7 must-have makeup brushes

Vasakult paremale: Real Techniques powder brush; Real Techniques duo-fiber contour brush; Zoeva Luxe Sheer Cheek; Real Techniques brow brush; Real Techniques base shadow brush; Zoeva Luxe Crease; Zoeva Luxe Pencil

Kindlasti on meigiharjad ilusa meigi üheks suurimaks saladuseks. Mis kasu on hea kvaliteediga meigitoodetest, kui sul pole töövahendeid, millega neid kenasti peale kanda? Just seepärast otsustasingi kirjutada lähemalt seitsmest meigipintslist, mis iga meigihuvilise elu paremaks teevad.

Esmaks oleks kindlasti vaja suurt puudripintslit. Jah, puudrit saab ka sellise padjakese moodi asjandusega näole kanda, kuid minu meelest jääb tulemus siis palju silmnähtavam, ehk peale vaadates on kohe aru saada kui palju toodet sul näos on. Kindlasti läheb vaja ka põsepuna pintslit, kuna põsepuna küll millegi muuga väga peale kanda ei anna. See pintsel ei tohiks olla väga suur, kuna ega puna ei tule üle oma terve näo kanda. Kui armastad kontuurida (mida võiksid kõik huvilised vähemalt proovida, see annab näole tõesti nii palju juurde), sellel peab kindlalt olema ka kontuurimise pintsel. Mina leian, et nurga alt lõigatud pintslid töötavad kõige paremini, kuna siin on kõige lihtsam päikesepuudrit just õigetesse kohtadesse kanda. Kindlasti ei saaks mina ilma kulmupintslita, kuna kulmud on näo raam ning nende täitmiseks olen mina valinud just puudri. Kui teed seda näiteks pliiatsiga, ei ole see pintsel muidugi selleks otstarbeks vajalik. Lapik lauvärvi pintsel, suurem lauvärvi hajutamise pintsel ning veidi detailsem lauvärvi hajutamise pintsel on absoluutselt vajalikud ideaalse silmameigi tegemiseks. Tegelikult, olgem ausad, on neid tavaliselt veelgi enam vaja, kuid see oleks minimaalne, mis minul isiklikult vaja oleks.

PS! Kõik pildil olevad pintslid on Real Techniquesi ja Zoeva brändide poolt. Jumaldan mõlemat!

Makeup brushes are the number one secret of flawless makeup. What would you do with quality makeup if you do not have the proper tools to put it on with? That's why I decided to show you my 7 must-have makeup brushes.

You should deffinitely need a big fluffy powder brush. Ofcourse there are some other ways you can apply powder, but I think the best way to do it is with a brush. Secondly, I think a blush brush and a contour brush are necessary for makeing your face look more alive.

PS! Both of there brands (Real Techniques and Zoeva) are my favorite makeup brush brands!Ning meeldetuletuseks! Kõik meigiharjade pesemise kohta olen kirja pannud SIIN!

And also, everything you need to know about cleaning your makeup brushes you can read from HERE!

Kommentaare ei ole