiõpetust. :)

Overall, the palette is more of an adventure in darker, smokier neutrals with a couple of curve balls (pale pink, deep purple), so depending on your stash of neutral palettes, this may be superfluous. The pigment of the eyeshadows is amazing! Unfortunately, I forgot to make the swatch picture, but I found a good one here. There are 6 matte and 10 shimmery eyeshadows in the palette. I really like that the white eyeshadow is not shimmery, but I kind of wish there would be a matte black in the palette. And all of the names of the eyeshadows are like chocolate or some other sweet! Anyway, I have been useing this palette like crazy and I reccomend it. :)

Kommentaare ei ole