HAUL: MAC, Kiehl's, Essie, Lush & Mary Kay


Olen viimasel ajal omale palju erinevaid ilutooteid soetanud just firmadelt, mida varem proovinud pole. Ja selleks mul see blogi ju ongi, et siis teiega oma kogemust jagada. Niiet, siit ta tuleb! :)

Recently I have bought many products from brands I have not used before. And now as I have had the time to use them, I am going to share my experience with you.


Olen nii palju head kuulnud firmast nimega Kiehl's, kuid siiamaani polnud ma ühtegi nende toodet proovinud. Kuna kõik näopesu vahendid hakkasid mul järsku otsa saama, otsustasin just nende Ultra Facial Cleanser näopesu vahtu proovida. See lubab sobida kõikidele nahatüüpidele ning õrnalt nahka puhastada, ilma nahka kuivatamata. Olen seda siiani paar korda kasutanud (kuna eelmiste toodete põhjad siiski veel alles) ning pole pidanud pettuma. Alguses on ta geeljas, kuid veega käte vahel hõõrudes läheb kiiresti vahule. Pesen sellega nägu peale meigi eemaldamist ning eemaldas tõesti kõik meigieemalduse jäägid. See 75ml toode maksis kuskil 10 eurot.

I have read so many good things about this brand called Kiehl's, so I finally decided to try something from their products. As I was running out of facewash, I bought the Ultra Facial Clenser. It should suit all skin types and be gentle on your skin without over-drying it. I have used it a few times and seems to do the job. At first it's like a gel, but then you rub it between your hands and add water, it turns into foam. I washed my face with it after removing my makeup and it seemed to really get it of all the leftover makeup on my skin.


Proovisin Lushi Granny Takes a Dip vannipommi ning kusjuures üllatusin veidikene negatiivset. Ootasin, et ta hakkaks mullitama ja vaht tegema nagu tavaliselt nende vannipommid, kuid see ei teinud seda. Sulas väga aeglaselt ja ma pidin palju vaeva nägema, et ta lahustuks. Kuid kui see lahustunud oli, oli tulemuseks ilus värviline vesi ja vahtu oli samuti. Ma nüüd ei teagi, kas on minu viga ja ma ostsin vale toote või äkki käin ma liiga külmas vannis, et ta ei hakanudki lahustuma?

I tried the Lush Granny Takes a Dip bathbomb and actually, I was quite suprised. I thought that it would start making bubbles and melt as soon as I pop into the bath, but it didn't. Maybe it is because I like my bath water quite cold or it was supposed to be some other kind of product. It took a pretty long time to melt. But as it was done, my bath water was full of colors and bubbles.


Minu esimesed MAC tooted! Huulepulk toonis Heroine ja lainer toonis Magenta. Eriti õnnelik olen ma just selle laineri üle, kuna see on just sellist tooni, mis sobib nii lilla kui ka roosa huulepulgaga. Just sellist ma vajasingi! Huulepulk on üpris matt, mis tähendab et kasulik on selle alla ka veidi huulepalsamit panna, et huuled liigselt ära ei kuivaks. Kuid mõlemad püsivad väga kenasti peal ning nende kahe kombinatsioon on imeline. Alguses tundus selline erk lilla küll veidike harjumatu ja ehmatav, kuid nüüd armastan seda väga.

My first MAC products! A lipstick in the shade Heroine and a lipliner in the shade Magenta. I really enjoy this liner, because it is just the right shade to match both a purple and a pink lipstick. Just what I needed. The lipstick is quite matte, so I recommend using a lipbalm underneath it to keep your lips moisturized. At first this bright purple color was kind of new to me, but now as I got use to it, I really love it!Need Essie küünelakid soetasin endale tegelikult Selverist. Muidu neid seal (vähemalt Jõhvi Selveris küll) ei müüda, kuid ilmselt olid need seal seoses jõulude tulekuga. Essie küüneakkidest olen siin blogis ka varem juttu teinud ning mu arvamus on endiselt sama: imelised! Eriti armastan ma just neid pisikesi pudeleid, sest need ma jõuan päriselt kah lõpuni kasutada. Pintsel hea ja lai, saab lihtsa kahe tõmbega kogu küüne katetud. Eriti eriline on minu meelest see keskmine värv, kuna seda võib võtta nii kuldse kui hõbedasena. Kaks teist värvi kinkisin oma kallile sõbrannale Elisele jõuludeks ning ka tema kiidab neid väga.

Millised on teie kogemused eelmainitud brändidega? 

I have mentioned Essie nailpolishes before and they are still amazing! I really like the small bottles as I can actually manage to use the whole thing. The uniquest color out of those three is the middle one. I really like how you can not quite tell, is it silver or gold? The other two I gave as a christmas gift to my dear friend Elise who also has nothing bad to say about those.

What are your experiences with those brands?

Kommentaare ei ole