MY 100th POST! Questions and Answers!

Pilt tehtud kolm aastat tagasi Taanis olles, tundus siia sobivat. ;)

Mis on sinu top 5 riiki kus tahaksid käia? 
Olen päris paljudes kohtades käinud, mis mu bucket listis on, kuid kindlasti tahasin veel käia Tais, Indias, Jaapanis ning muudes idamaistes kohtades, kuna need kandid on mul veel avastamata.

Millised soovitused sul on sügisese meigi jaoks? 
Tumepruun silmameik ning punakad/lillakad huuled, sellega ei saa kindlasti mitte puuse panna. :)

Kuidashoida ennast soojas, kui tahad käia sügisel seelikuga koolis? 
Mina kannan tavaliselt siis kas näiteks paksemaid sukkpükse (40 den või veelgi paksemad) või siis õhukesed sukkpüksid ja põlvikud.

Millised on su top 5 lemmikut snäkki? 
Huuuh, oi, niimoodi täitsa raske järsku valida. Lapimaa juust kindlasti, lillkapsas dipi-kastmega, juustupallid, küüslauguleivad, pistaatsiapähklid. Nad pole mingid konkreetses järjekorras, lihtsalt suvaliselt. ;)

Kas oled kassi või koera inimene? 
Kohe kindlasti kassi. Mitte, et mulle koerad ei meeldiks, ma lihtsalt kuidagi samastun kassidega rohkem ja minu armastus nende vastu on lõputu, üks kõik missuguse kassiga olgu siis tegu.

Milline näeks välja sinu ideaalne reedeõhtu? 
See täitsa oleneb tujust, seega see kõigub täitsa seinast seina. Kuna viimasel ajal on olnud väga kiire, siis olen reede õhtu kulutanud kas Tallinna poole sõites, et tööd teha või siis kodus mingisuguseks tulevaks ürituseks ennast ette valmistanud. Mõnikord tunnen, et on vaja lihtsalt puhata ja kas üksi või kellegi kalli seltsis koos nt süüa ja filmi vaadata, mõni kord tunnen, et teeks kuskil väljas mõned tantsutiirud. :D

Millised oleksid sinu soovitused sünnipäevapeo korraldamisel? 
Oleneb muidugi, kui vanaks keegi saab. Kuid kindlasti peaksid selle päeva veetma oma kallite inimeste seltsis tehes täpselt seda, mida tunned, et soovid teha. Olgu selleks siis raju pidu või vaikselt paari sõbraga lauamängude mängimine.

Milline on su lemmiks aastaaeg? Miks?  
Suhteliselt raske on valida, kõigis on miskit head. Kindlasti pole see suvi, kuna palav mulle ei meeldi, aga jällegi päike meeldib väga. Kevad on imeilus, kuna siis loodus ärkab ja alati tunnen, nagu minu hing ärkaks samuti koos loodusega. Talvel on nii palju igasugu toredaid sündmusi, kuid siiski vist võidab sügis. Septembri keskmest oktoobri keskmeni on minu lemmikaeg! Siis on sügisesed värvid kõige enam väljas ning ilmad parajalt jahedad.

Kuidas näeb välja su hommik? 
Tavaliselt ärkan kell kuus, pesen-riietan-sätin ennast ning söön rahulikult hommikust ning joon kohvi. Rõhk on just sõnal RAHULIKULT, kuna mulle absoluutselt ei meeldi, kui ma kuhugi kiirustama pean. Hommik on lemmik aeg mu päevast ja hommikust oleneb terve päeva edasine toon.

Kes su lemmikloom on? 
Kindlasti kass. ;)

Kas sul koduloomi on?
Meie peres on kaks hobust, hetkel üks kass ja kaks koera.

Kui käid trennis, siis mis alal? 
Käisin kunagi mitmes erinevas tantsutrennis, kuid kunagi ei leidnud seda päris õiget stiili ja kohta, seega enamus enda treenimisest olen teinud endale ise. Hetkel olen seal maal, et annan enda vallas ise tantsutrenni. Jooksmisega pole ma väga kunagi tegelenud, kuid jõu trenni meeldib mulle väga teha, sedagi kodustes tingimustes, jõusaalis ma väga ei käi. Hetkel on minu treenimised ka mõnes mõttes piiratud, kuna paranen siiani jalaluumurrust.

Kas sul on poiss?
Konkreetselt mitte.


Vana oled?
Olen hetkel veel 17.

Vaatad padjaklubi?
Ei, vot mind on see sari täiesti külmaks jätnud.

Seebikaid vaatad?
Üldiselt mitte, kuid vahepeal erinevaid sarju küll. Kahjuks leian ma sellise tegevuse jaoks päris vähe aega ning tegelikult olen valinud oma ajaga pigem midagi muud kasuliku teha, näiteks kas raamatut lugeda, trenni teha või midagi taolist. :)

Parimad sõbrad?
Nimeliselt ei hakka ma siin kedagi välja tooma väga lihtsalt põhjusel, kuna ma ei järjesta oma sõpru. Selleks, et see küsimus mingisugusegi vastuse saaks, vastan siis, miks ei järjesta. Kunagi mul sai lihtsalt villand sellest, kuidas koguaeg uuriti, kes just su parim sõber jne. Minul on palju väga lähedasi inimesi ja vaid paar tükki on neid, kes sobivad mulle ütleme nii et igaks olukorraks. Tavaliselt ma veidi ennast siiski muudan olenevalt sellest, kellega suhtlen, see on lihtsalt osa minust. Mulle meeldib inimesi mõista ning selleks proovin enda piirides nendega samastuda. Kuid just kõige lähedasemad sõbrad ongi need, kellega samastumiseks ma ei pea ennast kuidagi ümber häälestama ning kellega on igas olukorras hea. Seega ma ei leia, et keegi peaks endale pinget peale panema oma sõürade/tuttavate järjestamisega. Las nad lihtsalt olla, peaasi, et sul endal on hea. :)


Mis on Sinu suurimad tulevikuplaanid ja mis on unistuste töö?
Unistuste töö on minul lihtsalt selline, kus töö ja hobi on sama asi. Kuna mul on hobisid ning mind huvitavaid alasid meeletult palju ja ma tõesti ei oska hetkel valida, siis proovin lihtsalt tegutseda vastavalt hetke soovile. Annan endast alati maksimumi ning tegutsen juba hetkel selle nimel, et kõik uksed mis ma vähegi kunagi tahta võiksin oleksid mulle valla, see tähendab proovin juba praegu võimalikult paljudes alades kätt et teada saada, mis mulle tegelikult enim meeldib. Ja mu tulevikuplaan ongi suures perspektiivis see, et mul oleks tore elada, nagu hetkelgi. :)

Parim nipp, mida teha motivatsioonipuuduse puhul?
See on kindlasti igaühel väga personaalne, kuid minu puhul on selleks inspireerivate inimestega kohtumine. Nad ei peagi tegelema selle sama asjaga mis sina, et sind inspireerida. Mõned inimesed lihtsalt on oma loomult nii käima lükkavad, et neid vaadates on sul võimatu mitte rõõmu ja motivatsiooni tunda. Ning selliseid tuleb enda ümber väga väärtustada. Ja kui sa oled ise maailmale ja inimestele avatud ja tegeled sellega, mis sulle meeldib on selliste toredate inimestega kohtumine vältimatu. ;)

2 kommentaari

  1. Nii mõnus postitus! Tubli oled, palju edu Sulle!
    Ka minu lemmik aastaaeg on sügis :)

    VastaKustuta