meigi-inspiratsiooni sügisesest Buduaarist


Ma olen selle aastaaja Buduaari postitus niii hiljaks jäänud, ma tõesti vabandan. Kuid parem hilja, kui mitte kunagi, eks? Kuigi see Buduaari väljaanne potsatas mu postkasti juba umbes kuu aega tagasi, siis sügis on ju endiselt ning alles nüüd, kui ilmad on külmemaks ning pimedamaks läinud, olen hakanud rohkem sügisele meigile mõtlema. Inspiratsiooni selleks sain ka kõvasti just Buduaarist, kuigi reeglina ma väga moe ja ilu trendide jälgija ei ole ning teen endaga seda, mis tundub kena ja sobivat. Kuid selle sügisestest trendidest on pooled sellised, mida ma isegi ilma mingisuguste soovitusteta kannan.


Sellel sügisel on väga in erinevat tumelillat ning tumepunast värvi huuled. Nagu vist igal sügisel, kas mul on õigus? Mina armastan rohkem igapäevaseks kasutamiseks just lillat, kuna punane muudab hammaste väljanägemise kohutavalt kollaseks ning samuti sobib enim minu meelest pidulikele sündmustele. Sellel sügisel olen eriti palju kasutanud Oriflame ja L'Oreali lillat huulepulka. Silmadel soovitatakse kasutada pronksjat tooni, katsetada huvitavaid lainerijooni ning ripsmed "sassi" ajada. Oranžikat lauvärvi hakkasin juba suve poole kasutama, see mulle väga meeldib. Nüüd sügisesel ajal armastan silma välisnurka ka veidi tumepruuni lisada, et kogu look veidi süngem oleks. Lainerijoontes olen ka juba päris kõva käpp, kuid siia tasemele jõudmine võttis küll maru kaua aega. Tõesti, harjutamine teeb meistriks, muud midagi pole öelda. Ripsmed saad "sassi" ajada, kui kasutad juba veidi tükiliseks kuivanud ripsmetušši ning hoiad harja mitte horisontaalselt nagu tavaliselt, aga vertikaalselt. Ripsmed jäävad selle tagajärjel omavahel rohkem tükki. Veidikene ripsmetušši ka silmalaugudele ja kodu väljanägemine ongi päris segane. Ma nüüd küll ei anna pead, kuid eeldan, et sellised hullumeelsused jäävad pigem moelavadele. Või miks mitte halloweeniks?


Päikesepuudri võid nüüd sahtlisse unustada ja uut suve ootama jätta, kuna sügisesel/talvisel ajal on kõik põsepuna päralt! Minul on hetkel kõik küll liiga heleroosad või pigem lõheroosad, peaksin ka midagi veidi tumedamat või kergelt lillakamat soetama. Ning samuti suitsusilm tumedates toonides. Jällegi, nagu alati ilmselt. Kuid kindlasti üks minu lemmikuid. Kipun tavaliselt pigem heledate toonidega suitsusilma tegema, kuid praegu on just see aeg ka tumedamaid toone katsetada ning seda olen teinud minagi. 

Milliseid sügistrende sina enim järgid? Päikest teile siia külma ja pimedasse aega! :)

Kommentaare ei ole