Kuidas meigi pealt raha kokku hoida?


Kui oled selline suur meigiarmastaja nagu mina, siis ilmselt läheb sul meigi peale päris märkimisväärne kogus raha. Eriti veel siis, kui sa jumestusega ei tegele ning sellega peale ei teeni ning aina uute toodete soetamine end mingil muul moel ei õigusta. Aja jooksul olen enda jaoks meelde jätnud viis põhilist nippi, kuidas meigi pealt raha kokku hoida.

1. Osta ette. Tundub küll imelik. Me räägime ju säästmisest, mis mõttes ostan ma siis hetkel asja, mida mul hetkel veel vaja ei lähe? Nimelt kui sul on mingi toode, mida tead, et soovid uuesti soetada (mul on selleks kindlalt näiteks L'Oreali True Match jumestuskreem) ning leiad selle hetkel kuskilt soodushinnaga, osta see omale juba ette ära. Nii võid kokku säästa väga suure summa.

2. Asendustooted kallitele toodetele ehk dupes. Kui oled endale pikalt juba unistanud näiteks mõnda 50 eurost lauvärvipaletti, kuid sulle pole oluline see firma, vaid et toode teeks lihtsalt imehead tööd, siis googelda selle kalli toode dupesid. Näiteks on Urban Decay Naked palettide kuulsad asendused Revolutioni paletid. Enne suure ostu tegemist kaalu kindlalt ka odavamaid variante.

3. Kasuta kõik lõpuni. Kui oled endale juba midagi ostnud ning kui see just su näonahale halvasti ei mõju või värvitoon on täiesti vale, siis katsu see ikka lõpuni kasutada. Ning kui ongi probleem, et toode ei sobi sinu näonahale või värvitoon on sinu näonaha jaoks vale, saad ju alati otsida kellegi, kellele see toode sobida võiks (nt sõnranna, ema jne).

4. Testrid-testrid-testrid! Ma armastan testreid. see on suurepärane viis proovida mingit toodet ilma selle peale raha kulutamata. Eriti veel kui toode ise maksab palju, siis ma enamuselt ikka ei julge suurt summat kulutada sellele, et on veel võimalus, et toode mulle ei meeldi. Testreid võid lahkelt erinevatest kosmeetikapoodidest küsida, tavaliselt antakse neid lahke käega. :)

5. Tee ise. Paljusid erinevaid, näiteks just kehahooldustooteid saab ka ise teha. Näomaskid, kehakoorijad, juuksemaskid jne, neid võimalusi on lõputult ning internet on erinevaid ideid täis. Tuleb ainult veidike otsida ning tegudele asuda!

Need on minu kõige põhilisemad nipid. Millised on teie omad? :)

Kommentaare ei ole