The secret of my soft skin!


Talvel on nahk väga kerge kuivaks minema ning just seetõttu tuleb sel külmal ajal erilist tähelepanu naha niisutamisele pöörata. Nii keha kui ka käed ja huuled ja jalad, absoluutselt kõik! Eriti kiiresti lähevad kuivaks mu käed (mida on ka piltidelt näha), kuid imet-tegevat kätekreemi pole ma veel avastanud. Kui keegi oskab soovitada, siis palun, andke mulle teada.

Kuid mida ma oskan teile soovitada on üks imehea kehasorbett ning huulepalsamite firma. Jah, ma ütlesin kehasorbett. Minagi polnud varem sellisest asjast kuulnud, kuid kui seda The Body Shopis märkasin, ei suutnud ma seda katsetamata jätta. Valisin mango lõhnalise, see lõhn on muidugi imeline! Kuid mis peamine, see sorbett on ka oma koostiselt väga vinge. Justkui paneksid endale väga peeneks purustatud jääd. Tundus alguses küll veidike paksem olevat ning see polnud see mis ma otsisin, kuid seda oli imelihtne kehale laiali määrida ning imendus samuti kiiresti. Suurepärane!

Winter and dry skin go usually hand-in-hand. But it doesn't have to be that way if you use the right products! Moisturizing your skin is extreamely important in winter so I decided to talk to you about some products I have really enjoyed using. First of all, The Body Shop mango body sorbet. Yes, it actually feels like a sorbet on your body. But I was suprised of how fast it actually went into my skin and how silky I felt afterwards. I like it way more than The Body Shop's body butters as they are too creamy and thick for me.


Huulepalsamitest soovitan endiselt väga Blistexi huulepalsameid. Olen nendest siin blogis juba korduvalt kirjutanud, eriti just MedPlus'ist, mis muudab ka väga katkised huuled juba ühe ööga taas terveks ja siledaks. Hetkel on mul veel lisaks MedPlus'ile ka Complete Moisture (mis on kohe otsakorral) ning Classic Lip Protector. Mõlemad lõhnavad värskelt ja veidike kookoseliselt/tsitruseliselt ning neid kaustan pigem päevasel ajal. Blistexi huulepalsameid saab soetada näiteks suurematest toidupoodidest ning nad maksavad vaid paar eurot. 

Aga üldiselt on ju talv imeilus aeg, eksole? Seda mõtet illustreerimaks panin alla ka mõned oma koduaias tehtud lumised pildid. :)

And for your lips, I can go on and on about how amazing these Blistex lip balms are! I currently own three of them and I love them all. My favorite one is probably the MedPlus. I use it at nights and when I wake up, my lips feel so smooth again, even if they have been completely not in the evening. And they only cost a few euros, so what more could you want! But no matter how dry my skin usually is during the winter, I still love this season. To illustrate that, I posted some pretty winter photos down here. Enjoy! :)

Kommentaare ei ole