Viimase aja ostud (november)


Kas panite tähele, et novembri kuus oli Ideaal Kosmeetikas suur L'Oreali allahindlus? Kõik tooted -25%! Nüüd soovingi näidata teile, kuidas mina seda allahindlust ära kasutasin. Kokku ostsin kolm toodet ning laineri sain kingituseks kaubapeale.


Esimese asjana krahmasin endale kohe selle imeilusa tumelilla kreemja huuleläike toonis "Who's the boss?". Olen seda juba väga palju kanda jõudnud ning see toon on suurepärane ning läige ise on ka piisavalt kreemjas, püsib kaua peal. Üks viga on küll see, et kui huuled on külmast pragulised, kipub huuleläige mööda neid samu pragusid huultelt lauali "voolama". Seega seda tuleb mõne aja tagant korrastada. Hind soodustusega 6,23. 


Lisaks huuleläikele soetasin endale ka küünelaki toonis 202. Küünelakk on mul ka nendel piltidel peal. Olen sellest varemgi siin jutustanud, kuid kordan, et enim meeldib mulle L'Oreali küünelakkide juures nende väike pudel. Kuna mina isiklikult jõuan väga harva küünelaki põhjani, kui tegu on suurema pudeliga, pigem kipub see ennem ära kuivama. Seda heleroosat tooni kannan mina peale vähemalt kaks kihti, kuna mulle ei meeldi, kui küünelakk kergelt läbi kumab ja ühe kihiga see üldiselt nii on. Pintsel ise on piisavalt lai ja pikk, et pudelist maksimum kätte saada ning mugavalt küüntele kanda. Hind soodustusega 4,39. Super lineri sain tasuta kaubapeale, kuna minu ost oli üle 14 euro. Suurepärane lainer! Võimalik teha nii peenemat kui ka paksemat lainerijoont, ots mõnus peenike ja värv süsimust.


Teadsin ka, et soovin endale tumedamat põsepuna, kuna enne seda olid mul kõik heleroosamad. Seekord tahtsin sügiseseks ajaks tumedamat ning valisin selleks le blush põsepuna toonis 145. Korralik põsepuna ilusas pakendis, kuid veidi ebapraktiline. Nimelt põsepuna all on "sahtel" kaasas käiva pintsli hoidmiseks. Kuna pintsel ise on kõve ja ebapraktilise kujuga, siis saaks selle arvelt ruumi säästa. Küll aga on peegel seal all päris armas ja kasulik. Põsepuna toon on iseenesest täpselt see, mis otsisin ning sobib ilusti kokku mu uue tumelilla huuleläikega. Hind soodustusega 10,13.


Uuuh, see lõhn! Ma Vie, Hugo Bossi lõhn oli mul juba ammu meeles mõlkumas, ning lõpuks ma selle ka endale soetasin. Kasutasin selleks ära mylook.ee lehel olevat soodushinda ning lõhnaga sain kingi ka kaasa valida. Mina valisin selleks samalõhnalise kehakreemi, kuid selle kingin lahkelt teile oma kingiloosis (milles te veel osaleda saate, lisainfo SIIN! ). Ainukene halb asi on selle lõhna pudel ise. Näeb ta ju kena välja, kuid nagu ma juba eelnevalt maininud olen, mulle meeldib ülevaade toote kogusest. Sellest pudelist ei saa ma kohe kuidagi aru, palju lõhna mul veel alles on. Kuid lõhn ise on supernaiselik ja õrn, niiet võin andeks anda. Noh, niivõrd-kuivõrd. :D

Milliseid meigitooteid teie omale viimasel ajal soetanud olete? Soovitate mulle midagi proovimiseks?

2 kommentaari