How to make your outfit festive?


Juba homme on jõulud! Kuidas aeg nii kiiresti küll lendab. Minul igaljuhul nii suurt jõulutunnet pole kui ta tavaliselt on, ilmselt ka seetõttu, et lund ju pole ja õues on regulaarselt +8 kraadi. Kuid tänase päeva jooksul olen omale jõulutunnet tekitanud ohtrate küünalde, piparkookide ja jõulumuusikaga. Ning, olgem ausad, ja jõululikumalt riietumises peitub väikene konks. Ükskõik kas kodus olles või välja minnes meeldib mulle jõulude ajal siiski mingisugune väike jõululik detail endale külge lisada. Jõulu teemalisi kampsuneid ja pluuse ja selliseid asju mul isegi väga pole, kuna saan neid nii väikese osa aastast kanda ning ei näe lademetes nende kogumises mõtet. Niiet kui olete samasuguse väga praktilise mõtlemisega nagu mina, kuid soovite siiski pühade ajal veidi teistmoodi välja näha, on need paar väikest nippi just teile. ;)

It's almost christmas! The time goes by so quickly, I feel like the year of 2015 just started. But in Estonia, we have 0 snow right now, so maybe that's why I am not feeling very festive right now. To make myself feel more festive, I like to dress myself more appropriately, let's say. As I do not own many christmas sweaters or shirts, I decides to put together this little blogpost about the little details I like to add to my outfirts for christmas.


Esimeseks detailiks on kindlasti jõuluteemaline meik, millest räägib pikemalt ka üleeelmine postitus. Kuldne ja hõbedane ja punane on alati kindel tee! Peagi teen terve pika postituse ideaalsete punaste huulte saavutamiseks, seega ma hetkel sellele pikalt keskenduma ei hakka. Ilu-teemaliselt saad end veel ehtida küüsi pühadele kohaselt kaunistades. Sel aastal värvisin küüned näiteks valgeks ning tegin neile peale punased täpid ning vaid ühe küüne värvisin kuldseks. Muidugi on neid võimalusi lõputult, kuidas seda teha, kuid minu arvates nägi see variant päris kena välja. Ning muidugi kõik võimalikud jõuluteemalised ehted! Ja kindlasti ka lihtsalt punaste või sätendavate riiete kandmine. Minu arust on väga vahva, kui jõulude ajal kantakse õues päkapikumütsi. Need vist ongi minu põhilised nipid. Või noh, muidugi kui soovite pühade puhul täitsa lõpuni välja minna, siis saate ka juuksed punaseks värvida ning on kohe rohkem pühade moodi väljanägemine. :D Vähemalt mina tunnen küll, et eriti praegusel ajal on punased juuksed eriline pluss.

Kuidas teie oma olemist ja väljanägemist jõululikuks teete? Ilusaid pühi! :)

First of all, christmas makeup ofcourse! One of my last posts was all about that, but trust me, red and gold and silver are always the way to go. You can even easily make your nails a bit christmasy, I, for an exampl,e painted them white, red and gold and I was pretty happy with the result. There are so many ways you can experiment with makeup, so everybody will find something that will suit for them. Also, christmas themed jewelry is always an option. And lastly, you can not go wrong with wearing red and sparkly clothes.

How do you usually spice up your outfit for christmas? Happy holidays! :)

Kommentaare ei ole