Uus mänguasi: iPod nano 7


Seekordne postitus siis, nagu näha, hooooopis teist leeri. Kuid kuna mulle tegelikult igasugused tehnoloogia vidinad väga meeldivad (iseasi, kui hästi me omavahel nendega läbi saame), siis otsustasin teile näidata oma uut "mänguasja". Umbes kolm aastat enne nüüdse iPod nano 7 soetamist kasutasin iPod touch 4 ning olin sellega ülimalt rahul! Kuid nüüd, paar kuud tagasi, hakkas ta jääma veidi aeglasemaks ning ka home nupp enam ei tööta. Siiski täiesti kasutuskõlblik, kuid kuna plaanin endale lähiajal soetada ka uue telefoni, siis mõtlesin, et mul tegelikult ei olegi nii palju funktioone selles seadmes vaja, kui kasutan seda niikuinii ainult muusika kuulamiseks. Samuti soovisin midagi veidi väiksemat ja kompaktsemat. Ning nii ma selle uue iPod nano kasuks otsustasingi.

Maksis see ligi 200 eurot, kuid see on täpselt see, mida soovisin. Üliväike ja mugav, mahub minu kõrvaklappide jaoks mõeldud väiksesse kotti, seega kompaktne. Suurepärane pluss sellel on Fitnessi funktsioon. Kasutasin seda ka varem, tõmbasin selle endale eelnevasse iPodi ka ning see oligi ainus lisafunktsioon, mida ma tegelikult ka oma muusikamängijal vajasin. Muidugi saab kuulata ka raadiot, vaadata pilte ja videosid, kuid seda ma ilmselt väga ei tee seal niikuinii. Minu jaoks selle vidina võlu peitubki just sellest, kui vähe funktsioone sellel on. Ainukene asi millest puudust tunnen, on laulude otsing mis iPod touchil vaid on (minu teada). Nüüd pean teadma laulu esitajat, et laul üles leida, kui ta mul just kuskil playlistis ei ole (kuna enamus laulud on mul kirjas siiski "esitaja - laulu nimi" stiilis). Ja muidugi näeb see väga kena välja samuti. 

Muu tehnilise poole pealt ma ilmselt väga kommenteerida ei oska, ma ei tea, töötab ilusti? Nupud ja asjad korras? Ei ole ilmselt jah mina see kõige õigem inimene sellise asja koha pealt kommenteerima. Lihtsalt soovisin teile seda toodet oma vaatenurgast veidikene näidata, sest mina olen täiesti vaimustuses. Äkki aitas kedagi. :)2 kommentaari

  1. Ma otsin ka endale selle suvel. Peamiselt sellepärast, et saaksin muusikat kuulata ja Nike+ äpp meeldib väga! iPod nano on mu parim kaaslane hommikustel jooksudel. Lisaks meeldib mulle seda kasutada ka trennis, kui trenni ise juhendan. Hea mugav ühendada puldiga, et muusikat tervele saalile mängida. Ja see kuldne... Nii ilus lihtsalt.

    VastaKustuta
    Vastused
    1. Kas sul on samamoodi kuldne? Ma olin kuldse ja musta vahel, kuna muud Apple asjad mul mustad tegelikult, aga suva. :D Olen ise ka tantsutrenni juhendaja, kuid kahjuks pole mul makki, kuhu seda ühendada saaks. Kui ühelpäeval on, olen küll väga rõõmus ja iPod Nano kasutamine muutub mu jaoks veelgi mugavamaks. :)

      Kustuta